Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2019-01-10, 11:27
DrTusz
Jak drukować taniej? Pomysł na oszczędzanie w firmie
Koniec roku to dobry moment na podsumowanie wydatków firmy i poszukiwanie dodatkowych źródeł oszczędzania. W pierwszej kolejności warto zastanowić się nad bardziej ekonomicznym wykorzystywaniem sprzętu używanego w codziennej pracy- komputera czy urządzeń wielofunkcyjnych. Jeśli na co dzień w Twoim biurze dużo się drukuje, przekonaj się, co można zrobić, by było to wydajniejsze i bardziej opłacalne. Oto pięć sposobów na oszczędne drukowanie.
czytaj więcej
2019-01-09, 16:30
Vienna House Poland
Już 18 stycznia odbędzie się impreza rekrutacyjna hotelu Vienna House w Warszawie
Vienna House w lutym otwiera lifestyle’owo-biznesowy hotel w Warszawie i szuka pracowników: recepcjonista, kelner, kucharz i pokojowa to stanowiska, na które trwa nabór.
czytaj więcej
2019-01-09, 15:42
FaniMani.pl
Pierwszy milion złotych darowizn od zakupów online na FaniMani.pl
Organizacje pozarządowe dzięki wsparciu osób robiących zakupy online zebrały już ponad
1 000 000 zł darowizn przez FaniMani.pl. Ta forma pomagania jest bezpłatna zarówno dla kupujących jak i zbierających w serwisie FaniMani.pl
czytaj więcej
Hotel Kraków z salą konferencyjną- Best Western
Best Western to sieć hoteli w całej Polsce, która oferuje swoje usługi nie tylko osobą szukającym noclegu w danym mieście ale także firmom, które poszukują odpowiedniej sali konferencyjnej do zorganizowania szkolenia dla dużej grupy pracowników. Hotel Kraków z salą konferencyjną - to my.
czytaj więcej
TÜV Rheinland przypomina o konieczności odśnieżania dachów
Intensywne opady śniegu stanowią wyzwanie nie tylko dla ruchu drogowego, ale również dla właścicieli domów i nieruchomości. Zawalenia dachów płaskich i poważne wypadki, takie jak ten w hali MTK w Katowicach są niezwykle rzadkie, ale jasne jest, że śnieg może spowodować znaczne obciążenie konstrukcji dachowych.
czytaj więcej
2019-01-09, 10:09
Abanana
Przed nami drugi Internet ASAP open i krakowski Fuck-up Festival, czyli „Czy żyjemy w fake rzeczywistości?”
We wtorek 22 stycznia o godz. 18:30 w krakowskim Klubie Kwadrat odbędzie się po raz drugi Internet ASAP open*. Wydarzenie jest skierowane do studentów, pasjonatów oraz pracowników działów marketingu i public relations.
czytaj więcej
Elastomer Stratasys TPU 92A – Jak drukować? Do czego stosować?
Najnowszy materiał od Stratasys to elastyczny TPU 92A, który jest dostępny w drukarkach 3D z popularnej serii F123. Materiał termoplastyczny obsługiwany w technologii FDM ma zastosowanie w produkcji elastycznych części, od których wymagana jest wytrzymałość na rozciąganie i zginanie. Twardość w skali Shore’A dla tego materiału wynosi 92 A, natomiast wydłużenie przy zerwaniu to aż 500%. Jakie są właściwości nowego materiału? Do czego stosować elastyczne wydruki?
czytaj więcej
Po raz pierwszy w Rybniku!
Zapraszamy na premierowe projekcje filmów "Runcamino" i "Chasing The Breath" w Domu Kultury Chwałowice w Rybniku.
czytaj więcej
2019-01-08, 09:11
Estoria
Optymalizacja energii i dostaw ciepła w sektorze mleczarskim – redukcja kosztów z neutralnym wpływem na środowisko
GETEC, europejski lider rozwiązań technologicznych w sektorze energetycznym, zachęca do skorzystania ze swojej oferty na rynek mleczarski. Jak słusznie zauważa, istnieje szansa na znaczącą optymalizację kosztów pozyskiwana energii na rzecz procesów produkcyjnych.
czytaj więcej
Ofertówki czyli jak zachęcić kontrahenta
Świetny pomysł nie zawsze jest gwarancją sukcesu. W szczególności w branży kreatywnej gdzie nie tylko pomysł ale i sposób jego prezentacji może zaważyć o powodzeniu.
czytaj więcej
1...18192021222324...739

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top