Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Kulki z ryżu marki Britta – idealna przystawka karnawałowa
Początek nowego roku to idealny czas na spotkania towarzyskie, imprezy karnawałowe oraz zimowe wieczory spędzane w gronie najbliższych. Podczas wspólnych biesiad warto zadbać także o odpowiednie menu. Bardzo ciekawym i smacznym pomysłem będą kulki z ryżu marki Britta.
czytaj więcej
2016-12-21, 14:22
HRownia
Co wydarzy się na rynku pracy w 2017 roku?
Nowy rok przeważnie wiąże się z nadzieją na dobre zmiany. Czy z dniem 1 stycznia możemy liczyć na pozytywne niespodzianki na rynku pracy?
czytaj więcej
2016-12-21, 13:59
FAST CUT
Dominika Tajner – Wiśniewska ambasadorką marki odzieżowej Vippi Design
Dominika Tajner – Wiśniewska, jedna z uczestniczek programu telewizyjnego „Agent – Gwiazdy”, businesswoman, menadżerka, coach doradztwa personalnego i rozwoju potencjału osobistego, tym razem wejdzie w nową rolę - ambasadorki polskiej linii odzieżowej Vippi Design.
czytaj więcej
Świąteczna atmosfera z „Plecionymi pierniczkami”
Nieodzownym elementem świąt Bożego Narodzenia jest rozchodzący się po domu zapach korzennych przypraw podczas rodzinnego przygotowywania słodkich pierniczków.
czytaj więcej
2016-12-21, 10:27
Cantaramusic.pl
"Niewidzialny" teledysk Maszyny
Pochodząca z Kraśnika grupa Maszyna zaprezentowała nowy klip.
czytaj więcej
Skóra wizytówką naszego zdrowia
Choć mówi się, że to oczy są zwierciadłem duszy, to w rzeczywistości o wiele więcej „wyczytać” można z naszej skóry. O jej wyglądzie decyduje bowiem szereg czynników – m. in. styl życia, dieta czy ewentualne choroby, które uwydatniają się właśnie na skórze. Warto zatem o nią zadbać, dzięki czemu stanie się ona naszą wizytówką.
czytaj więcej
„Nie daj się golić”, czyli co powinieneś wiedzieć o cenach za transakcje online
Wymieniasz 1000 euro na złotówki. Wolisz dostać 4233,40 zł czy 180,30 zł więcej? Na rynku roi się od ofert, w których przepłacasz za wymianę walut i przelewy online, dlatego Rkantor.com rozpoczął akcję edukacyjną „Nie daj się golić”.
czytaj więcej
Wesołych Świąt od ergokantor.pl
Radości, spokoju i ciepłej rodzinnej atmosfery z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Wszystkiego Najlepszego w 2017 roku
życzy
zespół ergokantor.pl
czytaj więcej
Zdrowe i smaczne święta dla mamy i dziecka
Wigilijny stół dla kobiet w ciąży, kobiet karmiących piersią
i najmłodszych dzieci

Wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie – dla wielu z nas to najbardziej wyczekiwany okres w roku. Na wigilijnych stołach pojawi się wiele świątecznych dań kuszących smakiem i aromatem. Na niektóre z nich czekamy cały rok, dlatego trudno jest nam zachować umiar i odpowiednią dietę w obliczu wielu świątecznych przysmaków. W tym wyjątkowym dla nas czasie warto jednak pamiętać, że niektóre świąteczne potrawy nie są odpowiednie dla kobiet w ciąży, kobiet karmiących piersią czy najmłodszych dzieci.
czytaj więcej
Kasza jęczmienna marki Halina w 3 odsłonach
W polskiej kuchni kasza jęczmienna od lat doceniania jest za delikatny smak oraz szerokie zastosowanie. Za spożywaniem kaszy jęczmiennej przemawiają jednak nie tylko walory smakowe, ale przede wszystkim właściwości odżywcze. W ofercie marki Halina znajdziemy m.in. kaszę jęczmienną pęczak, mazurską grubą czy z warzywami, dzięki czemu przygotujemy pyszne obiady, przekąski czy desery.
czytaj więcej
1...210211212213214215216...623

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top