Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Ryzykant zmieniający codzienność przeciętnego Kowalskiego oraz Biznesu
Innowacyjny portal z dziedziny prawa oraz finansów mojekspert.pl wychodzi naprzeciw potrzebom społecznym – nawet jeśli większość ludności nadal nie zdaje sobie sprawy z istotności posiadania prywatnych i zaufanych doradców w tych dziedzinach. Jak wiadomo „nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania”, a nieumiejętne działania w kwestii zarządzania swoim majątkiem mogą prowadzić do powstania wielu problemów, a w konsekwencji do biedy.
czytaj więcej
Miliony stron dokumentów w centrach wydruków Kolportera
Ponad 36 milionów stron dokumentów wydrukowały w ubiegłym roku centra wydruków Kolportera w Warszawie, Katowicach i Bydgoszczy.
czytaj więcej
2017-04-11, 22:44
flypr
Jak wybrać materiał na ściany?
Decyzja o wyborze materiału, z którego będą wznoszone ściany budynku, to jedno kluczowych zagadnień przy budowie domu. Na jakie parametry należy zwrócić szczególną uwagę, podpowiada Joanna Nowaczyk, Doradca Techniczny Grupy SILIKATY.
czytaj więcej
Wiosenne przesilenie – jak szybko wrócić do formy?
Wraz z nadejściem wiosny z dnia na dzień robi się coraz cieplej, wszystko rozkwita i budzi się do życia. Paradoksalnie jednak wiele osób w tym czasie odczuwa… brak energii, apatię i ogólne kiepskie samopoczucie. Winne w tym wypadku jest tzw. wiosenne przesilenie. Jak temu przeciwdziałać i co zrobić, by omijać tego typu sezonowe dolegliwości?
czytaj więcej
2017-04-11, 16:07
Metrohouse
Takiego mieszkania nie kupię!
Co sprawia, że rezygnujemy z zakupu mieszkania? Jakie czynniki sprawiają, że tracimy zainteresowanie ofertą?
czytaj więcej
2017-04-11, 15:24
FaniMani.pl
#dobrezakupy na FaniMani po 1 kwartale 2017
Przedstawiamy podsumowanie darowizn zebranych na FaniMani po pierwszym kwartale 2017 r. Wartość darowizn od zakupów wyniosła 309 745,97 zł. Użytkownicy wydali na #dobrezakupy łącznie 14,2 mln zł. Wśród zbierających jest już 2915 organizacji, które można wspierać podczas zakupów w 856 sklepach internetowych.
czytaj więcej
2017-04-11, 12:07
flypr
Nowoczesne produkty SISTAG w Przepompowni ścieków Garbary w Poznaniu
Zapewnienie odpowiedniej wydajności obiektu oraz jego bezawaryjnej eksploatacji, szczególnie w przypadku intensywnych opadów deszczu oraz wystąpienia powodzi – to zadania, jakie postawiła sobie świadcząca usługi wodociągowo-kanalizacyjne spółka Aquanet S.A. z Poznania. W realizacji tego celu pomogła firma AFT Sp. z o.o. , która wsparła budowę Przepompowni Ścieków Garbary wraz z komorą przelewową w ulicy Garbary dostarczając zasuwy nożowe szwajcarskiego przedsiębiorstwa SISTAG AG.
czytaj więcej
Goplana - słodyczy WielkaMOC!
Na wyjątkowy czas Wielkanocy, marka Goplana przygotowała specjalną ofertę słodyczy dla dzieci i dorosłych. Na propozycję składają się wyśmienite pralinki, cukierki oraz czekoladowe figurki.
czytaj więcej
Skórzane dodatki Pierre Cardin - styl i elegancja dla każdego
Tworzący od ponad pięciu dekad Pierre Cardin sygnuje swoim nazwiskiem wiele produktów, od ubrań, po meble. Charakterystyczne logo widnieje na setkach produktów, a do najbardziej klasycznych należą skórzane dodatki, takie jak paski do spodni i portfele.
czytaj więcej
1...223224225226227228229...690

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top