Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Krótkoterminowe czy długoterminowe pożyczki? Wybierz z głową!
Zawsze warto polegać na odłożonych wcześniej oszczędnościach. Są jednak sytuacje, w których pożyczka staje się niezbędna. Z różnych powodów. Czasem chodzi o naprawienie lub wymianę sprzętów, bez których nie jesteśmy w stanie funkcjonować. Kiedy indziej o zainwestowanie w coś, na co normalnie trzeba by odkładać miesiącami. Pytanie jednak brzmi: jak wybrać pożyczkę odpowiednią dla własnych potrzeb?
czytaj więcej
Zdrowe śniadanie do szkoły z szynką i kiełbasą krakowską z linii Natura
Drugie śniadanie to bardzo ważny element diety dziecka. Z tego powodu niezwykle istotne jest wypracowanie u pociechy nawyku zjadania w szkole posiłku przyniesionego z domu, zamiast zaopatrywania się w sklepiku. Zawartość lunchboxa urozmaicą pożywne kanapki z Szynką lub Kiełbasą krakowską z linii Natura marki Nove.
czytaj więcej
mophie wprowadza na rynek nowy system etui z wbudowanymi magnesami dla serii iPhone 7
mophie – czołowy amerykański producent etui do smartfonów oraz innowator w obszarze rozwiązań zasilających urządzenia mobilne wprowadza na rynek system pokrowców mophie hold force™ z wbudowanymi magnesami, które umożliwiają przechowywanie wraz ze smartfonem iPhone 7/iPhone 7 Plus m.in. kart kredytowych oraz innych ważnych dokumentów.
czytaj więcej
Created in Poland Superbrands 2016/17 dla ZM Kania!
Firma drugi rok z rzędu wyróżniona została prestiżowym tytułem „Created in Poland Superbrands 2016/17”. Aby otrzymać tytuł Superbrands lub Created in Poland Superbrands, marki musiały przejść przez wymagający i restrykcyjny trzyetapowy Proces Certyfikacji.
czytaj więcej
2016-11-23, 09:55
Spy Shop
Interesuje Cię samoobrona? Poznaj nowe strony o samoobronie dla kobiet
Co byś zrobiła, gdybyś została zaatakowana po zmroku? Głośno krzyczała, starała się uciec, kopnąć napastnika w krocze czy próbowała go obezwładnić tym, co masz pod ręką? SamoobronaDlaKobiet.edu.pl jest dla Ciebie, jeżeli chcesz się dowiedzieć w łatwy sposób, jak skutecznie obronić się w sytuacji zagrożenia i jak prostymi metodami dbać o swoje bezpieczeństwo.
czytaj więcej
NAMASTE NEPAL - NAJCIEKAWSZE TREKKINGI W HIMALAJACH
Opowieść o magicznym miejscu na Ziemi, jakim dla Kasi i Marka, jest Nepal i Himalaje - najlepsze miejsce na aktywny wypoczynek, zwiedzanie oraz poznawanie innej kultury i przyrody, ale także na pozbycie się codziennych stresów i spotkanie z samym sobą.
czytaj więcej
2016-11-22, 15:58
KaRoKa
Black Friday – wielkie przeceny w sklepie KaRoKa.pl
Black Friday (Czarny Piątek) zwyczajowo przypada w ostatni piątek listopada – w tym roku dokładnie 25.11.2016 r. Tego dnia w setkach sklepów zrobimy zakupy o wiele taniej.
czytaj więcej
2016-11-22, 13:00
SKG S.A.
SKG – Sponsor Główny RetailShow & Retail Congress
W dniach 16 – 17 listopada 2016 r. wzięliśmy udział w Targach Wyposażenia Sklepów RetailShow 2016. Nasze stoisko przyciągnęło uwagę właścicieli sieci handlowych szukających nowych, lepszych rozwiązań informatycznych. Odwiedzili nas także nasi klienci, partnerzy i dostawcy rozwiązań dla sektora retail.
czytaj więcej
ZM Henryk Kania partnerem GWSH w Katowicach
Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. zostały partnerem Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach. To kolejny krok na drodze do intensyfikacji współpracy firmy ze środowiskiem akademickim. W czerwcu, podobne umowy ZM Kania podpisały z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu i Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.
czytaj więcej
Piernikowe Boże Narodzenie z Delectą!
Pierniki i pierniczki nieodzownie kojarzą się z zimą i Świętami Bożego Narodzenia. Zachwycają swoim niezwykle głębokim aromatem, który długo unosi się w całym domu. Ich przygotowanie zabiera jednak dużo czasu i jest dość pracochłonne. Przygotowanie słodkich wypieków przyspieszy i ułatwi Przyprawa do piernika oraz Pierniczki od marki Delecta.
czytaj więcej
1...223224225226227228229...623

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top