Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2016-11-07, 09:18
Cantaramusic.pl
Torture of Hypocrisy przedstawia nowy album
Do sprzedaży trafiła trzecia płyta studyjna formacji Torture of Hypocrisy zatytułowana "RBMK-1000".
czytaj więcej
Rynek kantorów internetowych i bezpieczeństwo transakcji wymiany walut
Branża internetowej wymiany walut rozwija się w Polsce od 2009 r. Mamy IV kwartał 2016 r., a rynek wciąż jest rozwojowy, ale nie ma co zaprzeczać, coraz bardziej wymagający. Pomimo dość wysokich nakładów finansowych, niezbędnych do zaistnienia na rynku, powstaje coraz więcej serwisów internetowej wymiany walut. Baza potencjalnych Klientów wciąż jest spora, a każdy kantor internetowy ma inną strategię na rozwój biznesu. ergokantor.pl stawia na przejrzystość cenową i wysoką jakość obsługi każdego Klienta.
czytaj więcej
ŚWIĄTECZNE CHWILE Z MARKĄ CZAS NA HERBATĘ
Święta Bożego Narodzenia to czas różnorodnych zwyczajów, tradycyjnych potraw, wzajemnych życzeń i prezentów. Przede wszystkim jednak, jest to wyjątkowy moment bycia razem, a cóż może stanowić jego lepsze dopełnienie niż filiżanka gorącej herbaty? Z myślą o nadchodzących świętach, marka Czas na Herbatę przygotowała między innymi dwie herbaciane kompozycje „Magia Świąt” oraz „Zimowy Czar”, które urzekną Cię swoim smakiem i staną się źródłem wielu miłych wspomnień.
czytaj więcej
2016-11-04, 21:07
flypr
Perfekcyjne uszczelnienie, czyli jak pracować z silikonem
Uszczelnianie przy pomocy silikonowych preparatów stanowi stosunkowo proste zadanie, dlatego bardzo często decydujemy się na wykonywanie tych czynności samodzielnie, bez konieczności wzywania fachowców. Tomasz Mazurkiewicz, Specjalista Produktu firmy Den Braven, podpowiada, w jaki sposób pracować z silikonem, aby uszczelnienie było trwałe, estetyczne i wykonane zgodnie z zasadami sztuki budowlanej.
czytaj więcej
2016-11-04, 20:49
flypr
Nowość! Elegancja w parze z funkcjonalnością – płyty Limbra z kolekcji Libet Impressio
Delikatna faktura, subtelny połysk i głęboka kolorystyka to elementy, składające się na elegancki wygląd płyt tarasowych Limbra. Tegoroczna nowość z kolekcji Libet Impressio umożliwia tworzenie stylowych, a przy tym bardzo funkcjonalnych nawierzchni.
czytaj więcej
2016-11-04, 20:28
flypr
SILIKAT NP24 od Grupy SILIKATY - bloczek silikatowy do zadań specjalnych
Wybór odpowiedniego materiału do budowy ścian ma kluczowe znaczenie dla stabilności i wytrzymałości całej konstrukcji, a także dla bezpieczeństwa przebywających w obiekcie osób. W przypadku wznoszenia przegród o dużej rozpiętości i narażonych na silne obciążenia, warto zdecydować się na SILIKAT NP24 od Grupy SILIKATY – wytrzymały, ognioodporny bloczek silikatowy o wymiarach 250x240x220 mm.
czytaj więcej
Jak Polacy dochodzą odszkodowań? INFOGRAFIKA
W ostatnich latach znacząco wzrosła świadomość Polaków w zakresie przysługujących im praw. Zdecydowana większość dochodzi należnego odszkodowania, zadośćuczynienia i renty za uszczerbek na zdrowiu albo wypadek. Dzięki szerokiej dostępności usług prawnych Polacy mają liczne możliwości powierzenia sprawy o odszkodowanie w ręce doświadczonego pełnomocnika – adwokata lub radcy prawnego (zgodnie z art. 88 Kodeku Postępowania Karnego i art. 98 Kodeksu cywilnego). Coraz więcej osób wie, że podpisanie ugody pozasądowej z ubezpieczycielem lub sprawcą wypadku to najgorsze rozwiązanie, z kolei oddanie sprawy do sądu pozwala uzyskać nawet kilkukrotnie wyższą kwotę świadczenia, sięgającą kilkuset tysięcy, a nawet kilku milionów złotych.
czytaj więcej
Piłka z podpisami reprezentacji Polski w rugby trafi na charytatywną aukcję
Jestem dumny z tego, że mogę chociaż w małym stopniu pomóc komuś, kto tego potrzebuje – mówi Radek Rakowski. Reprezentant Polski w rugby i pracownik spółki Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” przygotował gadżet na charytatywną aukcję. Piłkę do rugby z podpisami reprezentacji Polski będzie można wylicytować już jutro w Oświęcimiu. To kolejna odsłona Charytatywnego Meczu Hokejowego.
czytaj więcej
Pomysły na dania z płatków owsianych marki Halina - infografika
Marka Halina przygotowała kilka propozycji dań z płatkami owsianymi.
czytaj więcej
2016-11-04, 09:46
flypr
Jak zamocować rury, by uniknąć mostków termicznych
Nawet najlepsza izolacja, charakteryzująca się wysokimi parametrami termoizolacyjnymi, nie będzie w stanie odpowiednio zabezpieczyć instalacji chłodniczej, klimatyzacyjnej czy grzewczej, jeśli nie zostanie odpowiednio zamocowana. Jednym z częściej występujących podczas montażu problemów są tzw. mostki termiczne, czyli niekontrolowana wymiana ciepła pomiędzy rurami i otoczeniem. Pojawiać się ono może w tych fragmentach izolacji, w których otulina jest ściskana przez metalowe obejmy użyte do mocowania rur do ścian, co z kolei prowadzi do zwiększonego przewodnictwa termicznego. O tym jak walczyć z tym negatywnym zjawiskiem wyjaśnia Maria Witkowska, Dyrektor Obsługi Technicznej Rynku z firmy Armacell.
czytaj więcej
1...230231232233234235236...622

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top