Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Blogerki w tajemniczej kampanii Rimmel stworzonej przez Digital Kingdom
Zuzanna Kołodziejczyk, Berry Malinowska, VIVA-A-VIVA i Julia Wieniawa wzięły udział w akcji wprowadzającej na rynek nową maskarę Rimmel Scandaleyes Reloaded. Jako tajne agentki zaliczały kolejne misje rozgrywające się równolegle w digitalu i w świecie rzeczywistym. Kampania w innowacyjny sposób połączyła ze sobą najpopularniejsze wśród grupy docelowej kanały: Facebook, Instagram, YouTube oraz Instagram Stories.
czytaj więcej
Hyundai Sellout 2016
Z początkiem listopada Hyundai Motor Poland rozpoczyna internetową kampanię promującą wyprzedaż modeli z rocznika 2016, która trwać będzie do końca roku. Za przygotowanie kampanii odpowiedzialny jest dom mediowy Havas Media.
czytaj więcej
Runmageddon w Poznaniu kończy sezon. Najlepsi powalczą o Mistrzostwo Polski w Biegach Przeszkodowych
W najbliższy weekend 5-6 listopada, tereny Hipodromu Wola w Poznaniu będą areną ostatnich w tym roku zawodów z cyklu Runmageddon. W stolicy Wielkopolski przez dwa dni rywalizować będzie ponad 2 tysiące fanów ekstremalnego biegania z całego kraju, którzy wezmą udział w dwóch formułach biegu. W sobotę uczestnicy staną na starcie 6 kilometrowego Runmageddonu Rekrut z 30 wymagającymi przeszkodami. W niedzielę na dystansie 10 km z ponad 50 przeszkodami, rozegrane zostaną I Mistrzostwa Polski w Biegach Przeszkodowych, które wyłonią najlepszego zawodnika w kraju, w tej zdobywającej coraz większą popularność dyscyplinie.
czytaj więcej
Smak tradycyjnych świąt z produktami marki BackMit
Święta Bożego Narodzenia są dla wielu z nas mocno zapracowanym okresem. Musimy zająć się bowiem nie tylko zakupem prezentów, udekorowaniem choinki, ale także przyrządzeniem rozmaitych potraw oraz wypieków dla zaproszonych do stołu gości. By zaoszczędzić sobie nieco czasu oraz pracy, a przy tym stworzyć dania rodem z najlepszych restauracji, warto sięgnąć po sprawdzone i wysokojakościowe produkty marki BackMit. Znajdziemy wśród nich min. Tarte Orzechy włoskie, Tarte Orzechy laskowe, Tarte Migdały, a także Mak mielony.
czytaj więcej
Zostań zaufanym instalatorem systemów grzewczych z firmą TECH Sterowniki
Profesjonalny montaż instalacji grzewczych oraz związanych z nią ściśle sterowników wymaga dużej wiedzy, doświadczenia oraz elastyczności. Mając tego świadomość, pracownicy firmy TECH Sterowniki służą instalatorom pomocą w formie bezpłatnych spotkań doradczych i cyklicznych szkoleń pod nazwą: „Akademia Instalatora” oraz wyróżniają aktywnych instalatorów, zapisując ich na listę tzw. zaufanych instalatorów.
czytaj więcej
2016-10-28, 19:28
Anita Zielke
Moda na zakupy online
Robienie zakupów przez internet stało się już prawdziwą modą, wielu z nas zamawia coraz więcej, korzystając ze znanych portali aukcyjnych. Nawet tego nie zauważając, przenosimy się z robieniem zakupów do sieci.
czytaj więcej
2016-10-28, 13:56
flypr
Krok w stronę nowoczesności, czyli osprzęt elektryczny w nowoczesnych wnętrzach
Geometryczne kształty, kontrastowe kolory i aranżacyjna oszczędność to trzy wyznaczniki, które można uznać za podstawę nowocześnie urządzonego wnętrza. Styl nowoczesny, za sprawą odpowiednio dobranych mebli, dodatków i użytkowych elementów wyposażenia, w umiejętny sposób łączy wysoką estetykę z maksymalną funkcjonalnością. Jaką rolę w realizacji obu tych celów ogrywa modułowy osprzęt elektryczny? Kwestię tę wyjaśnia ekspert firmy Ospel.
czytaj więcej
Produkty z Chin coraz popularniejsze. Jak zmniejszyć ryzyko zakupu? (infografika)
Coraz większą popularność zyskują międzynarodowe serwisy internetowe, za pośrednictwem których możemy nabyć chińskie produkty w cenach niższych niż u pośredników. Zakupy u chińskich sprzedawców wiążą się jednak z podjęciem ryzyka. Łatwo trafić na podróbki znanych marek, przesyłka będzie do nas wędrować kilka miesięcy, a może się nawet zdarzyć, że finalna cena wcale nie będzie tak niska jak na początku. A to dopiero początek problemów na jakie możemy trafić robiąc zakupy w Chinach. Jak ich uniknąć?
czytaj więcej
Czas nie leczy ran. Rozmowa o wybaczeniu
Przełom października i listopada to czas, w którym w szczególny sposób wracamy myślami do osób, których już z nami nie ma, a przy okazji głębiej niż zwykle myślimy o własnym życiu. Robiąc rachunek życiowych zysków i strat, wracamy także do przeżyć najbardziej bolesnych oraz do ludzi, z którymi podzieliły nas rozmaite konflikty. Wtedy też ponownie zadajemy sobie pytanie, czy czas naprawdę leczy rany?
czytaj więcej
2016-10-28, 09:37
Cantaramusic.pl
OFF-owy singel Moonlight
Szczecińska formacja Moonlight, która reaktywowała się po długoletniej przerwie, zaprezentowała drugi nowy utwór.
czytaj więcej
1...232233234235236237238...623

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top