Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Modernizacja systemów kluczem do cyfrowej transformacji – badanie europejskich firm ubezpieczeniowych
Najbliższe lata będą czasem istotnych zmian dla wielu ubezpieczycieli. Kluczową rolę odegrają w tym procesie zmiany technologiczne i umiejętność ich adaptacji do optymalizacji i zdynamizowania swoich operacji.
czytaj więcej
2016-07-27, 11:18
Biuro prasowe
Jak wyeliminować spóźnienia pracowników?
Punktualność to pięta achillesowa większości pracowników. Pracodawcy lekceważąc ten problem popełniają spory błąd.
czytaj więcej
Wrocław gotowy na nadejście Runmageddonu!
Już w najbliższą sobotę na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych – Partynice po raz pierwszy we Wrocławiu odbędzie się Runmageddon, najbardziej ekstremalny bieg z przeszkodami w Europie. Do stolicy Dolnego Śląska przyjedzie ponad 2100 fanów biegów przeszkodowych z całej Polski, aby rywalizować na 6 kilometrowej trasie w formule Rekrut z ponad 30 wymagającymi przeszkodami. Jedną z przeszkód stworzą Mistrzowie Polski i triumfatorzy Ligi Mistrzów futbolu amerykańskiego – Panthers Wrocław. Runmageddon to nie tylko zabawa dla dorosłych, na specjalnie przygotowanej trasie bawić będą się także najmłodsi adepci ekstremalnego biegania. Start imprezy o godz. 9:00.
czytaj więcej
Historia karmienia piersią
Jak zmieniała się wiedza o karmieniu piersią na przestrzeni wieków.
Choć już w czasach antycznych pokarmem zalecanym dla niemowląt było przede wszystkim mleko kobiece , to prawdziwy przełom światopoglądowy nastąpił dopiero w XX wieku, a konkretnie w latach 70. Wtedy za sprawą badań odkryto w mleku kobiecym czynniki odpornościowe.
czytaj więcej
2016-07-26, 13:45
Anita Zielke
Jak można zarabiać na stronie opartej o CMS Wordpress?
Istnieje system pozwalający na uzyskiwanie pieniędzy ze stron www. W ramach współpracy należy dodać stronę i umieścić na niej kod. Nie jest to skomplikowane, ale jeśli ktoś nie korzysta na codzień z klienta ftp, ani nie edytuje kodu strony, to lepiej zgłosić stronę do fachowców, aby tamci kod zainstalowali.
czytaj więcej
„Twój błonnik” marki Britta – lekka przekąska, idealna na lato
Latem nasza aktywność zdecydowanie wzrasta. Częściej wychodzimy z domu, spędzamy czas na świeżym powietrzu, chętniej też uprawiamy sport. Nasza dieta powinna zatem dopasować się do stylu życia jaki prowadzimy, sycąc nasz organizm, jednocześnie go nie przeciążając. Każdy dzień warto zacząć od pożywnego śniadania, które będzie smaczne, zdrowe i przygotuje nasz układ pokarmowy na cały dzień. Pomoże nam w tym „Twój błonnik” marki Britta.
czytaj więcej
Jak pokonać tremę podczas wystąpienia?
Stres jest nieodzownym elementem wystąpień publicznych. Bez względu na to czy prowadzisz prezentacje dla partnerów biznesowych, szkolisz pracowników, czy też wygłaszasz prelekcje podczas branżowych konferencji, prawdopodobnie obawiasz się reakcji publiczności. Stresu nie da się uniknąć całkowicie – można go jednak zminimalizować.
czytaj więcej
Poranek o smaku podróży–kawy naturalne ziarniste marki Czas na Herbatę
Kawa jest napojem, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie dnia, a szczególnie poranka. Nic nie jest bowiem wstanie wyciągnąć nas z łóżka oraz zmobilizować do działania tak dobrze, jak aromat świeżo zmielonej i parzonej kawy. Marka Czas na Herbatę, dzięki serii naturalnych kaw ziarnistych zabiera nas w podróż do źródeł najlepszej na świecie kawy, zapewniając przy tym niezapomniane doznania.
czytaj więcej
Ekologiczne zarządzanie odpadami w miejscu pracy
Wdrożenie środków zarządzania odpadami ma kluczowe znaczenie dla firm jako zarówno element dobrych praktyk CSR, jak i dla utrzymania czystości w miejscu pracy. Odpowiednie zarządzanie oznacza niższe koszty dla firmy oraz maksymalizację przestrzeni roboczej, a także brak szkód dla środowiska.
czytaj więcej
Porady dotyczące planowania i aranżacji wydajnych miejsc pracy
Odpowiednie wyposażenie miejsca pracy w elementy takie jak meble czy oświetlenie ma istotny wpływ na produktywność pracowników.
czytaj więcej
1...409410411412413414415...760

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top