Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Ryżyk Arrighi – idealny produkt do letnich sałatek z warzywami
Latem większość z nas decyduje się na przyrządzanie lekkostrawnych posiłków, wykorzystując sezonowe warzywa. Ciekawą propozycją dodatku do takich dań jest Ryżyk Biavetta nr 77 marki Arrighi.
czytaj więcej
Jak prawidłowo przechowywać wędlinę?
Nadeszło lato, a wraz z nim czas wysokich temperatur, które sprzyjają niestety rozwojowi bakterii i szybkiemu psuciu się żywności. Zepsute produkty mogą być przyczyną wielu chorób, warto więc zadbać o odpowiednie warunki przechowywania zakupów spożywczych. Co zrobić, by nasza wędlina jak najdłużej nadawała się do spożycia?Producent marki Nove podaje kilka istotnych porad, które pomogą nam sprawić, by produkty mięsne jak najdłużej zachowały świeżość i pyszny smak.
czytaj więcej
Wykresy liniowe jako podstawowa metoda interpretacji kursu na rynku Forex
Najbardziej rozpowszechnionym i znanym typem wykresów w życiu codziennym są wykresy liniowe. Mogą one przedstawić prosty zakres informacji, czyli np. sprzedaż marchewki lub nowych aut w danym roku (w ujęciu miesięcznym), z którego dowiemy się na przykład, że w marcu 2014 sprzedało się dokładnie 3400 nowych aut w całej Polsce, a kwietniu już tylko 3000.
czytaj więcej
Mini poradnik seo do pobrania
Wskazówki dotyczące samodzielnego pozycjonowania stron i umacniania marki firmy. System pozycjonowania.
czytaj więcej
Dołącz do praktycznego biznesu bezpłatnie do końca lipca
Wakacje to doskonały czas na rekrutowanie nowych osób, dlatego tylko teraz nowi Partnerzy Biznesowi mogą rejestrować się u nas na dowolny status bez konieczności zakupu Startera!
czytaj więcej
2016-07-15, 13:51
Metrohouse
Raport Polski Rynek Nieruchomości Lipiec 2016
W okresie przedwakacyjnym zwyczajowo wzmaga się zainteresowanie mieszkaniami położonymi w atrakcyjnych krajobrazowo lokalizacjach. Nie inaczej jest i w tym roku. W Trójmieście zwiększył się w ostatnim czasie odsetek transakcji, w których cena znacznie przekracza widoczne w ostatnich miesiącach średnie wartości w transakcjach. Ma to swoje odzwierciedlenie w wyższych cenach transakcyjnych – w Gdańsku w porównaniu z poprzednim analizowanym okresem odnotowujemy najwyższe wzrosty średnich kwot, jakie należało przeznaczyć na zakup nieruchomości.
czytaj więcej
Przystąp do programu Flying Blue i od razu pomnażaj korzyści z podróżowania!
Do programu lojalnościowego Flying Blue przystąpiło już ponad 27 mln osób. Już czwarty raz rzędu zdobył on tytuł Programu Roku w Freddie Awards w Europie. Czemu zawdzięcza swoją popularność? Bezpłatne członkostwo w programie zapewnia podróżnym mnóstwo korzyści – zgromadzone Mile można wydać zarówno na przeloty, hotele czy wynajem samochodów, jak i na wiele innych usług. Warto przystąpić do Flying Blue już teraz, a przy okazji napić się dobrej kawy na Lotnisku Chopina w Warszawie. Na nowych członków programu czeka bowiem kupon na darmową kawę lub inny produkt z oferty.
czytaj więcej
2016-07-15, 10:28
flypr
Kibicuj z Dobroplast i wygraj bilet na mecz Polska-Dania!
Wrażenia związane z występem biało-czerwonych na EURO 2016 dopiero za nami, a kibice i piłkarze już zaczynają przygotowania do eliminacji Mistrzostw Świata 2018. Już za dwa miesiące polscy piłkarze staną do rywalizacji o tytuł najlepszej drużyny świata, a bilet na jeden z meczów polskiej reprezentacji można zdobyć w najnowszym konkursie firmy Dobroplast. Zabawa pełna piłkarskich emocji rusza 15 lipca i potrwa do 15 września. Na najbardziej kreatywnych klientów czekają bilety VIP na mecz Polska-Dania.
czytaj więcej
2016-07-15, 09:54
Cantaramusic.pl
Łódzkie Futurelight wydało nową ep-kę
Dziś do sprzedaży trafiła nowa ep-ka łódzkiej grupy Futurelight zatytułowana "Between Our Hearts". Wydawcą jest Pronet Music.
czytaj więcej
2016-07-15, 09:01
flypr
Guardian zaprasza odwiedzających glasstec do czerpania inspiracji ze swoich produktów
• Wystawa Guardian Glass skupiająca się na ukazaniu estetyki i wydajności produktów szklanych firmy Guardian
• Specjalnie wykonana 6-metrowa fasada szklana z Guardian Clarity™ - efekt “braku szkła”
• Przedstawienie nowych, zaawansowanych produktów i rozwiązań
• Hala 10, stanowisko A28
czytaj więcej
1...413414415416417418419...760

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top