Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Promocje rowerek stacjonarny - trenuj w zaciszu własnego domu
Rowerek stacjonarny do doskonały sposób na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej przez cały rok. Nie zajmuje dużo miejsca, nie straszna mu również brzydka pogoda. Sprawdź dlaczego warto postawić na tego rodzaju trening!
czytaj więcej
XVI Bieg Europejski w Gnieźnie z rekordem frekwencji
W sobotę 7 kwietnia w Gnieźnie odbył się XVI Bieg Europejski, w którym wzięła udział rekordowa liczba 1540 uczestników. Najszybciej z dystansem 10 kilometrów poradzili sobie Tomasz Grycko z WKS Bliża Władysławowo i Paulina Kaczyńska z WMLKS Pomorze Stargard. Tegoroczny bieg odbywał się pod hasłem „Teraz Francja”, dlatego podczas imprezy nie zabrakło motywów rodem z kraju nad Sekwaną.
czytaj więcej
2018-04-08, 17:36
Szałowe Ceny
Promocje na głośniki - weź to podkręć!
Nieważne, czy jesteś fanem lub fanką mocnego bassu, czy raczej skomplikowanego rytmicznie glitchu - promocje na głośniki zawsze spoko, jeśli tylko tym, co Cię stawia na nogi, jest dźwięk.
czytaj więcej
2018-04-07, 20:52
Szałowe Ceny
Prze-mierzenie odległości? | Promocje na dalmierze i drogomierze
Odległości bywają problematyczne - i nie chodzi tylko o ich pokonywanie, ale również o określanie ich wymiarów. Zapraszamy więc po informacje dotycząće promocji na dalmierze i drogomierze dostępne dla Was za pośrednictwem naszej porównywarki cen i ofert.
czytaj więcej
2018-04-07, 15:07
Al-Da
O marce Al-Da
Al-Da to polska marka zajmująca się projektowaniem ubrań dziecięcych. Na rynku pojawiła się w 2001 roku i od tego czasu dba o to, żeby wszystkie produkty były unikalne, a także ponadczasowe, zachowując przy tym elegancję oraz wygodę, która dla wszystkich dzieci jest najważniejsza.
czytaj więcej
Portugalia - najpiękniejsze plaże
Linia brzegowa Portugalii to blisko 1800 km. Z tego też względu kraj ten odznacza się dużą różnorodnością plaż: piaszczystych i kamienistych, pełnych życia i ustronnych. Niektóre z nich są idealne do odpoczynku na świeżym powietrzu, z szumem fal i dotykiem wiatru. Inne doskonale nadają się do uprawiania wszelkiego rodzaju sportów wodnych.
czytaj więcej
Blenda do studia fotograficznego - trudny wybór?
Każdy fotograf zdaje sobie sprawę, że wysoka jakość zdjęć, które wykonuje zależna jest w dużej mierze od posiadanego sprzętu oraz akcesoriów do studia fotograficznego. Blenda, lampy, różne obiektywy i tła to prawdziwy must have każdego profesjonalnego fotografa.
czytaj więcej
Boboli ubrania dziecięce - modny strój na wiosnę!
Boboli ubrania dziecięce to gwarancja najwyższej jakości materiałów, profesjonalnego wykonania oraz wykorzystania najmodniejszych krojów w tym sezonie. Sprawdź, jakie trendy szykują się na sezon wiosenno-letni!
czytaj więcej
Czym właściwie są zakłady bukmacherskie?
Wielu z Was zastanawia się zapewne, co to w ogóle są zakłady bukmacherskie? Dlatego dziś wyjaśnimy sobie lepiej to pojęcie, podamy przykłady i rodzaje. Jesteście ciekawi? Sprawdźcie nasz dzisiejszy artykuł!
czytaj więcej
1...53545556575859...690

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top