Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Rośnie zdolność kredytowa i popularność MdM
Od kilkunastu miesięcy płacimy niższe raty kredytów hipotecznych w złotych. To zasługa utrzymujących się na niskim poziomie stóp procentowych. Od kiedy ich wartość zaczęła spadać, raty kredytów są coraz niższe. W porównaniu wysokością spłaty z sierpnia 2012 roku, osoby które zaciągnęły zobowiązanie hipoteczne płacą dziś ratę o 20 proc. niższą.     
czytaj więcej
2014-04-14, 20:49
Wirtualne Biuro Prasowe
Sortowanie się opłaca
Nowy system gospodarki odpadami to duża zmiana zarówno dla mieszkańców, jak i dla samorządów gminnych. Dla wszystkich oznacza to nowe obowiązki, ale przede wszystkim cały szereg korzyści!
czytaj więcej
Jak zbudować masę mięśniową?
Większość z nas marzy o muskularnej i wysportowanej sylwetce. Aby szybko zbudować mięśnie, nie zyskując przy tym dodatkowego tłuszczu, niezbędny jest odpowiedni trening oraz zbilansowana dieta. Dzięki kilku poradom, wysiłek na siłowni przyniesie oczekiwany efekt.
czytaj więcej
Święta pachnące Naturą
Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. To doskonała okazja, by pochwalić się przed bliskimi naszymi kulinarnymi umiejętnościami. Jednak żadne, przygotowane nawet z największym zaangażowaniem danie nie zachwyci, jeśli nie zadbamy o wybór odpowiednich produktów. W przygotowaniu świątecznych specjałów pomocne będą produkty z linii Natura firmy Nove, które produkowane są bez dodatku środków chemicznych: barwników, fosforanów, sztucznych konserwantów i przeciwutleniaczy.
czytaj więcej
Jak przygotować basen do sezonu?
Basen w przydomowym ogrodzie jeszcze do niedawna uznawany był za symbol luksusu, zarezerwowany jedynie dla nielicznych. Dziś, na taki prywatny akwen w pobliżu miejsca zamieszkania jest w stanie pozwolić sobie coraz więcej z nas. Jak co roku, wraz z nadejściem wiosny do tego grona dołączą kolejne osoby. Warto zatem zawczasu poznać kilka podstawowych zasad przygotowywania basenu do nowego sezonu.
czytaj więcej
Świeża inicjatywa również w redcoon.pl!
Zmiany?! Czemu nie. Wiosna to najlepszy czas na działanie. Nowe plany i pomysły czekają tylko na Wasz ruch. Tak. Teraz Twoja kolej. Masz za dużo w pasie? Nie czekaj na cud- zadbaj o linię! Właściwa dieta i ćwiczenia  tylko Ci w tym pomogą. W garażu stoi zakurzony rower? Zaplanuj ciekawą wycieczkę  i postaw na aktywność. A może wymarzył Ci się zielnik na balkonie? Nic  prostszego- zrób to sam. Podejmij świeżą inicjatywę , znajdź  inspirację  w redcoon.pl, gdzie  Zelmer namawia i zachęca do działania. Zobacz produkty objęte akcją:
czytaj więcej
Dystyngowana elegancja angielskich ogrodów
Bujna roślinność, bogactwo kolorów, wypielęgnowany trawnik w odcieniu soczystej zieleni i elementy małej architektury nawiązujące do minionych epok – to niewątpliwie główne, choć nie jedyne znaki rozpoznawcze nastrojowych, angielskich ogrodów. Harmonijnym uzupełnieniem aranżacji inspirowanej wiktoriańską epoką są również kręte ścieżki, wijące się wśród drzew i ozdobione mozaikowymi wzorami.
czytaj więcej
Kronika cyberkryminalna: marzec 2014
Cyberprzestępcy nieustannie próbują rozwijać swój nielegalny biznes, coraz częściej jednak wpadają w sidła organów ścigania na całym świecie. Eksperci z Kaspersky Lab przygotowali zestawienie sukcesów w walce z międzynarodową cyberprzestępczością w marcu 2014 r.
czytaj więcej
W wielu kolorach i z nową membraną – Marmot PreCip w kieszeni
Deszcz za oknem? Wiosenna niepewna pogoda? Z kurtką PreCip niesprzyjająca aura nie powinna być już nigdy wymówką do unikania aktywności na świeżym powietrzu. Można ją spakować do jej własnej kieszeni i zawsze mieć przy sobie.
czytaj więcej
Najciekawsze nowe modele obuwia Aku na sezon wiosna/lato 2014
Od ponad 30 lat włoska firma AKU dostarcza turystom i ludziom gór produkty najwyższej jakości, spełniające wymogi współczesnego rynku i konsumentów. Zaangażowanie w badania naukowe, rozwój technologii oraz doskonalenie materiałów powoduje, że obuwie firmy Aku to gwarancja najwyższej wydajności w zakresie oddychalności, stabilności i ochrony stopy. W ofercie AKU na sezon wiosna/lato 2014 znalazło się kilka nowych produktów, stworzonych według najlepszej włoskiej tradycji. Przedstawiamy najciekawsze z nich.
czytaj więcej
1...606607608609610611612...677

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top