Znajdź informacje

Diety, Odchudzanie


Dieta, ćwiczenia i ocet jabłkowy na odchudzanie!
Jakie suplementy czy też naturalne składniki warto wprowadzić do swojej diety, by wspomagać utratę kilogramów? Sprawdź jak działa ocet jabłkowy na odchudzanie!
czytaj więcej
Jak wspierać dziecko z chorobą dietozależną. Porady psychologa
Coraz więcej wiemy na temat chorób dietozależnych. Ich wspólnym mianownikiem jest to, że ograniczają – często w dużym stopniu – dietę. Ma to, często negatywny wpływ nie tylko na kwestie kulinarne, ale również społeczne. Jak temu zaradzić?
czytaj więcej
2021-05-31, 19:00
Zdrowe Życie
Jak prawidłowo wykonać plank? Porady krok po kroku
Zdrowy tryb życia to coś więcej niż moda. Aktywność fizyczna stała się nieodłącznym elementem codzienności dla wielu osób. I choć wydawać by się mogło, że wiedza na temat ćwiczeń jest powszechna, to czy tak naprawdę wiemy, jak wykonać je poprawnie? Przykładem tego jest plank, czyli seria ćwiczeń dająca spektakularne efekty. Sprawdź, jak wykonać go prawidłowo!
czytaj więcej
2021-05-14, 14:51
Anita Zielke
Dieta odchudzająca bez wyrzeczeń
Sprawdź wysokiej jakości koktajle i chudnij dbając dodatkowo o własne zdrowie.
czytaj więcej
Olej z czarnuszki - jak go wykorzystać?
Naturalne oleje roślinne coraz częściej zaczynają gościć w codziennym menu wielu osób. Każdy z nich ma inne właściwości i zastosowanie. Jak stosować olej z czarnuszki? Sprawdź!
czytaj więcej
Fit placuszki owsiane, czyli słodkości na diecie
Planujesz przejść na dietę, podczas której chcesz ograniczyć słodkości? Koniecznie sprawdź nasz przepis na fit placuszki owsiane, które są nie tylko pyszne, ale i zdrowe!
czytaj więcej
2020-08-23, 20:38
Anita Zielke
Mufiny czekoladowe Wellness by Anita Zielke 3223172
Mufiny bez mąki i cukru Przepis z dnia 23 sierpnia 2020 roku!
czytaj więcej
Dziś dorywcza, jutro najlepsza
Podchodzisz sceptycznie do Oriflame? Ale lubisz ich produkty? Jesteś fit lub się odchudzasz? To może być dla Ciebie praca marzeń! Kupujesz sporadycznie, nie chcesz się rejestrować, czytaj do końca!
czytaj więcej
2020-01-30, 13:19
flypr
Bakalie Kresto – zdrowe smaki w polskiej kuchni
Idealnie sprawdzają się jako tradycyjny dodatek do ciast i deserów, świetnie uzupełniają dania obiadowe oraz pożywne śniadania, a do tego są zdrową i pyszną przekąską podczas aktywnego dnia. Bakalie, bo o nich mowa, to bez wątpienia nieoceniony składnik zbilansowanej diety i ważny element polskiej kuchni – zarówno tradycyjnej, jak i współczesnej. W domowej spiżarni warto mieć zatem zawsze dobrej jakości produkty takie, jak: orzechy, suszone owoce i ziarna marki Kresto.
czytaj więcej
2019-12-30, 13:48
flypr
Mak mielony BackMit – nowe oblicze wigilijnej klasyki
Niewielkie i niepozorne ziarna maku odgrywają bardzo istotną rolę w bożonarodzeniowej tradycji. Wiele osób wierzy, że są one symbolem pomyślności, a zawierające mak potrawy wigilijne mają zapewnić rodzinie dostatek przez cały następny rok. Warto zatem zadbać o ich obecność na świątecznym stole, a podczas przygotowań sięgnąć po wysokiej jakości mak mielony marki BackMit, który znacząco ułatwi i przyspieszy kulinarne prace.
czytaj więcej
1234

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top