Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


Stwórz ergonomiczne i funkcjonalne miejsce pracy z konfiguratorem mebli przemysłowych REECO
Polska marka REECO oferuje konfigurator mebli przemysłowych, który umożliwia tworzenie spersonalizowanych stanowisk pracy, dostosowanych do szerokiego spektrum potrzeb branżowych. Narzędzie to stanowi odpowiedź na potrzeby personalizacji i ergonomii w miejscu pracy, umożliwiając użytkownikom niemalże dowolną konfigurację stołów, regałów oraz wózków antystatycznych.
czytaj więcej
Grupa RENEX na TEK.day Wrocław 2024
Grupa RENEX z dumą ogłasza swój udział w TEK.day Wrocław 2024, wydarzeniu dedykowanym dla osób związanych z projektowaniem i produkcją elektroniki. Tegoroczne targi odbędą się 14 marca 2024 roku w Tarczyński Arena, zgromadzając kluczowych dystrybutorów, producentów oraz innowatorów z branży.
czytaj więcej
Yamaha omawia możliwości robotów na spotkaniu dystrybutorów sekcji automatyki przemysłowej
Sekcja Automatyki Przemysłowej YAMAHA Robotics zgromadziła swoją europejską sieć dystrybutorów w niemieckim oddziale firmy na corocznym spotkaniu, aby przedyskutować strategię, sprzedaż i osiągnięcia.
czytaj więcej
Grupa RENEX i Nenutec Poland świętują wspólny sukces
Grupa RENEX dostarczająca nowoczesne rozwiązania dla przemysłu elektronicznego z zadowoleniem podsumowuje swoją współpracę z Nenutec Poland. Partnerstwo obu firm zaowocowało wzrostem możliwości produkcyjnych i rozwojem technologicznym firmy Nenutec.
czytaj więcej
Odkryj sekrety mikroskopów cyfrowych do elektroniki - nowy poradnik już w sklepie RENEX
Grupa RENEX prezentuje swój najnowszy poradnik skierowany do wszystkich pasjonatów i profesjonalistów branży. Publikacja ta jest idealnym źródłem informacji dla osób zastanawiających się nad wyborem odpowiedniego mikroskopu do swoich potrzeb.
czytaj więcej
Grupa RENEX z nagrodą YAMAHA Special Contribution Award
Grupa RENEX poinformowała o otrzymaniu nagrody za wkład w rozwój sieci integratorskiej robotów Yamaha. Prestiżowe wyróżnienie zostało przyznane przez Yamaha Motor Europe FA za specjalny wkład firmy w budowę sieci integratorskiej robotów w Polsce, Chorwacji i Słowenii.
czytaj więcej
Dadelo S.A. otworzyło kolejny salon rowerowy i stawia na dalszą ekspansję
W czwartek 15 lutego b.r. lider na rynku rowerowym, spółka Dadelo S.A., otworzył swój drugi stacjonarny salon rowerowy pod szyldem CentrumRowerowe.pl. Tym razem na lokalizację salonu wybrana została stolica Dolnego Śląska. Nowy salon jest wynikiem sukcesu pilotażowego sklepu w Warszawie oraz częścią długofalowego planu, który zakłada otwarcie do 2027 roku 7 sklepów stacjonarnych.
czytaj więcej
KATARZYNA PIETRACZYK-MYŚLIWY NA CZELE TEAMU SOCIAL MEDIA AGENCJI ESPERIENZA. KAMIL SIEKIERZYŃSKI AI & AUTOMATION MANAGEREM
Agencja Esperienza Creative Technology umacnia kompetencje w zakresie AI & Marketing Automation. Za produkcję autorskich systemów, pozwalających tworzyć rozwiązania dopasowane do potrzeb marek, odpowiada Kamil Siekierzyński AI & Automation Manager. Doświadczonym zespołem specjalistów Social Media kieruje zaś Katarzyna Pietraczyk-Myśliwy.
czytaj więcej
Aleksandra Friedel z tytułem „Finansist(k)a Roku 2023” od Gazety Finansowej
Prezeska Unilink, największej multiagencji ubezpieczeniowej w Polsce została wyróżniona przez Gazetę Finansową tytułem „Finansista Roku 2023”. To jedyna kobieta, a także jedyna przedstawicielka multiagencji ubezpieczeniowych w gronie laureatów. Celem przyznawanych wyróżnień jest promowanie wybitnych i najbardziej przedsiębiorczych menadżerów zarządzających najlepszymi firmami i markami z branży finansowej w Polsce. Wyróżnione przez redakcję osoby to wizjonerzy oraz liderzy w swoich branżach, dbający o wizerunek firm i wyznaczający trendy na rynku finansowym.
czytaj więcej
Grupa RENEX wsparła 32. Finał WOŚP
Grupa RENEX z dumą ogłasza swój udział w 32. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się 28 stycznia 2024 roku. Tegoroczna zbiórka odbywała się pod hasłem „Tu wszystko gra OK!” i była poświęcona zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc dla pacjentów na oddziałach pulmonologicznych.
czytaj więcej
123456789...140141142

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top