Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


Marketing także potrzebuje logistyki
Producenci i dystrybutorzy wypełniają półki w dyskontach, supermarketach i hipermarketach swoimi towarami. To jednak nie wystarczy. Na sprzedaż w sieciach handlowych wpływają także materiały marketingowe. Je również trzeba magazynować, transportować, a często również montować w sklepach.
czytaj więcej
2023-09-19, 11:13
Glosel
TaniaKsiazka.pl z dwiema prestiżowymi nagrodami
Księgarnia TaniaKsiazka.pl otrzymała w połowie września dwie nagrody - Kariatyda Czytelnictwa 2023 i Konsumencki Lider Jakości 2023.
czytaj więcej
2023-09-18, 16:13
TESLA
TESLA zaprezentowała nowości smart home podczas targów IFA 2023
Targi IFA w Berlin Messe to wydarzenie, podczas którego producenci elektroniki prezentują nowe urządzenia, jak również pomysły, które zostaną zrealizowane w przyszłości. W tym roku impreza trwała od 1 do 5 września. Wśród wystawców pojawiła się również TESLA, które zaprezentowała wiele różnych nowości z kategorii smart home.
czytaj więcej
Konto firmowe nawet do 1500 zł premii
Konto firmowe nawet do 1500 zł premii. Sprawdź, dlaczego warto zainteresować się tą ofertą.
czytaj więcej
Randka z technologią dla firm produkcyjnych
Zapraszamy na kolejną edycję „Randki z technologią”. Wydarzenie, które odbędzie się 10 października w Czechowicach-Dziedzicach, jest niepowtarzalną okazją, by poznać najnowsze trendy w technologii przemysłowej i posłuchać ekspertów z dziedzin takich, jak automatyka, robotyka czy IT.
czytaj więcej
Grupa RENEX wprowadza obniżki cen na produkty PACE w swoim sklepie internetowym
Grupa RENEX, będąca liderem w segmencie dystrybucji sprzętu przeznaczonego dla branży elektronicznej informuje o wprowadzeniu specjalnej obniżki cen na wybrane produkty wiodącej marki PACE.
czytaj więcej
2023-09-13, 08:05
Glosel
Księgarnia TaniaKsiazka.pl świętuje wysłanie 10 mln zamówień złożonych przez www
10-milionowe zamówienie, złożone na stronie sklepu, wysłała do klienta księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl, należąca do białostockiej spółki Glosel. 
czytaj więcej
Jak Utrzymać Regularność Publikacji na Blogu?
Prowadzenie bloga to nie tylko pasjonujące przedsięwzięcie, ale także wymagające regularności i zaangażowania. Bez względu na to, czy jesteś blogerem amatorskim, który pisze dla przyjemności, czy prowadzisz bloga biznesowego, regularność publikacji jest kluczowym czynnikiem sukcesu.
czytaj więcej
Wyniki półroczne PJP Makrum: wzrost zysków mimo spadku przychodów
Grupa Przemysłowa PJP Makrum opublikowała wyniki za I półrocze bieżącego roku. Przychody netto za ten okres wyniosły 190,5 mln PLN i były niższe o 72,4 mln PLN (-27,5%), w stosunku do przychodów osiągniętych w analogicznym czasie 2022 roku. Wzrosły zyski.
czytaj więcej
Jak obniżyć koszty prowadzenia sklepu internetowego?
Silna konkurencja pomiędzy sklepami internetowymi oraz sprzedawcami z platform e-commerce wpływa na niskie marże. Z drugiej strony, inflacja sprawia, że klienci kupują mniej. E-sprzedawcy znaleźli się pod presją, która zmusza ich do jeszcze aktywniejszego szukania oszczędności.
czytaj więcej
123456789...135136137

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top