Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


Sprawny co-packing przyspiesza e-commerce
Trzeba być coraz szybszym, coraz sprawniejszym, aby nie zostać w tyle stawki. Nie chodzi tu jednak o sportowy maraton. To sprzedawcy ścigają się między sobą, podczas gdy dopingujący ich klienci krzyczą: „Szybciej! Jeszcze szybciej!”.
czytaj więcej
2022-08-03, 09:50
RENEX
Webinar z programowania i obsługi robotów YAMAHA SCARA
Grupa RENEX poinformowała, że w dniu 25 sierpnia 2022 przeprowadzi webinar w zakresie programowania i obsługi robotów YAMAHA SCARA.
czytaj więcej
2022-08-01, 12:14
Fellowes
Obieg dokumentacji: klipsy do archiwizacji dokumentów
W naszym artykule tłumaczymy dlaczego archiwizacja oraz proces obiegu dokumentacji są ważne dla firmy, nawet niewielkiej a także podpowiadamy gdzie kupić klipsy do archiwizacji dokumentów.
czytaj więcej
2022-08-01, 10:00
Kinguin
Legenda branży gier video i esportu, David Yarnton, dołącza do Kinguin!
Pierwszy na świecie cyfrowy rynek gier video, Kinguin, ogłasza, że uznany weteran branży gier video - David Yarnton dołączył do struktur firmy, jako Partner i Szef Rozwoju Biznesu. David wnosi bogate doświadczenie z branży esportowej oraz gier video, zdobyte min. w Nintendo, Gfinity, Edge Esports, UKIE czy British Esports Association.
czytaj więcej
Centrum Logistyczne Kontri osiąga powierzchnię ponad 10 000 m2
Kontri Sp. z o.o., firma z branży e-commerce, zakończyła drugi etap inwestycji przy ul. Kuronia 3. Oddany do użytku w czerwcu 2022 roku budynek powiększy przestrzeń o kolejne 4000 m2. Obiekt będzie służył jako powierzchnia magazynowa, produkcyjna, biurowa oraz socjalna. Zatrudnienie będzie mogło znaleźć kolejne kilkadziesiąt osób.
czytaj więcej
Bezpieczeństwo w przemyśle – trzecia odsłona konferencji już we wrześniu!
Trzecia edycja Konferencji „Bezpieczeństwo w przemyśle” odbędzie się w dniach 22-23 września we Wrocławiu. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną najlepsze rozwiązania stosowane w ramach zapewnienia bezpiecznej pracy pracowników, podwykonawców i maszyn. Przedstawimy wiele przykładów własnych, przybliżymy również analizę z punktu widzenia pracodawcy, audytora, biegłego sądowego, jednostki certyfikującej oraz organów nadzoru i kontroli.
czytaj więcej
„Wczasy pod gruszą” i 14 dni odpoczynku vs. zapewnienie ciągłości funkcjonowania organizacji
Okres wakacyjny to kumulacja urlopów. Wielu pracodawców zgodnie z art. 3 ust. 5 ustawy o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych wypłaca pracownikom świadczenie urlopowe w postaci tzw. „wczasów pod gruszą”. Oczywiście jest kilka warunków, które pracownik musi spełnić, aby takie świadczenie otrzymać, ale najczęściej przewijającym się w rozmowach z moimi klientami jest 14 dniowy ciągły urlop, który pracownik musi wykorzystać. I tutaj często zaczynają się „schody”. Dlaczego?
czytaj więcej
2022-07-21, 12:00
RENEX
Nowość w ofercie REECO – seria specjalistycznych drutów lutowniczych
Grupa RENEX wprowadziła do oferty swojej marki REECO specjalistyczne druty lutownicze do systemów zrobotyzowanych oraz do zastosowań uniwersalnych.

 
czytaj więcej
Po co chodzimy do sklepów, skoro wszystko możemy kupić przez internet?
Wiele się ostatnio pisze i mówi o tym, że e-commerce w Polsce nieustannie rośnie. Nie oznacza to jednak, że przestajemy odwiedzać sklepy stacjonarne! Tyle, że dziś ich rola się zmienia i one także muszą iść z duchem czasu, by pozostały atrakcyjne dla klientów.
czytaj więcej
Grupa Kapitałowa IMMOBILE prezentuje szacunkowe przychody I półrocza 2022
Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. poinformowała w bieżącym raporcie o podjęciu uchwały w sprawie przekazywania do publicznej wiadomości szacunkowej wysokości skonsolidowanych przychodów za okres od 01 stycznia do 30 czerwca 2022 roku. To pierwsza tego typu publikacja tej spółki.
czytaj więcej
123456789...116117118

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top