Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


Kolejny krok w rozwoju Twojej firmy - Nav24 zaprasza na webinar
Wiele małych i średnich firm zwleka z wdrożeniem systemu ERP lub zmianą posiadanego rozwiązania na takie, które lepiej poradzi sobie z aktualnymi potrzebami organizacji. Najczęstszą blokadą okazuje się obawa o wysokie koszty i długi czas takiego wdrożenia. Zapraszamy na webinar, podczas którego udowodnimy, że ta obawa jest niesłuszna i pokażemy, jak szybko i tanio wdrożyć system ERP.
czytaj więcej
Konfigurator odzieży ESD od Reeco – nowe rozwiązanie w branży odzieży ochronnej
Marka Reeco należąca do Grupy przedstawiła swój najnowszy konfigurator, pozwalający na indywidualne dostosowanie odzieży ochronnej do potrzeb przedsiębiorstw.
czytaj więcej
2023-03-21, 12:53
DSR S.A.
MMOG/LE wersja 6 już jest w drodze do Ciebie! Szkolenie 20 i 21.04.2023
Procesy SCM w przemyśle motoryzacyjnym nigdy nie stoją w miejscu. Aby zapewnić, że narzędzie
oceny nadal spełnia najnowsze osiągnięcia i najnowsze trendy w SCM oraz jest dostosowane do
organizacji przyszłości, katalog kryteriów audytowych jest weryfikowany co 3 lata.
czytaj więcej
Innowacyjne rozwiązania Grupy RENEX na Targach Automaticon 2023
W dniach 07-09 marca 2023 r. Grupa RENEX wzięła udział w prestiżowych Targach Automaticon w Warszawie. Firma zaprezentowała szereg innowacyjnych rozwiązań z dziedziny automatyki przemysłowej i technologii produkcji.
czytaj więcej
„Fundacja Rodzinna – między nadzieją a rzeczywistością” tematem przewodnim jubileuszowego X Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych 20-21 marca 2023
Po ponad 7 latach prac wewnętrznych, 3 latach od ogłoszenia Zielonej Księgi, dziś możemy realnie mówić o przededniu możliwości, jaką daje fundacja rodzinna. Ustawa podpisana 7 lutego przez Prezydenta RP oznacza rewolucyjne zmiany w prawie dotyczącym sukcesji - dlatego oczywisty stał się temat wiodący najbliższego wydarzenia Instytutu Biznesu Rodzinnego.
czytaj więcej
Jak zmotywować handlowca?
Tęgie umysły głowią się nieustannie, jak sprawić, by handlowcy uzyskiwali lepsze wyniki sprzedaży. W tej pracy niezwykle ważne jest zaangażowanie i inicjatywa samego pracownika, stąd popularność rozmaitych systemów premiowania i motywowania. Co można zrobić, by handlowcowi chciało się bardziej?
czytaj więcej
Międzynarodowy Dzień Kobiet: Osiągnięcie parytetu płci w zarządzie i zwiększenie równości w branży cyberbezpieczeństwa
Analitycy branżowi często podkreślają, jak parytet płci robi postępy w świecie biznesu, ale czy to prawda? W domniemanym szklanym suficie świata C-Suite, w którym porównanie między liderami najwyższego szczebla płci męskiej i żeńskiej jest nadal bardzo wypaczone na korzyść mężczyzn, często czyta się, że kobiety są generalnie niedostatecznie reprezentowane.
czytaj więcej
Praca bez znajomości języka – czy to możliwe?
Znajomość języków obcych z pewnością ułatwia znalezienie pracy za granicą. Czy jednak koniecznie musimy znać język kraju, w którym zamierzamy pracować? Okazuje się, że nie jest to warunek niezbędny.
czytaj więcej
Prawie połowa firm zarządzanych przez Polki wdrożyła zasady ESG. Nowe dane KRS
Według najnowszych danych w Polsce aż 58,1 proc. firm zarządzanych przez kobiety jest pozytywnie nastawiona do zasad i norm związanych z ESG, a 46,5 proc. stosuje je w codziennej pracy. Ponadto odnotowujemy stabilny udział Polek w biznesie – kolejny rok odsetek kobiecych firm utrzymuje się na poziomie ponad 30 proc., a odsetek prezesek i członkiń zarządów w ostatnich latach waha się tylko nieznacznie. Jedynie 12,92 proc. dużych i 25,41 proc. średnich firm jest prowadzonych przez kobiety. Najaktywniejsze biznesowo w 2022 roku były już nie – jak w 2021 roku – mieszkanki zachodniopomorskiego, a kobiety z województwa śląskiego. Polskie przedsiębiorczynie niezmiennie dominują w sektorze mikroprzedsiębiorstw oraz szeroko rozumianej branży usługowej.
czytaj więcej
Co zmienia się w prawie dla branży alkoholowej?
Zmiany w stawkach akcyzy tradycyjnie wchodzą w życie wraz z nowym rokiem. Ale 2023 rok dla firm z branży alkoholowej oznacza wiele więcej zmian prawnych. Niektóre zresztą będą istotne także dla przedsiębiorców z innych branż.
czytaj więcej
123456789...125126127

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top