Znajdź informacje

Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia


Konto dla Ciebie Junior już dostępne w Credit Agricole
Bank Credit Agricole poszerzył swoją ofertę o konto dla dzieci poniżej 13. roku życia. Konto dla Ciebie Junior jest bezpłatne, a dzieci mogą korzystać ze zbliżeniowej karty z wybranym wizerunkiem. Jednocześnie rodzice mogą wygodnie monitorować wszystkie transakcje dziecka w swojej aplikacji CA24 Mobile.
czytaj więcej
Zyskaj 60 zł z kartą kredytową od Credit Agricole
Credit Agricole rusza z wyjątkową promocją kart kredytowych. Klienci, którzy z niej skorzystają, otrzymają zwroty za zakupy, łącznie nawet 60 zł. W sam raz na zimowe wyjazdy.
czytaj więcej
Credit Agricole uruchamia przelew dobroczynny w aplikacji CA24 Mobile
Pomaganie jeszcze nigdy nie było tak proste. Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji bankowej CA24 Mobile, by wesprzeć finansowo konkretną organizację charytatywną.
czytaj więcej
Sprawdź w aplikacji, czy dzwoni doradca Credit Agricole
Credit Agricole wprowadza nowe zabezpieczenie przed próbami oszustw metodą „na doradcę bankowego”. Za każdym razem, gdy do klienta banku zadzwoni prawdziwy doradca, przez aplikację CA24 Mobile wysłane zostanie specjalne powiadomienie. Gdy podczas rozmowy powiadomienie się w aplikacji nie pojawi, można podejrzewać, że dzwoniący nie jest pracownikiem banku, tylko go udaje.
czytaj więcej
Credit Agricole nagrodzony platyną w konkursie "Innowator ESG"
Bank Credit Agricole otrzymał platynową nagrodę w kategorii „G” w II. edycji konkursu „Innowator ESG”, który promuje najlepsze praktyki z zakresu ESG, CSR i zrównoważonego rozwoju. Organizatorem jest Polskie Stowarzyszenie ESG.
czytaj więcej
50 zł do Biedronki z limitem w koncie w Credit Agricole
Credit Agricole ruszył z nową akcją dla klientów, którzy nie mają limitu w koncie. Promocja „Sięgnij po prezent z limitem w koncie” trwa do 18 grudnia. Klienci, którzy spełnią warunki, otrzymają e-kod do Biedronki.
czytaj więcej
Zimowa kampania kart kredytowych w Credit Agricole – złap prezent na święta
W Credit Agricole trwa wyjątkowa promocja kart kredytowych, we współpracy z VISA. Klienci mogą otrzymać kartę na rok za darmo oraz kartę podarunkową Allegro o wartości 200zł.
czytaj więcej
Credit Agricole celebruje Międzynarodowy Dzień Wolontariusza
Blisko 200 dni poświęcili pracownicy banku Credit Agricole na działalność wolontariacką od początku 2023 r. Sprzątali śmieci z brzegów Odry i Wisły w ramach kampanii #mniejplastiku, oddawali krew i wspierali różne instytucje, świadczące działania pomocowe. Nie powiedzieli jednak ostatniego słowa. Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza już myślą o nowych akcjach, by nieść pomoc potrzebującym.
czytaj więcej
Połowa Polaków kłóciła się kiedyś z partnerem/partnerką o pieniądze. Start kampanii „#CoZTąKasą – Jak rozmowy o kasie wpływają na nasze relacje?”
Wyniki badania przeprowadzonego w ramach inauguracji kampanii #CoZTąKasą wskazują, że pieniądze przeważnie kojarzą nam się z pozytywnymi emocjami i blisko połowie z nas dają poczucie bezpieczeństwa. Jednocześnie aż 44 proc. badanych, myśląc o nich, odczuwa niepokój o przyszłość. Mimo że większość ankietowanych deklaruje, że pieniądze są powodem kłótni w ich związku bardzo rzadko lub nigdy, to jednak 10 proc. respondentów/respondentek ma długi, o których nie wie partner/partnerka. Kampania „#CoZTąKasą – Jak rozmowy o kasie wpływają na nasze relacje?” jest wspólną inicjatywą Sukcesu Pisanego Szminką oraz Banku BNP Paribas.
czytaj więcej
Kampania #mniejplastiku wyróżniona w raporcie "Odpowiedzialni za przyszłość"
Kampania edukacyjna #mniejplastiku została przedstawiona jako jeden z dobrych przykładów działalności biznesu na rzecz środowiska w raporcie „Odpowiedzialni za przyszłość”.
czytaj więcej
123456789...868788

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top