Znajdź informacje

Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia


Wielka promocja kart kredytowych w Credit Agricole
Trwa promocja kart kredytowych w Credit Agricole. Klienci, którzy kupią kartę kredytową Silver lub Gold będą zwolnieni z opłaty za kartę przez trzy lata. Dodatkowo osoby, które wybiorą kartę Mastercard mogą otrzymać bon podarunkowy o wartości 200 zł do perfumerii Douglas.
czytaj więcej
Wypowiedzenie przez bank kredytu na mieszkanie będzie szybkie?
Wypowiedzenie kredytu na mieszkanie to scenariusz, którego obawia się wiele osób. Wyjaśniamy, kiedy może dojść do takiej sytuacji.
czytaj więcej
Damian Ragan, Credit Agricole: Kredyty ze stałą stopą zyskują na popularności
Polskie banki zwiększają ofertę kredytów o stałym oprocentowaniu. Niestety, jeśli chodzi o kredyty hipoteczne to wielu klientów i tak nie może z nich skorzystać, bo nie ma już zdolności kredytowej. Porównując dane z maja do marca mamy gwałtowny spadek liczby wniosków kredytowych z ponad 50 tys. do raptem 27 tys. – informuje Damian Ragan, wiceprezes Credit Agricole Bank Polska.
czytaj więcej
Credit Agricole w czołówce banków z najlepszą obsługą Ukraińców
Credit Agricole zajął drugie miejsce w rankingu banków najlepiej obsługujących klientów z Ukrainy zainteresowanych rachunkiem osobistym. Badanie przeprowadzone zostało w ramach 8. Rocznej edycji projektu Instytucja Roku.
czytaj więcej
Credit Agricole wyróżniony w plebiscycie „Gwiazdy Bankowości”
Klienci ponownie docenili Credit Agricole. Bank drugi raz z rzędu zajął drugie miejsce w plebiscycie „Gwiazdy Bankowości” w kategorii „Gwiazda relacji z klientami”. Poprawił także swoją pozycję w kategorii „Gwiazdy ESG” i uplasował się w niej tuż za podium.
czytaj więcej
Kredyt hipoteczny Credit Agricole już drugi rok z rzędu w czołówce rankingu Złoty Bankier
Kredyt mieszkaniowy od Credit Agricole zajął trzecie miejsce wśród najlepszych kredytów hipotecznych w rankingu „Złoty Bankier 2022” organizowanym przez Bankier.pl i „Puls Biznesu”. Kredyt doceniono za jakość i wyróżniającą się ofertę z oprocentowaniem okresowo stałym.
czytaj więcej
OC i AC: na którą firmę jest mało skarg?
Porównywarka Ubea.pl już od kilku lat analizuje liczbę skarg na poszczególnych ubezpieczycieli dotyczących np. OC i AC. Warto sprawdzić, jak prezentują się wyniki z poprzedniego roku.
czytaj więcej
Credit Agricole nagrodzony Srebrnym Listkiem CSR POLITYKI
Bank Credit Agricole został wyróżniony Srebrnym Listkiem CSR POLITYKI. Wyróżnienie przyznane zostało za włączanie większości kwestii zrównoważonego rozwoju do strategii banku, przekładaniu tej strategii na praktyczne działania i otwartości na zmieniające się potrzeby i oczekiwania otoczenia.
czytaj więcej
Credit Agricole chce mieć 200 placówek partnerskich
Do końca 2022 r. Credit Agricole planuje uruchomić 200 placówek partnerskich. Bank poszukuje partnerów w całej Polsce – zarówno w małych, jak i dużych miastach.
czytaj więcej
Klienci Credit Agricole umówią się na spotkanie z doradcą w CA24 eBank
Nie chcesz czekać na spotkanie z doradcą w placówce? Umów się z nim na konkretną godzinę. Od teraz można to zrobić trzema kliknięciami w serwisie internetowym CA24 eBank.
czytaj więcej
123456789...757677

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top