Znajdź informacje

Psychologia, Rozwój osobisty


42% Amerykanów otrzymuje większe wsparcie od swojego psa niż partnera
W poszukiwaniu wspierającego towarzysza, który w pełni nas zrozumie i bezbłędnie wyczuje nasz humor, zamiast na randkę warto udać się do… schroniska. Badanie platformy Preply przynosi niezbite dowody, że pies to faktycznie najlepszy przyjaciel człowieka.
czytaj więcej
Marka KRISPOL Mecenasem Fundacji im. Księdza Jana Kaczkowskiego oraz Projektu PAKA
46 lat temu urodził się Ks. Jan Kaczkowski – autorytet moralny, który w każdym człowieku widział dobro. Choć od daty jego śmierci minęło już ponad 7 lat, wartości, jakie głosił nadal żyją w sercach i pamięci osób, dla których był inspiracją. W dniu urodzin Ks. Jana Kaczkowskiego, marka KRISPOL podjęła decyzję o zostaniu Mecenasem Fundacji Ks. Jana Kaczkowskiego oraz Projektu PAKA.
czytaj więcej
Model SBI w feedbacku. Jak udzielić pracownikowi feedbacku w modelu SBI? Modele informacji zwrotnej (część 4)
Model feedbacku SBI (ang. Situation, Behavior, Impact) to podejście stosowane w udzielaniu informacji zwrotnej, które umożliwia skuteczną i konstruktywną komunikację między pracownikami i menedżerami. W modelu SBI skupia się uwagę na trzech kluczowych elementach, które stanowią podstawę konstruktywnej informacji zwrotnej.
czytaj więcej
Gramy z WOŚP w zawód przyszłości!
31. Finał WOŚP trwa, a Fundacja Girls Code Fun dokłada swoją "DATA SCIENCE cegiełkę"!
czytaj więcej
Jakie książki znajdziesz w księgarni psychologicznej?
Księgarnia psychologiczna kojarzy się z publikacjami specjalistycznymi, ale czy słusznie? Dowiedz się z tego artykułu!
czytaj więcej
Klucz, czyli początek opowieści o panowaniu nad sobą
Czy chciałbyś w każdym momencie panować nad swoimi myślami? Reagować na daną sytuację dokładnie tak, jak chcesz, a nie tak, jak pokierują Tobą emocje?
Klucz do tego, jak to zrobić, odnajdziesz w tej książce.
czytaj więcej
Uporządkuj swoje marzenia… na mapie
Mapa marzeń to świetny sposób na wizualizację i uporządkowanie swoich celów i planów. Pozwala kreatywnie wyrazić siebie, a przy okazji motywuje do działania. Podpowiadamy jak zrobić ją dobrze i z pomysłem.
czytaj więcej
Czy najlepsze książki o medytacji przed rozpoczęciem praktyki mają sens?
Czy przed rozpoczęciem praktyki medytacji warto najpierw zapoznać się z najlepszymi książkami o medytacji? Dowiedz się z tego artykułu!
czytaj więcej
Wakacje nie przyniosą ulgi – milionom Polaków grozi depresja
Relaks, wypoczynek, czas spędzany z dala od codziennych spraw z rodziną lub przyjaciółmi. Dla wielu osób tegoroczne wakacje nie będą miały tak przyjemnych skojarzeń. Szalejąca inflacja, rosnące koszty życia i raty kredytów mogą zmusić miliony do zmiany planów, a to z kolei może mieć katastrofalne efekty dla zdrowia psychicznego Polaków. Psychologowie ostrzegają - przed nami prawdopodobnie najtrudniejsza jesień od dekad.
czytaj więcej
Złudny work-life balance Polek i Polaków
„Bez pracy nie ma kołaczy”. Polacy zdecydowanie zbyt mocno wzięli sobie do serca tę ludową mądrość i dzisiaj należą do jednych z najbardziej zapracowanych nacji świata. W pogoni za spokojną przyszłością, którą ma zapewniać stabilne zatrudnienie i ciężka praca, narażają zdrowie, a jednocześnie zaniedbują relacje społeczne i rodzinne. Coraz większej grupie trudno jest opuścić to błędne koło.
czytaj więcej
123456

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top