Znajdź informacje

Dom, Ogród, Wnętrza


2022-11-24, 11:44
Woox Home
To (jeszcze) nie pierwsza gwiazdka (choć już blisko) - to lampki Woox R5151
Czy chcemy, czy nie - się zbliża grudzień, a wraz z nim - Święta. Jedni obchodzą Boże Narodzenie, inni Chanukę, jeszcze inni po prostu chcą spędzić dobrze czas z bliskimi osobami. Jednym z charakterystycznych elementów dekoracji są bez wątpienia kolorowe, jarzące się lampki. A co powiesz na takie, którymi można sterować przy pomocy smartfona lub… głosem? Może to być na przykład zestaw światełek LED Woox R5151, kompatybilny zarówno z aplikacją mobilną, jak i asystentami pokroju Aleksy.
czytaj więcej
2022-10-31, 09:35
Woox Home
Steruj temperaturą grzejnika z telefonu
Wyjeżdżasz, a twój dom pozostaje pusty? Zapomniałeś zakręcić grzejników? Nie martw się o niepotrzebne koszta ogrzewania podczas twojej nieobecności. Smart głowica grzejnikowa sprawi, że przejmiesz kontrolę nad kosztami i ciepłem!
czytaj więcej
2022-10-24, 11:47
Mirat s.c.
Sklep Mirat na 10 miejscu w najnowszym rankingu Opineo!
Zakończyła się kolejna, 13 edycja rankingu e-sklepów na platformie OPINEO. Dla sklepu Mirat.pl efekt rankingu jest jak najbardziej zadowalający, ponieważ zajęliśmy zaszczytne – 10 miejsce w kategorii „DOM”.
czytaj więcej
Środki czystości - jak stosować, by nie zwariować?
Dowiedz się, w jaki sposób stosować swoje produkty do czyszczenia, by czynność sprzątania była dla ciebie jak najbardziej przyjemna i efektywna.
czytaj więcej
2022-09-14, 17:11
Zona Archi
Podpowiadamy jak dobrać wyroby ceramiczne do domu
W artykule poruszamy temat ceramiki i porcelany. Sprawdź jak dobrać wyroby ceramiczne i porcelanowe z naszą pomocą!
czytaj więcej
Podróż do pięknej strony wnętrza: Premiera kolekcji Cerrad x La Mania Home
Ponad 250 niezwykłych osób (architekci, developerzy, dziennikarze, aktorzy, gwiazdy z pierwszych stron gazet ) gościło 8 września na wyjątkowym evencie zorganizowanym w salonie Maxfliz w Warszawie. W miejscu gdzie można urządzić każde wymarzone wnętrze od ścian, podłóg, kuchni, salonów, łazienek po piękne dodatki wyposażenia wnętrz jak tekstylia, porcelana i szkło. W sprzedaży dostępna jest już najnowsza linia płytek gresowych Cerrad x La Mania Home. W ramach promocji wyjątkowych kolekcji partnerzy: Cerrad, La Mania Home oraz Maxfliz zorganizowali niezwykłe wydarzenie. Marki wspólnie zaprosiły gości w podróż do „Pięknej strony wnętrza” i odkrywania Mediolanu, Nowego Jorku, Rio de Janeiro oraz Maroko - destynacji, które stały się inspiracją do powstania kolekcji: Ceppo Nuovo, Brazilian Quartzite, Modern Concrete, Marmo Thassos/Morocco.
czytaj więcej
2022-09-07, 14:25
TenDom
Ciekawa, jesienna dekoracja z dyniami nie tylko na Halloween
W naszym artykule podpowiadamy jak może prezentować się oryginalna, jesienna dekoracja z dyniami, która sprawdzi się jako akcesoria na Halloween i nie tylko. Dekoruj swój dom na jesień z nami!
czytaj więcej
2022-09-06, 12:49
Woox Home
Inteligentne oświetlenie podwórka - Woox R5113
Energooszczędny naświetlacz LED WOOX R5113 spełnia funkcję tradycyjnego reflektora. Umożliwia on oświetlenie wjazdu do garażu, wejścia do budynku czy innego dowolnego otoczenia domu. Naświetlacz można ustawić tak by uruchamiał się automatycznie, gdy dołączony czujnik PIR wykryje ruch lub by świecił światłem ciągłym. Woox R5113 pozwala także stworzyć harmonogram, aby naświetlacz samoczynnie włączał czy wyłączał się o danej porze.
czytaj więcej
Dlaczego warto postawić na indyjskie meble kolonialne do salonu?
Z tego artykułu dowiesz się, czy indyjskie meble kolonialne do salonu są dla Ciebie.
czytaj więcej
2022-08-11, 12:12
E-ekomax
Jaka powinna być pościel dziecięca?
Chcesz dowiedzieć się, jaka powinna być idealna pościel dziecięca? Zobacz, na jakie jej cechy warto zwrócić uwagę. Zapraszamy!
czytaj więcej
123456789...939495

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top