Znajdź informacje

Dom, Ogród, Wnętrza


2023-09-22, 13:51
DOLLE
Poznaj firmę DOLLE.
Międzynarodową firmę pochodzącą z Danii z ponad 70-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji schodów.

Firma DOLLE jest rodzinnym producentem schodów strychowych (w tym z opatentowaną technologią pozwalającą oszczędzać energie), młynarskich, modułowych i modułowych mini, kręconych, balustrad, bramek zabezpieczających dla dzieci oraz akcesoriów.
czytaj więcej
Poznaj firmę Maan. Polską firmę z ponad 40-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji okapów kuchennych.
Firma Maan jest polskim rodzinnym producentem okapów kuchennych i przeznaczonych do nich akcesoriów.
czytaj więcej
2023-09-08, 15:56
TESLA
Piękny uśmiech ze szczoteczką Tesla! Nowość: Smart Toothbrush Sonic TS200
Dwie minuty szczotkowania zębów to podstawa zasada prawidłowej pielęgnacji. Masz dość sprawdzania, ile zostało jeszcze do końca? Mamy nowość od marki Tesla - Smart Toothbrush Sonic TS200, która Ci w tym pomoże.
czytaj więcej
KOSMICZNA #NOWOŚĆ W TWOJEJ SYPIALNI!
Niedawno na rynku pojawiła się wyjątkowa nowość: kołdra z formułą innowacyjnej tkaniny stworzonej na potrzeby NASA. Mowa o technologii Outlast, która ma zapewnić użytkownikowi komfort cieplny: zimą – ciepło, a latem – chłód, tak aby ciało otrzymywało optymalną temperaturę.
czytaj więcej
Domowe biuro z indyjskimi meblami gabinetowymi
Chcesz urządzić gabinet i szukasz mebli, które dodadzą wnętrzu prestiżu? Jeśli tak, warto urządzić pokój w stylu kolonialnym i postawić na indyjskie meble kolonialne.
czytaj więcej
Jakie zalety posiada kuchnia pod zabudowę?
Jeśli jesteś w trakcie remontu lub dopiero nad nim rozmyślasz, to koniecznie pod lupę weź także kuchnię pod zabudowę. Dzięki poniższemu artykułowi dowiesz się, ile korzyści może przynieść takie rozwiązanie.
czytaj więcej
Dlaczego warto zdecydować się na niszowe zapachy do domu?
Jeśli lubisz niecodzienne i oryginalne zapachy, to koniecznie musisz dowiedzieć się, dlaczego niszowe zapachy do domu cieszą się w ostatnim czasie taką popularnością!
czytaj więcej
Wymarzone wnętrze z meblami świata!
Jeśli chcesz wykreować nieco oryginalne, a zarazem ponadczasowe wnętrze, to taki efekt pozwolą Ci uzyskać meble świata. Przekonaj się dzięki poniższemu artykułowi!
czytaj więcej
Dlaczego gniazdko Simon to wyjątkowy produkt?
W tym artykule przedstawiamy wyjątkowy sprzęt elektroinstalacyjny jakim jest gniazdko Simon.
czytaj więcej
2023-07-12, 11:54
TESLA
Pierwsze kroki z inteligentnym domem
Inteligentny dom to podstawa współczesnego życia, która oszczędza czas, pieniądze i podnosi komfort na wyższy poziom. Dowiedz się, czym jest inteligentny dom i jak może Ci pomóc w codziennym funkcjonowaniu.
czytaj więcej
123456789...979899

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top