Znajdź informacje

Zdrowie i uroda


Kultowe maszynki z linii Flex teraz w świątecznych zestawach firmy BIC®
Od połowy listopada w sklepach Rossmann i Biedronka oraz wybranych supermarketach dostępne są zestawy upominkowe przygotowane specjalnie na Boże Narodzenie przez firmę BIC®. Klienci mogą wybierać spośród
7 różnych pakietów w atrakcyjnych cenach.
czytaj więcej
2022-11-17, 08:36
Zapowiednik
Zapowiednik- ośrodek leczenia uzależnień od narkotyków NFZ
Uzależnienie od narkotyków to ogromny problem. Dowiedz się do kogo najlepiej zwrócić się, jeżeli Ty lub ktoś Ci bliski boryka się z taką chorobą.
czytaj więcej
2022-10-27, 18:19
KRAVEN
Mg12 RAPID to sole do kąpieli w... płynie
Sole do kąpieli jednoznacznie kojarzą się z czymś sypkim, co należy wsypać do wanny wypełnionej ciepłą wodą. A co, jeśli ta sól jest w postaci płynnej?

Dlaczego sól do kąpieli może być w płynie i o co w ogóle chodzi?
czytaj więcej
2022-10-19, 12:15
OSAVI
Badania naukowe potwierdzają pozytywny wpływ kolagenu na walkę z cellulitem. Nowe preparaty z bioaktywnymi peptydami kolagenowymi
Rynek kolagenu rośnie – jego wartość w 2021 r. została wyceniona na ponad 5 mld dolarów, a prognozy wskazują, że do 2029 r. może wzrosnąć nawet do 9 mld dolarów. Najnowsze doniesienia potwierdzają pozytywny wpływ suplementacji peptydami kolagenowymi w redukcji cellulitu. OSAVI przedstawia nową linię suplementów diety Advanced, z pierwszymi w serii preparatami z bioaktywnymi peptydami kolagenowymi, zawierającymi topowe surowce marki Gelita: VERISOL®, FORTIBONE® i TENDOFORTE®.
czytaj więcej
2022-10-12, 12:41
OSAVI
Czym jest kolagen i za co jest odpowiedzialny w naszym organizmie – zaproszenie na live z udziałem ekspertów
Już 13 października odbędzie się wydarzenie online poświęcone kolagenom. W trakcie live’u eksperci opowiedzą o działaniu suplementu i odpowiedzą na wszelkie pytania uczestników. Organizatorem wydarzenia jest OSAVI – polska marka suplementów diety premium. Live odbędzie się już w ten czwartek o 18:30 na instagramowym profilu OSAVI.
czytaj więcej
2022-09-22, 12:13
Equilibra
Fermentowane składniki w kosmetykach to urodowy hit! Co to jest fermentacja kosmetyczna i dlaczego składniki z fermentacji są tak cenne
Czasy, gdy firmy kosmetyczne prześcigały się w odkrywaniu i promowaniu coraz to nowych syntetycznych składników aktywnych działających rzekomo najskuteczniej na naszą skórę mamy już za sobą
czytaj więcej
2022-09-22, 11:55
Equilibra
Bardzo suche włosy? Aloes pomoże! Jak wykorzystać aloes i żel z aloesu, jak go stosować i jakie efekty można uzyskać.
Gładkie, lśniące, zdyscyplinowane, po prostu piękne włosy są marzeniem każdej z nas. W drogeriach krzyczą do Ciebie z półek kolorowe butelki szamponów i odżywek, opisy obiecują cuda...
czytaj więcej
Oparzenia i trudno gojące się rany - co zrobić, gdy rana nie chce się goić?
Otarcia, skaleczenia czy oparzenia to urazy, które zna i miewa każdy z nas. Dezynfekcja, opatrunek i w „najpoważniejszych” przypadkach środek na receptę, to częste rozwiązanie problemu. Tak jest najczęściej. Ale co, jeśli proces gojenia rany się przeciąga? Z czego może to wynikać? Jakie metody stosować, gdy rana nie chce się goić?
czytaj więcej
Wypadające i słabe włosy - co zrobić, gdy kosmetyki i suplementy nie rozwiązują problemu
Gęste, lśniące, mocne – o takich włosach marzymy. Stosujemy w tym celu odpowiednie kosmetyki do ich pielęgnacji, poddajemy je profesjonalnym zabiegom regenerującym, zażywamy suplementy diety mające je wzmacniać.
czytaj więcej
123456789...838485

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top