Znajdź informacje

Turystyka, Podróże, Hotele


Citybreak Kraków co warto zwiedzić
Warto jest zwiedzić miasto królów Polski, na przykład w formie Citybreak! Kraków to piękne miasto, a my podpowiemy co warto zwiedzić!
czytaj więcej
Kolej na ptaki w Solinie
Okolice Soliny od wielu lat są jednym z najpopularniejszych miejsc odwiedzanych przez turystów udających się w Bieszczady. Do szerokiej oferty okolicznych atrakcji niedawno dołączył ośrodek turystyczny Grupy PKL i PFR wraz z koleją gondolową nad zaporą w Solinie. W trakcie projektowania i budowy zwracano uwagę nie tylko na potrzeby odwiedzających, ale również zamieszkujących okolicę ptaków. W tym celu w budynkach stacji oraz Wieży Widokowej zastosowano m.in. innowacyjne szkło.
czytaj więcej
Atrakcje w Krakowie warte odwiedzenia
Odwiedź miasto Królów Polski już teraz! Sprawdź listę z atrakcjami Krakowa przygotowaną przez Q Hotel!
czytaj więcej
Aplikacja turystyczna, którą musicie zabrać na urlop!
Tarasy Zamku Książ czy okolice zamku w Malborku? ORP „Błyskawica” w Gdyni, Muzeum Browaru „Żywiec”, młyn papierniczy w Dusznikach-Zdroju, Muzeum Katyńskie w Warszawie a może pałacyk Sienkiewicza w Oblęgorku? Niezależnie od tego, gdzie się udamy, wszystkie te miejsca – a także wiele innych – możemy zwiedzać z pomocą jednej aplikacji mobilnej: MOVI Guide.
czytaj więcej
Jednoosobowy pokój typu premium, hotel Kraków
Interesuje Cię tylko najwyższa jakość oraz standard? Chcesz odpocząć w spokoju, albo popracować w komfortowych warunkach? Sprawdź jednoosobowy pokój typu premium. Hotel Kraków Ascot czeka właśnie na Ciebie!
czytaj więcej
Malbork pięknie opowiedziany
Malbork dołączył właśnie do listy „Miejsc pięknie opowiedzianych”. Oznacza to, że najstarszą część miasta można zwiedzić z audioprzewodnikiem w formie aplikacji mobilnej MOVI Guide.
czytaj więcej
Wrocławskie Afrykarium można zwiedzać z przewodnikiem audio!
Zwiedzanie z audioprzewodnikiem trwa ok. 1,5 godz. W tym czasie poznamy mnóstwo ciekawostek na temat fauny Afryki, w czym pomoże nam bezpośrednie spotkanie z mieszkańcami pawilonu.
czytaj więcej
Polscy turyści martwią się cenami paliwa i koronawirusem, narzekają na pogodę i chcą unikać rosyjskich turystów. Nowa analiza SentiOne na temat wakacji
W internetowych rozmowach Polaków na temat tegorocznych wakacji dominuje temat rosnących cen, szczególnie paliwa, jak wynika z analizy polskiego SentiOne. Część turystów nie chce spędzać wakacji w towarzystwie obywateli Rosji i zastanawia się, które kraje i hotele ich nie wpuszczają. Jak co roku wiele rozmów dotyczy biur podróży - najwięcej pozytywnych emocji budzi Coral Travel, ale największe zasięgi i zaangażowanie internautów generuje TUI, którego dotyczy ponad połowa wszystkich rozmów o biurach podróży w polskim Internecie.
czytaj więcej
Nieustannie spada zainteresowanie wyjazdami wakacyjnymi w Polsce - już prawie o 40 proc. w porównaniu do ubiegłego roku
Co czwarty polski turysta planuje w te wakacje wyjechać na tydzień, a zaledwie 3 proc. na dwa tygodnie, jak wynika z danych polskiego serwisu turystycznego Nocowanie.pl. Według aktualnych szacunków koszt noclegu w Polsce to 105 zł za osobę na dobę. Polacy chcą wyjechać przede wszystkim nad morze i spędzić urlop w wynajętym domku. By rezerwację noclegów uczynić szybszą i wygodniejszą, Nocowanie.pl wprowadza nowy system rezerwacyjny.
czytaj więcej
Murale w Krakowie warte odwiedzenia
Pragniesz odwiedzić miasto królów Polski? W Krakowie możesz znaleźć wiele interesujących miejsc, jednym z nich są jego murale. Sprawdź sam!
czytaj więcej
123456789...323334

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top