Znajdź informacje

Turystyka, Podróże, Hotele


Utrzymanie czystości sal konferencyjnych w szczycie sezonu
Szkolenia, konferencje, pokazy, spotkania – sale szkoleniowo-konferencyjne w sezonie jesiennym nie mają lekko. Zwłaszcza, że duża liczba ludzi oznacza też duże możliwości pojawienia się zabrudzeń. Plamy z kawy, czy przekąsek serwowanych w ramach przerw kawowych, ślady zrobione markerami do flipchartów lub długopisami, czy błoto wnoszone na butach. Dział housekeepingu w sezonie konferencyjnym ma pełne ręce roboty. Nie musi to być jednak praca trudna i żmudna. Nie, jeśli do dyspozycji mają profesjonalne środki czystości. Z jakimi zabrudzeniami ekipa sprzątająca musi się borykać?
czytaj więcej
Ile alkoholu można przywieźć z zagranicy?
Co najlepiej przypominać będzie smak wakacji? Oczywiście regionalne smakołyki. Trzeba jednak uważać co i z jakiego kraju przywozimy, bowiem zamiast radosnych wspomnień może czekać nas niesmak. Szczególnie, jeśli taką pamiątką ma być alkohol.
czytaj więcej
Imprezy, które idą jak z nut
Nie każdy z nas potrafi tańczyć, ale każdy choć raz próbował. Parafrazując klasyka: tańczyć każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej. Są jednak tacy, którzy robią to idealnie i to właśnie grupa docelowa nie tak często spotykana w rezerwacjach grupowych w hotelach. Dlaczego? Ponieważ nie każdy obiekt ma przestrzeń do organizacji imprez tanecznych.
czytaj więcej
Zorganizuj niezapomniane imprezy integracyjne na Mazurach!
Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą imprezę integracyjną na Mazurach, to koniecznie sprawdź, co na Ciebie czeka w Hotelu Pory Roku!
czytaj więcej
Gamescape – firma z branży escape room już po raz kolejny z wyróżnieniem serwisu Tripadvisor
Gamescape z Krakowa już po raz kolejny została wyróżniona nagrodą w konkursie Travelers’ Choice Awards 2023 przeprowadzanym przez serwis Tripadvisor. Wyróżnienie otrzymują podmioty ofertujące rozrywkę, usługi zakwaterowania i restauracje, które konsekwentnie otrzymują najlepsze opinie oraz znajdują się wśród 10% najlepiej ocenianych miejsc.
czytaj więcej
Jak utrzymać czystość w strefie SPA & Wellness?
Strefa SPA & Wellness. Jakie pierwsze skojarzenia nasuwają się, gdy o niej pomyślimy? To z pewnością relaks, cisza, pielęgnacja ciała i duszy, spokój. Aby jednak zapewnić gościom takie właśnie wrażenia, musimy szczególnie zadbać o czystość w SPA i świeży zapach – zarówno w strefie mokrej (basenowej i saunowej), jak i w gabinetach zabiegowych, masażu czy recepcji SPA. To także sfera, w której liczy się sterylność i higiena, których wymagają od nas jej użytkownicy. Wiemy, jak można profesjonalnie i skutecznie zapewnić odpowiednie warunki przebywania w strefie SPA & Wellness.
czytaj więcej
Duży event – duże wyzwanie. Jak zorganizować idealne wydarzenie
Wyjazd firmowy, szkolenie, konferencja, gala – każde z tych wydarzeń może być zarówno kameralnym wyjazdem, jak i wielkim eventem. A organizacja każdego z nich wiąże się ze sporym nakładem pracy. Jak zatem zaplanować i zrealizować wydarzenie, zwłaszcza duże, tak aby zapadło zaproszonym Gościom w pamięć na długie lata?
czytaj więcej
Ale kanał. Jak radzić sobie z zapchanymi odpływami
Środek nocy, telefon Gościa na recepcję – zatkany odpływ pod prysznicem. Koniec przyjęcia w restauracji, zmywak pęka w szwach, a tu nagle okazuje się, że woda ze zlewu nie chce schodzić. Zapchane odpływy to koszmar wielu działów hotelowych. Czasami wystarczy zwykła przetykaczka, czasami jednak potrzeba rozwiązania zdecydowanie mocniejszego.
czytaj więcej
Polscy turyści w hotelach narzekają na śniadania, baseny i… obecność innych turystów. Nowe dane SentiOne
Od początku roku polscy internauci napisali aż 55 tys. recenzji obiektów hotelowych, głównie tych położonych w Polsce. Wbrew temu, czego można by się spodziewać, najczęściej krytykowanym aspektem pobytów nie są ceny, ale hotelowe śniadania, obsługa i… baseny. Niechęć może też budzić obecność niemieckich turystów. Polacy chętnie natomiast chwalą dobrą lokalizację hoteli, wysoki standard pokoju czy obecność atrakcji dla najmłodszych.
czytaj więcej
Ogródki letnie, patio – jak dbać o czystość?
Lato. Wakacje. Gości w restauracjach jest dużo i są wszędzie. Tak, to czas, kiedy musimy zadbać nie tylko o czystość wewnątrz lokalu, ale także na zewnątrz. Nie możemy zapominać o letnich ogródkach, altankach, patiach czy parkingach. Jeśli nie posiadamy takiej większej infrastruktury, to na pewno mamy chociaż schodek przed wejściem, który także musi wyglądać schludnie i czysto. W końcu pierwsze wrażenie robi się tylko raz! Pozytywny odbiór naszego lokalu przez gości zapewni nam korzystanie z profesjonalnej chemii sprzątającej. 
czytaj więcej
123456789...424344

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top