Znajdź informacje

Turystyka, Podróże, Hotele


Kraków na weekend - świetny pomysł na wyjazd
Wiesz dlaczego warto jest sprawdzić Kraków na weekend? Jeżeli nie to sprawdź oficjalną stronę QHotel i przeczytaj nasz wpis, chętnie Ci pomożemy!
czytaj więcej
Elavon bliżej hotelarzy
Miesiąc temu, w dniach 24-25.10.2022 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyła się zrealizowana z dużym rozmachem konferencja HMC, czyli Hotel Marketing Conference. Organizator – firma Profitroom – zapewniła uczestnikom sporą dawkę wiedzy, spotkań kuluarowych oraz zabawy. Jednym z partnerów wydarzenia była firma Elavon – dostawca rozwiązań płatniczych, który chce być bliżej hotelarzy.
czytaj więcej
Ostatni dzwonek, by zaplanować świąteczne spotkanie firmowe
Po okresie pandemii COVID-19, w czasie której przez dwa lata z rzędu ograniczono możliwość spotkań świątecznych, w Warszawie znów ubywa miejsc na firmowe wigilie.
czytaj więcej
Grupowy misz-masz, czyli jak zadbać o rozliczenia grupy w hotelu
Recepcjoniści, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z hotelarstwem, podchodzą do rezerwacji grupowych z dużą ostrożnością. Skoro obsługa jednego gościa może stanowić wyzwanie – jakże problematyczna może być sytuacja przyjęcia jednocześnie 80-osobowej grupy! Doświadczony hotelarz wie natomiast, że odpowiednie wprowadzenie rezerwacji grupowej oraz przygotowanie recepcji na jej przyjazd gwarantuje szybki i elastyczny check-in, a następnie bezproblemowy pobyt grupy.
czytaj więcej
W drugi listopadowy długi weekend Polacy chętnie wyjeżdżają w większym gronie dorosłych. Wśród najpopularniejszych miejscowości Karpacz wygrywa z Zakopanem
Przed nami kolejny długi listopadowy weekend, związany ze Świętem Niepodległości. Wśród najczęściej wybieranych przez turystów miejscowości tym razem Karpacz pokonał Zakopane, widać również wzrost zainteresowania miejscowościami położonymi nad morzem. Sporo osób decyduje się na wyjazd ze znajomymi — blisko ⅕ szuka zakwaterowania dla grup od trojga do ośmiorga dorosłych.
czytaj więcej
Niech żyje bal, czyli przepis na odlotową studniówkę w Warszawie
W socialmediach i pod artykułami publikowanymi w internecie coraz częściej pojawiają się pytania typu: „Miejsce na najlepszą studniówkę w Warszawie?”, „Najlepsze miejsce na studniówkę w Warszawie?”, „Gdzie zorganizować bal maturalny w Warszawie?”… Zadają je maturzyści oraz przeżywający to wydarzenie rodzice, świadomi że powinno mieć ono wyjątkową oprawę, by w przyszłości móc zaliczyć je do puli najpiękniejszych wspomnień. Studniówkę pamięta się bowiem przez całe życie. Jej organizacja jednak z roku na rok przysparza i szkole, i rodzicom maturzystów coraz więcej problemów. Jak nie dać się zwariować i zafundować wchodzącym w dorosłe życie dzieciakom naprawdę wyjątkowy bal?
czytaj więcej
Gdzie w Warszawie znaleźć wyjątkowe i dogodne miejsce na świąteczne spotkanie firmowe?
Co roku o tej porze wielu menadżerów większych i mniejszych organizacji, w których wizerunek jest elementem strategii i kluczem do sukcesu, zaczyna głowić się nad wyborem miejsca na świąteczne spotkania z kontrahentami i współpracownikami. Nie zawsze jest to zadanie proste.
czytaj więcej
Polscy turyści wracają w Bieszczady, m.in. do położonej przy Ukrainie Wetliny. Nadchodzący długi weekend listopadowy pod znakiem wycieczek w góry
Wielkimi krokami zbliża się pierwszy długi weekend w listopadzie, związany z dniem Wszystkich Świętych. Polacy chętnie planują w tym czasie wyjazdy w góry, widać też powrót zainteresowania położonymi blisko ukraińskiej granicy Bieszczadami, jak wynika z danych serwisu Nocowanie.pl. Co trzeci turysta planuje wyjazd we dwójkę, jesienią rośnie też liczba osób wyjeżdżających w pojedynkę.
czytaj więcej
Czy jesteś Google-like?
Co robimy, gdy chcemy się dowiedzieć jakie jest znaczenie słowa tujon? Wpisujemy w Google. Rzadziej w Bing, jeszcze rzadziej w Yahoo czy DuckDuckGo. Co robimy, gdy chcemy się dowiedzieć kto dzwoni z nieznanego nam numeru? Wpisujemy w Google. Rzadziej w Bing, jeszcze rzadziej w Yahoo czy DuckDuckGo. Co robimy, gdy chcemy znaleźć coś w naszym PMS? Zastanawiamy się którą listę/kartotekę otworzyć. Goście? Firmy? Rezerwacje? Meldunki? A może archiwum rezerwacji? Gorzej, gdy część najważniejszych informacji leży w porozrzucanych po dysku plikach excelowych.
czytaj więcej
Sieć hoteli Focus znacznie poprawia przychody w trzech kwartałach 2022 roku
Za sprawą swojej spółki nadrzędnej, Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., która dokonała publikacji szacunkowych przychodów we wszystkich swoich segmentach operacyjnych, sieć hoteli Focus poinformowała rynek o spodziewanych nieomal 100 milionach przychodów w III kwartałach 2022 roku.
czytaj więcej
123456789...343536

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top