Znajdź informacje

Turystyka, Podróże, Hotele


Bezpieczna strefa spa – jakie środki dezynfekcyjne wybrać
Strefa SPA to ta część hotelu, obok kuchni i restauracji, w której ogromne znaczenie ma używanie odpowiednich środków dezynfekujących. Tutaj bowiem powierzchnie i sprzęty mają bezpośrednią styczność z ciałami Gości.
czytaj więcej
Ludzie, których na co dzień nie widać w hotelu
Hotel to ludzie. To oni tworzą klimat miejsca, dbają o jakość pobytu Gości, zarówno mając z nimi bezpośredni kontakt, jak i będąc „na zapleczu”.

I o ile pracownicy obsługujący Gości podczas ich pobytu są wyraźnie zauważalni, o tyle często zapominamy o pracownikach, których na co dzień nie widać. A niesłusznie! To oni bowiem dbają o to, aby wszystko w hotelu działało jak trzeba.
czytaj więcej
SOS dla hotelarzy: jak radzić sobie z plamami na meblach tapicerowanych
Meble tapicerowane to zdecydowanie jeden z wygodniejszych i najbardziej estetycznych wyborów. Nadają pomieszczeniom przytulności, zachęcając do tego, aby na nich przysiąść, wypić kawę, zjeść dobry deser, poczytać książkę – po prostu się zrelaksować. Ale to właśnie sprzyja powstawaniu plam. I o ile usunięcie lekkich plam, które powstają na gładkich powierzchniach, takich jak skóra, czy skaj, nie spędzają nikomu snu z powiek, o tyle w przypadku tapicerki może to być bardziej czasochłonne zajęcie. A co dopiero, kiedy pojawią się trudniejsze plamy…
czytaj więcej
Hotelowa ekipa do zadań specjalnych
Organizacja eventu to spore wyzwanie nie tylko dla osoby oddelegowanej do tego zadania przez firmę, ale także dla obiektu, w którym jest on organizowany. Niejednokrotnie trzeba wziąć pod uwagę wiele zmiennych, a przy tym dopracować plan wydarzeń niemal co do minuty.
czytaj więcej
Podchody, zagadki i rozszerzona rzeczywistość – gra miejska Legendy Krakowskie
Lubicie zagadki? Gry Treasure Hunting czy RPG? Jesteście fanami nowoczesnych technologii?
Czy może wolicie klasyczne podchody w nietuzinkowej scenerii?
W Krakowie powstała gra miejska, która łączy ze sobą te wszystkie elementy – Legendy Krakowskie. Od września 2022 r. można w nią zagrać zgłaszając się do Gamescape
przy ul. Tadeusza Kościuszki w Krakowie.
czytaj więcej
Jak wygodnie kupować bilety PKP?
W Polsce coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z pociągów jako środka transportu. Jak wygodnie kupować bilety PKP? Przeczytaj wpis!
czytaj więcej
Czyszczenie łazienki w hotelu
Czyszczenie łazienki w hotelu to zmora każdego działu housekeepingu. Nie dość, że ta praca nie jest ani trochę przyjemna, to jeszcze do czyszczenia używa się mocnych środków chemicznych, które są drażniące.  Na dodatek trzeba chuchać i dmuchać, aby na powierzchniach nie pozostały żadne smugi czy zacieki. Tak – osoby sprzątające łazienki, czy to te domowe, czy w hotelu – nie mają wcale łatwego zadania. Przedstawiamy więc najczęstsze problemy i sposoby, jak sobie z nimi poradzić.
czytaj więcej
Atrakcje dla dzieci w Krakowie: przewodnik dla rodzin
Chcesz poznać najlepsze atrakcje dla dzieci w Krakowie? Zapraszamy do lektury!
czytaj więcej
Koncentraty, prosty sposób na oszczędność
Początek nowego roku to czas na analizę tego, co wydarzyło się w tym ubiegłym, ale także snucie planów na następne dwanaście miesięcy. Dyrektorzy obiektów na polecenie właścicieli dwoją się i troją, aby zmniejszyć koszty utrzymania hoteli, jednocześnie jednak nie obniżając jakości świadczonych usług. Zadają kierownikom działów pytania – „Co możecie zrobić, aby ograniczyć wydatki w Waszych departamentach?”. Szczególny nacisk kładziony jest na housekeeping, w którym zużycie produktów jest naprawdę duże, a często nie do końca kontrolowane. Więc – co może zrobić kierownik służby pięter, aby zoptymalizować koszty działalności swojego działu? Mamy sposób na oszczędność.
czytaj więcej
Henryk Śnieżek - prawdopodobnie najstarszy pracownik hotelu [wywiad]
Klimat danego obiektu to nie tylko jego lokalizacja, wystrój, czy jakość oferowanych usług. To przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą.
czytaj więcej
123456789...383940

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top