Znajdź informacje

Turystyka, Podróże, Hotele


Ferie z rachunkiem na tysiące euro: kto nie musi się obawiać?
Polska jest wyjątkiem jako kraj, który nie nalicza poszkodowanym i zagubionym turystom kosztów akcji ratowniczej w górach. Gdzie indziej takie koszty mogą być bardzo wysokie.
Telewidzowie oraz internauci już przyzwyczaili się do corocznych zimowych doniesień o ratowaniu przez GOPR i TOPR nieostrożnych turystów. Można zastanawiać się, czy przepisy stosowane w Polsce nie zachęcają do nieostrożnych eskapad w góry. Pamiętajmy bowiem, że Polska stanowi wyjątek jako kraj nienaliczający kosztów akcji ratowników górskich. W innych państwach Starego Kontynentu takie koszty są naliczane - do poziomu nawet kilkunastu tysięcy euro. Eksperci największej w Polsce multiagencji ubezpieczeniowej Unilink zwracają uwagę na ten aspekt i doradzają wybór odpowiedniej polisy turystycznej przed zimowym wyjazdem w góry.
czytaj więcej
Święta tuż-tuż, czy Twój obiekt jest już na nie gotowy?
Święta Bożego Narodzenia i Sylwester zbliżają się wielkimi krokami. Pora zacząć myśleć o przygotowaniu obiektu na przyjazd Gości.
czytaj więcej
Czym warto zająć się w firmie w nowym roku
Początek roku to idealny czas na to, aby zrewidować dotychczasowe działania oraz zaplanować i przygotować się na nadchodzące wyzwania w firmie. Właściwe przygotowanie i wyznaczenie klarownych celów jest niewątpliwie kluczowym elementem udanej strategii na kolejne dwanaście miesięcy.
czytaj więcej
Sprzatanie hotelu na Święta – dobry plan to podstawa!
Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym obiekty hotelarskie stają przed niełatwym wyzwaniem związanym z utrzymaniem najwyższych standardów higieny i czystości. Goście oczekują nie tylko pięknie udekorowanych wnętrz, ale również bezpiecznych i czystych miejsc do przebywania w rodzinnym gronie oraz wypoczynku. Dlatego tak ważne jest dobre zaplanowanie procesu sprzątania i wybór profesjonalnych środków czyszczących renomowanego producenta, które pomogą osiągnąć te cele.
czytaj więcej
Gra miejska po Krakowie jedną z nagród w 81. Konkursie Szopek Krakowskich
Uczestnicy tegorocznego 81. Konkursu Szopek Krakowskich w kategoriach młodzieżowej i dziecięcych powalczą o szereg nagród. Wśród nich znajdą się również vouchery na gry miejskie po Krakowie z technologią rozszerzonej rzeczywistości.
czytaj więcej
Czy warto organizować świąteczne spotkanie firmowe?
Listopad i pierwsza połowa grudnia to czas, kiedy wiele firm organizuje świąteczne spotkania dla swoich pracowników. Niekiedy organizowane są one we własnym zakresie jako krótka przerwa w pracy, czasem jako impreza z cateringiem zewnętrznym, a czasami jako dwudniowy wyjazd. Czy takie spotkania mają jednak sens? Czy to tylko chwila wytchnienia w pracy, czy może działanie mające pozytywny wpływ na rozwój firmy?
czytaj więcej
Środki czyszczące w luksusowych hotelach
Wiele słyszymy o rynku dóbr luksusowych, czym jednak jest luksus? To pojęcie odnoszące się do wysokiej jakości, wyjątkowych i często drogich dóbr lub usług, które przewyższają standardy i oczekiwania. Marki luksusowe często cieszą się renomą i historią, co dodaje wartości ich produktom. Luksusowe hotele oferują wyjątkowe doświadczenia, które dostarczają wyjątkowego komfortu i zaspokajają potrzeby klientów. Z całą pewnością do tej renomy przykłada się nienaganna czystość. Jakie są stosowane środki czyszczące w luksusowych hotelach?
czytaj więcej
Powiew lata jesienią. Zapachy na słoneczne i ponure dni
Dni są już zdecydowanie krótsze, a temperatura niższa – nie da się ukryć, że jesień rozgościła się na całego. I choć sporo jeszcze słonecznych i pogodnych dni, już za chwilę czeka nas typowy dla jesieni deszcz i słota. Ponura pogoda nie musi jednak sprawiać, że wszystko wokół będzie się wydawało takie samo.
czytaj więcej
Wigilijne spotkanie firmowe – warto o nim pomyśleć już teraz
Dopiero co skończyły się wakacje i zaczął sezon konferencyjny. Warto jednak w ferworze pracy pomyśleć już także o nadchodzących świętach. Koniec roku to zazwyczaj czas podsumowań i podziękowań, dlatego przy okazji Świąt Bożego Narodzenia wiele firm organizuje spotkania wigilijne dla swoich pracowników.
czytaj więcej
Dlaczego zapach w hotelu jest ważny?
Zachwyć Gości hotelowych zapachem. Węch to jeden z najbardziej niedocenianych zmysłów. Niesłusznie, bo ma znaczący wpływ na nasze codzienne życie. Zmysł węchu pełni istotną rolę w ostrzeganiu nas przed potencjalnymi zagrożeniami. Wpływa na nasze wybory żywieniowe, a także na ilość spożywanego jedzenia. Co więcej, oddziałuje również na nasze zachowanie, kształtując nasze reakcje i decyzje.
czytaj więcej
123456789...444546

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top