Znajdź informacje

Ślub, Wesele


Zrób to sam, czyli kreatywne DIY w sezonie ślubnym
Sezon ślubny to doskonała okazja do wykazania się kreatywnością, zarówno przez młodą parę, jak i zaproszonych gości. Aby podkreślić wyjątkowość chwili, warto odważyć się i podjąć wyzwanie samodzielnego przygotowania wybranych akcesoriów. Może nie będą perfekcyjne, za to jedyne w swoim rodzaju.
czytaj więcej
2022-06-27, 10:49
Kosze Okazjonalne
Jaki jest Fajny pomysł na prezent na wieczór panieński?
Jeśli szukasz odpowiedniego upominku dla przyszłej panny młodej, z pewnością warto zapoznać się z informacjami, jakie przedstawiamy w naszym artykule. Sprawdź fajny pomysł na prezent na wieczór panieński!
czytaj więcej
Przypinki weselne dla gości - pomysłowy upominek
Chcesz podarować swoim gościom weselnym pomysłowy upominek? Postaw na przypinki weselne dla gości! Przeczytaj o tym więcej w naszym blog poście.
czytaj więcej
2021-02-18, 11:45
Mozaikowo sklep
Potrójna mapa nieba jako doskonały prezent z okazji ślubu
Prezent dla bliskich z okazji ich ślubu powinien być bardzo przemyślany, a najlepiej wzruszający. Potrójna mapa nieba będzie doskonałym wyborem. Dlaczego i co jeszcze można podarować młodej parze? Podpowiadamy!
czytaj więcej
Hale do wynajęcia Małopolska - praktyczne rozwiązanie na różne okoliczności
Organizacja wszelkiego rodzaju wydarzeń i imprez okolicznościowych w plenerze wymaga zagospodarowania odpowiedniej przestrzeni. Niezależnie od tego czy decydujemy się na komunię, wesele, czy też huczne urodziny kluczowe jest zapewnienie gościom miejsca do zabawy. Hale do wynajęcia Małopolska bardzo często przystosowuje do tego typu potrzeb. W tym artykule poznasz możliwości jakie dają tego typu obiekty.
czytaj więcej
2019-08-22, 08:57
Papier i Tusz
Wesele w rustykalnym stylu
Planowanie i organizowanie wesela może przysporzyć wiele problemów. Jak się przed tym ustrzec? Znalezienie motywu przewodniego i konsekwentne trzymanie się ustalonych zasad, pomoże zaoszczędzić wiele czasu. Ciekawym pomysłem jest wesele w rustykalnym stylu, które z roku na rok zyskuje na popularności, zachwycając wszystkim swoją prostotą i elegancją. Zobacz, jak je zaplanować!
czytaj więcej
2019-07-30, 13:28
TenDom
Kompozycja kwiatowa w kształcie łuku - jak ją wykorzystać?
Kompozycja kwiatowa w kształcie łuku podczas Wesele oraz Ślubu. Czy przyda się? Jaką wykorzystać? Znajdź odpowiedź na te pytania w tekście.
czytaj więcej
2019-07-16, 10:10
Papier i Tusz
Zaproszenia na ślub ręcznie robione
W naszym artykule przedstawiamy zalety jakie mają zaproszenia na ślub ręcznie robione. Jeśli interesuje Cie taka tematyka, serdecznie zapraszamy do lektury blogposta.
czytaj więcej
2019-06-18, 16:54
Studio3D
Prezent z życzeniami od rodziców - podpowiadamy co kupić
Chcesz podarowac parze młodej prezent z życzeniami od rodziców jednak nie masz pomysłu co mogło by to być? Podpowiadamy w naszym artykule co kupić.
czytaj więcej
2019-05-23, 11:55
Papier i Tusz
Zaproszenia ślubne
Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Warto zadbać o jego każdy element. Zaproszenia ślubne powinny być spójne ze stylem wesela.
czytaj więcej
123

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top