Znajdź informacje

Kulinaria, Żywność, Gastronomia


Już nie tylko wódka. Jakie alkohole wybierają Polacy?
Najpopularniejsze alkohole na świecie to w kolejności: piwo, wino oraz baijiu, czyli chiński odpowiednik wódki. W Polsce, wśród alkoholi mocnych wódka nadal wiedzie prym, ale inne trunki depczą jej po piętach.
czytaj więcej
Gdzie kupić mięso do kebaba?
Odpowiednio wysoka jakość składników jest kluczowa dla smaku całego dania. Dowiedz się gdzie kupić mięso do kebaba!
czytaj więcej
Dom Mody Klif na dzień dobry
Czego najczęściej nie zdążamy rozbić rano przed wyjściem z domu? Zjeść śniadania. Z rozwiązaniem problemu przychodzi Dom Mody Klif, który już od dziś zaprasza nie tylko na najważniejszy w ciągu dnia, ale w dodatku przepyszny, posiłek.
czytaj więcej
LYKKE – szybki sposób na zwiększenie zysków ze sprzedaży lodów
Producent popularnej panierki do kurczaka Holly Powder oraz koncentratów do napojów Home Made Drinks właśnie wprowadził na rynek nową markę – Lykke. Pod tą nazwą kryje się sproszkowana baza do lodów włoskich i amerykańskich, charakteryzująca się naturalnym i prostym składem. Na uwagę zasługuje fakt, że do użycia mieszanki zastosowano kakao Van Houten – jedno z najlepszych w Europie.
czytaj więcej
XIV Gala konkursu produktu "Warmia Mazury"
Już w ten weekend w Hotelu HP w Olsztynie, odbędzie się XIV uroczysta gala wręczenia wyróżnień w konkursie na najlepszy produkt Warmii Mazur. Nagrody z samych rąk Marszałka Województwa odbiorą najznakomitsi Przedsiębiorcy w regionie, 1 lipca o godz. 17:00.
czytaj więcej
JemyJemy warzywne zupy kremy
Lekkie, pożywne i mocno warzywne są cztery nowe zupy kremy, które w czerwcu dołączyły do portfolio marki JemyJemy. To bezmięsna i bezglutenowa propozycja dla konsumentów poszukujących pełnowartościowych dań gotowych od rynkowego lidera w segmencie zup ambientowych.
czytaj więcej
Odkryj etniczne smaki z nową marką Helcom Ethnic.
Firma Greek Trade prezentuje nową markę Helcom Ethnic. To wyjątkowa oferta, w której znalazły się pasty warzywne inspirowane popularnymi na świecie recepturami, z różnych zakątków świata.
czytaj więcej
Rozmowy przy stole, czyli przez żołądek do serca
Co jeść na śniadanie? Jaki jest najważniejszy posiłek w ciągu dnia? Jakie korzyści przynosi wspólne przygotowywanie posiłków? Na te i wiele innych pytań, z zakresu sztuki kulinarnej i dziedzin pokrewnych, odpowiedź znajdziemy jutro, podczas wyjątkowego spotkania w gdyńskiej Galerii Klif.
czytaj więcej
Ile wina w winie? Wkrótce będzie to jawne
Choć Unia Europejska wprowadziła przepisy, na mocy których producenci win powinni informować na etykietach o składzie swoich trunków, na butelkach zmian jeszcze nie widać. A przecież w winie znajdziemy nie tylko sfermentowany sok z winogron!
czytaj więcej
Nowe bezglutenowe kabanosy Madej Wróbel
Wieprzowe i drobiowe kabanosy śląskiej firmy Madej Wróbel są teraz dostępne w wersji bezglutenowej, w 4 charakternych smakach. Wyróżnia je bardzo wysoka zawartość najwyższej jakości mięsa i dodatek naturalnych przypraw.
czytaj więcej
123456789...929394

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top