Znajdź informacje

Kulinaria, Żywność, Gastronomia


Daleko, a jednak blisko – poznajemy japońskie smaki na warsztatach kulinarnych Akademii Mistrzów Smaku by Belvedere w Łazienkach Królewskich.
Zastanawiacie się zapewne, co wspólnego mają warszawskie Łazienki Królewskie z Japonią? Otóż ósme warsztaty Akademii Mistrzów Smaku by Belvedere odbyły się właśnie w tym miejscu, w wyjątkowej restauracji Belvedere. Młodzi adepci sztuki kulinarnej mieli tym razem możliwość pracy z dwoma wybitnymi szefami kuchni oraz wzięcia udziału w kolejnym wykładzie eksperckim w prestiżowych wnętrzach XVIII – wiecznego budynku Nowej Oranżerii.
czytaj więcej
WSP Społem: „Wielkanoc to dla nas aktywny czas”
Święta to czas wyjątkowy nie tylko dla konsumentów, lecz także dla całej branży FMCG. Widać to szczególnie w kategorii majonezów i sosów, które jak wiadomo – są głównym „składnikiem” rodzinnej Wielkanocy.
czytaj więcej
Państwo Słodcy w najnowszej kampanii marki Diamant
Rok 2023 dla jednej z najpopularniejszych, cukrowych marek w Polsce to kontynuacja rozpoczętej w 2020 r. strategii Słodkie Łączy. Udowadnia ona, że cukier Diamant od pokoleń łączy Polaków przy wspólnym stole, będąc podstawą wyśmienitych dań i wypieków. Kolejnym krokiem w realizacji założonych działań jest produkcja spotu reklamowego z udziałem nowych brand heros marki; od marca jest on emitowany przy wybranych programach VOD.
czytaj więcej
Kosze ze słodyczami - wyjątkowy sposób na zaskoczenie swoich bliskich
Jeśli szukasz oryginalnego i kreatywnego pomysłu na prezent, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak sprawić swoim bliskim niezapomnianą przyjemność dzięki naszym koszom ze słodyczami!
czytaj więcej
Litewska kuchnia od… kuchni! 3 potrawy, którymi zaskoczysz bliskich
Kaziuk (lub inaczej Kaziuki) to jeden z najstarszych jarmarków odpustowych w Wilnie, który działa nieprzerwanie od ponad 400 lat! Do dziś to największe i najbardziej oczekiwane wydarzenie na całej Litwie. Wspomniane święto przyciąga wielu rzemieślników, artystów, twórców rękodzieła, malarzy, a przede wszystkim wielbicieli świetnej zabawy i przepysznej kuchni. Z tej okazji w wielu polskich miastach odbywają się barwne festyny i jarmarki, nawiązujące do kresowych tradycji. Dzięki temu, mamy niepowtarzalną okazję przypomnieć sobie wyjątkowe smaki tej jakże bogatej kuchni.
czytaj więcej
Na co należy zwrócić uwagę, wybierając zmywarkę do restauracji?
Wynajem urządzeń zmywających do restauracji może być dostępny i prosty jak nigdy wcześniej. Jak to możliwe? Co przede wszystkim powinno przykuć uwagę przedsiębiorcy? Na czym się skupić, aby dokonać najlepszego wyboru? Podpowiadamy na przykładzie oferty, jaką przygotowała dla restauratorów firma Classeq, lider na rynku sprzętu zmywającego do kuchni restauracyjnych.
czytaj więcej
Bruschetty marki Helcom — pomysł na śniadanie we włoskim stylu.
Na podróż przez smaki we włoskim stylu zaprasza marka Helcom. A to wszystko dzięki wyjątkowej linii produktów. Są to Bruschetty w różnych smakach inspirowane kuchnią włoską.
czytaj więcej
Bezpieczny i zdrowy pracownik to zadowolony pracownik.
Rano dzwoni telefon. „Szefie, nie przyjdę dziś do pracy, bo wyskoczyła mi na dłoniach alergia, całe są spuchnięte” – czy zdarzyło Wam się słyszeć takie słowa od pracownika mającego styczność ze środkami czyszczącymi? I to w momencie, kiedy pracy jest mnóstwo, a wykruszenie się tej jednej osoby powoduje niemałą dezorganizację w dziale? Zapewne nie raz. Może to mieć miejsce zarówno w kuchni, restauracji, jak i dziale housekeepingu. Często powoduje konieczność dłuższego leczenia, a co za tym idzie, przebywania pracowników na zwolnieniu lekarskim. Co można zrobić, aby zapobiec takim sytuacjom?
czytaj więcej
Jaka powinna być idealna zmywarka? Podpowiadamy.
Niezawodna i prosta w obsłudze oraz niedroga w utrzymaniu zmywarka. Brzmi niewiarygodnie? Tak może się wydawać, dopóki nie pozna się oferty na wynajem sprzętu zmywającego firmy Classeq. Warto sprawdzić, co proponuje lider na światowym rynku zmywarek kapturowych i podblatowych.
czytaj więcej
10 trendów związanych z alkoholem w 2023 roku
Na rynku alkoholowym co i raz pojawiają się nowości, z których niektóre przeobrażają się w trendy. Wybraliśmy kilka produktów i zjawisk, które mają szansę mocno zaistnieć właśnie w 2023 roku!
czytaj więcej
123456789...9899100

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top