Znajdź informacje

Komputery, Internet, Elektronika


Stwórz macierze RAID z Icy Dock
Obudowy Icy Dock RAID są dostępne z różnymi opcjami i specyfikacjami do wyboru, w tym z dwoma dyskami 2,5” lub 3,5” do zatoki 5,25”, dwoma dyskami 2,5” do zatoki 3,5” oraz dwoma dyskami 2,5” pasującymi do zatoki 3,5”. Niezależnie od tego, czy użytkownik potrzebuje ultra-kompaktowej obudowy lub zaawansowanej obudowy RAID, znajdzie je w ofercie Icy Dock.
czytaj więcej
Woox R6113 - inteligentne gniazdko z pomiarem zużycia energii
Inteligentne gniazdko Woox R6113 pozwala nie tylko zarządzać zdalnie podłączonymi do niego urządzeniami, ale także monitorować zużycie energii. Dzięki jego zaawansowanym funkcjom pozwala użytkownikom kontrolować rachunki za prąd.
czytaj więcej
Jak łatwo zwiększyć przestrzeń dyskową komputera?
Brak miejsca na dane jest częstym problemem, który może napotkać wielu użytkowników komputerów. Kiedy to nastąpi, jedynym rozwiązaniem jest zakup nowej obudowy z większą ilością miejsca na dyski lub pozbycie się starych napędów. Tak czy inaczej jest to kosztowne i czasochłonne. Aby rozwiązać ten problem, Icy Dock stworzył zestawy rozszerzeń zatok na napędy EZ-Fit i Flex-Fit.
czytaj więcej
Rower elektryczny Bird Urban dostępny w Polsce
Bird Urban 1.0 M22 jest już dostępny w indywidualnej sprzedaży w Polsce. Miejski rower elektryczny wyróżnia obsługiwany z poziomu aplikacji mobilnej, chroniący przed kradzieżą, zintegrowany system alarmowy, a także lekka, a jednocześnie solidna, aluminiowa konstrukcja oraz nowoczesny design, charakterystyczny dla amerykańskiej marki. Polskim dystrybutorem sprzętu marki Bird jest firma 4cv.
czytaj więcej
Dziś Światowy Dzień Mediów Społecznościowych. Oto najczęściej popełniane błędy bezpieczeństwa.
Udostępnianie danych osobowych, odpowiadanie na złośliwe wiadomości e-mail dotyczące resetowania hasła czy bezmyślne klikanie łączy – to błędy, które mogą prowadzić do włamania na nasze konta w mediach społecznościowych. W Światowy Dzień Mediów Społecznościowych firma Check Point Software przedstawiła najczęstsze błędy zagrażające bezpieczeństwu naszych danych
czytaj więcej
Tenda A27 - wzmacniacz sygnału Wi-Fi 6 AX1800
A27 to extender Wi-Fi 6 przeznaczony do dużych domów. Dzięki prędkości bezprzewodowej do 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz i do 574 Mb/s w 2,4 GHz, znacznie zwiększa prędkość Wi-Fi w porównaniu ze wzmacniaczami Wi-Fi 5.
czytaj więcej
JMDI wychodzi naprzeciw wynajmującym. Specjalna oferta z przyśpieszeniem prędkości i krótszą umową.
Firma JMDI wprowadza na rynek nową kampanię marketingową pod hasłem Wybieram prędkość - Światłowód 800 Mb/s. Głównym odbiorcą promocji są osoby wynajmujące mieszkania, dla których krótka umowa oraz Internet z odpowiednią prędkością są kluczowe.
czytaj więcej
Icy Dock EZ-Adapter MB104U-1SMB - przenośna stacja dokująca USB-C 3.2 dla dysków HDD/SSD SATA 2,5" i SSD M.2 NVMe/SATA
EZ-Adapter MB104U-1SMB to mobilna stacja dokująca dla dysków 2.5" SATA SSD/HDD bądź M.2 NVMe/SATA SSD podłączana przez złącze USB-C. Ten przenośny adapter wspiera prędkości przesyłu danych sięgające 10 Gbps przy wykorzystaniu standardu USB 3.2 Gen 2.
czytaj więcej
Nasz zdrowie a praca w domu przed komputerem
W naszym artykule dowiesz się co zrobić, by praca w domu przed komputerem była zdrowsza dla Twojego organizmu. Zachęcamy do lektury wpisu.
czytaj więcej
Gdzie dostępna jest podstawka pod komputer stacjonarny i dlaczego jest potrzebna?
W naszym artykule zawarliśmy informację dotyczącą tego, gdzie można kupić taki produkt jak podstawka pod komputer stacjonarny a także inne wyposażenie do biura. Tłumaczymy również dlaczego są one potrzebne. Sprawdź już dziś.
czytaj więcej
123456789...525354

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top