Znajdź informacje

Komputery, Internet, Elektronika


Możliwość wykorzystania mocy Wi-Fi 6E dzięki routerowi Tenda TX27 Pro
Przedstawiamy trójzakresowy router TX27 Pro, obsługujący najbardziej nowoczesny standard Wi-Fi, czyli Wi-FI6E. To znakomite rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na najwyższej wydajności - graczy, streamerów, korzystających z wideokonferencji czy pobierających czy przesyłających pliki o dużej objętości.
czytaj więcej
TESLA zaprezentowała nowości smart home podczas targów IFA 2023
Targi IFA w Berlin Messe to wydarzenie, podczas którego producenci elektroniki prezentują nowe urządzenia, jak również pomysły, które zostaną zrealizowane w przyszłości. W tym roku impreza trwała od 1 do 5 września. Wśród wystawców pojawiła się również TESLA, które zaprezentowała wiele różnych nowości z kategorii smart home.
czytaj więcej
Cyberbezpieczeństwo dla najmłodszych, czyli dzieci w sieci
W dobie cyfryzacji i nieograniczonego dostępu do internetu, nasze dzieci coraz bardziej zaczynają się zanurzać w wirtualnej rzeczywistości. Od gier wideo po media społecznościowe, od edukacyjnych aplikacji po filmy i seriale online - cyfrowy świat stał się integralną częścią ich codziennego życia. Jednakże, podobnie jak i w przypadku rzeczywistości fizycznej, w internecie dzieci są narażone na wiele niebezpieczeństw.
czytaj więcej
Jak uniknąć bałaganu z kablami? Pomoże Ci organizer Montis
Kabel do laptopa. Kabel do drukarki. Kabel do lampy. Kabel do monitora… Czy chcesz, czy nie, plątaniny kabli na biurku (i pod nim) często nie da się uniknąć. Jest ona mało estetyczna, niepraktyczna, a czasem nawet niebezpieczna (co, jeśli jakiś przewód zostanie uszkodzony?). W pozbyciu się kablowego galimatiasu na biurku pomoże drobny, użyteczny gadżet - organizer. Możesz znaleźć go w ofercie Montis.
czytaj więcej
Switche Tenda Gigabit Ethernet do zastosowań SOHO - SG105M oraz SG108M
Oto nowe modele switchy przeznaczone dla rozwiązań małego biura oraz biura domowego i pracy z domu. Tenda SG105M oraz SG108M mają w pełni gigabitowe porty Ethernet, są niewielkich rozmiarów i znakomicie nadają się do podłączenia wielu urządzeń, którym potrzebny jest dostęp do Internetu - od komputerów po konsole do gier.
czytaj więcej
Już dostępny - domowy router Tenda 5G03 Wi-Fi 6 5G NR. Do gamingu, streamingu i nie tylko!
W sprzedaży jest już dostępny zapowiadany router Tenda 5G03 do użytku domowego. Pozwala na korzystanie z łączności Wi-Fi oraz przez dane mobilne; wykorzystuje tutaj nowoczesną sieć 5G. Ten elegancki router to świetna propozycja dla pionierów - technologicznych geeków i entuzjastów, miłośników gamingu, osób, które regularnie korzystają z wideokonferencji czy streamingu oraz tych wszystkich, którym zależy na dobrym, szybkim połączeniu.
czytaj więcej
Gadżety na nowy rok szkolny od Netinet
Zaczął się sierpień, a wraz z nim powoli nadchodzą myśli i chęć przygotowania się do nowego roku szkolnego.
Firma Netinet prezentuje przydatne akcesoria do domowego biura oraz do nauki indywidualnej.
czytaj więcej
Geckonet z najniższym pingiem w Grudziądzu i Starogardzie Gdańskim!
Geckonet, znany dostawca usług telekomunikacyjnych w regionie Kujaw i Pomorza, z dumą ogłasza, że osiągnął pozycję lidera w zakresie najniższego pingu w Grudziądzu i Starogardzie Gdańskim. Wyniki oparte są na testach przeprowadzonych przez użytkowników na renomowanej platformie SpeedTest.pl.
czytaj więcej
Najczęstsze błędy użytkowników internetu, które prawdopodobnie popełniasz
Żyjemy w erze cyfrowej, gdzie nasze codzienne życie, praca, a nawet relacje osobiste są nierozerwalnie związane z internetem. Choć to potężne narzędzie otwiera przed społeczeństwem niezliczone możliwości, to niestety, wymaga od swoich użytkowników odpowiedzialnego podejścia i ostrożności, o czym nie wszyscy zdają się pamiętać.
czytaj więcej
Prowadzisz biznes w chmurze? Oto 4 podstawowe elementy kompleksowej ochrony
Cyfrowa transformacja zmusza biznes do szybszego niż kiedykolwiek wdrażania produktów. Jednak jaki jest tego koszt? Zespoły IT odczuwają ogromną presję, aby zrównoważyć szybkość z bezpieczeństwem. Chociaż wdrażają chmurę jako sposób na zachowanie elastyczności i skalowalności, to jednocześnie są bardziej podatne na cyberataki! Tylko w 2022 roku średni koszt naruszenia danych w samych Stanach Zjednoczonych wyniósł 9,44 miliona dolarów – zauważa Dotan Nahum z Check Point Software.
czytaj więcej
123456789...596061

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top