Znajdź informacje

Komputery, Internet, Elektronika


Twój prywatny stróż. Rozpoznawanie pojazdów i ludzi przez kamerę marki Tenda
Tenda prezentuje wielofunkcyjną kamerę zewnętrzną dla zwiększenia bezpieczeństwa domu, sklepu czy innej małej działalności.
czytaj więcej
Wi-Fi 6, pokrycie do 300 m2, obsługa ponad 80 urządzeń - Mesh-Wi-Fi Tenda EX3
Kolejna propozycja zestawu sieciowego dla użytkowników, którzy chcą cieszyć się szybkim Internetem w domu lub innym budynku o dużej powierzchni.
czytaj więcej
Dwa razy więcej możliwości. Dwustronny uchwyt TV 32-55” marki Techly
Marka Techly oferuje sposób na zamontowanie na suficie dwóch dużych ekranów jednocześnie.
czytaj więcej
Bezpieczeństwo i elastyczność instalacji TV LED/LCD - uchwyt marki Techly
Wielu użytkowników telewizorów oraz wyświetlaczy decyduje się na ich podwieszanie na suficie. Sufitowy uchwyt musi utrzymać ekran o różnej wadze i rozmiarach, a także ułatwiać regulację rozmaitych parametrów. Dystrybutor Netinet proponuje uchwyty marki Techly. Na przykład ICA-CPLB 906 przeznaczony do telewizorów i wyświetlaczy LED/LCD o wadze do 45 kg i przekątnej ekranu od 22 do 37 cali.
czytaj więcej
Trójzakresowy system Mesh Wi-Fi 6E - Tenda MX21 Pro. Większe możliwości domowej sieci
Wi-Fi 6E umożliwia obsługę trzech pasm łączności bezprzewodowej. Przekłada się to na mniej opóźnień sieci oraz jej większą szbykość. Portfolio firmy Tenda zasila kolejny system Mesh Wi-Fi zdolny obsługiwać ten właśnie nowoczesny standard - dostępny w wersji z jednym, dwoma lub trzema węzłami MX21 Pro.
czytaj więcej
Laptop też zasługuje na odrobinę luksusu.
Dzień można zacząć na wiele sposobów. Od podróży autobusem do pracy. Od porannych korków w samochodzie. Od uruchomienia komputera w pracy zdalnej. Ranek z kolei może przywitać nas porządną ulewą lub palącym słońcem. Niezależnie od wszystkiego, jeśli zaczynasz dzień z laptopem, warto mieć do niego dobrą torbę.
czytaj więcej
Chłodny powiew świeżości - nowe obudowy MODECOM
Ciągły rozwój technologiczny komponentów komputerowych, będący odpowiedzią na rosnące wymagania nowych programów i gier, potrzebuje nowoczesnych rozwiązań również w kategorii obudów komputerowych. Dla zachowania jak najlepszego obiegu powietrza, wysokiej praktyczności oraz estetyki całego zestawu komputerowego, MODECOM wprowadza dwie nowe obudowy: Mistral i Siroco.
czytaj więcej
Pełne pokrycie sygnałem Wi-Fi dla domostw o różnych rozmiarach - system Mesh Wi-Fi 6 Tenda MX15 Pro
Choć wzrasta liczba użytkowników Internetu, nadal muszą się oni borykać z takimi problemami, jak brak dostępu do sieci w każdym zakątku domu. Firma Tenda przedstawia kolejny sposób na poradzenie sobie z tą kwestią. To dwuzakresowy system Mesh Wi-Fi 6 MX15 Pro, stworzony z myślą o obsłudze średnich i dużych gospodarstw domowych.
czytaj więcej
Większa dawka kreatywności zimą. Dla kupujących wielofunkcyjną lampę biurkową kawa gratis
Długie godziny biurkowej pracy mogą być męczące. Dlatego warto zadbać o jej komfort, w tym o odpowiednie oświetlenie swojego stanowiska. Dobrze jest również szukać dodatkowych sposobów na poprawę nastroju, pobudzenie aktywności i kreatywności. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom dystrybutor marki Montis przedstawia interesującą propozycję. Do końca stycznia, przy zakupie wielofunkcyjnej biurkowej lampy, nabywcy otrzymają gratisową paczkę aromatycznej włoskiej kawy.
czytaj więcej
Zabezpiecz przemysłowy komputer i monitor dzięki wiszącej szafie
Komputery przemysłowe narażone są na szereg niebezpieczeństw. Uszkodzenia podczas pracy, ale również szpiegostwo przemysłowe i dostęp do wrażliwych danych przez osoby, które nie powinny go mieć. Rozwiązaniem może być umieszczenie komputera w specjalnej szafie. Tego rodzaju akcesoria można znaleźć w asortymencie Netinet, który oferuje wiszące szafy marki Techly dla komputerów, ekranów (także dotykowych) i peryferiów.
czytaj więcej
123456789...616263

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top