Znajdź informacje

Komputery, Internet, Elektronika


Geckonet wprowadza superszybki Internet światłowodowy o prędkości 1 Gbit/s
Firma Geckonet ogłosiła wprowadzenie do swojej oferty superszybkiego Internetu światłowodowego o przepustowości 1 Gbit/s. Dzięki temu klienci Geckonet mogą teraz korzystać z jeszcze szybszego i bardziej niezawodnego Internetu.
czytaj więcej
Osiem slotów na dyski EDSFF E1.S lub M.2 NVMe SSD - koncept produktu ICY DOCK CP121
W katalogu ICY DOCK znaleźć można również koncepty produktów, czyli przedstawiające ich zarys, nim ruszą one do produkcji. ICY DOCK prosi użytkowników o wypowiedzi na ich temat - czy byliby nimi zainteresowani, co należy poprawić lub zmienić. Jednym z nich jest wyjmowana obudowa na osiem dysków EDSFF E1.S lub M.2 NVMe SSD. Co ponadto ma do zaoferowania koncept produktu CP121?
czytaj więcej
Świat IT zmieniał się na naszych oczach….
“Dane przechowywaliśmy na dyskietkach 5,25" a drukarki podłączaliśmy kablem Centronics. Jeszcze 18 żyłowym - bo 25 żyłowe dopiero miały nastać - razem z drukarkami laserowymi…”
czytaj więcej
Wyjmowana obudowa ToughArmor MB105VP-B - skuteczne chłodzenie i nie tylko
Wśród obudów z linii ToughArmor znaleźć można także MB105VP-B, której dostępność zapowiadana jest na pierwszy kwartał 2023 roku. Możesz w niej zmieścić dwa dyski U.2/U.3 PCIe NVMe SSD 2,5 cala. Jak je zabezpiecza i co jeszcze oferuje?
czytaj więcej
Produkty Wi-Fi 7 pokazane światu na targach CES 2023
Zgodnie z oczekiwaniami, w Las Vegas hucznie odbyły się znane na całym świecie targi elektroniki użytkowej CES 2023. Podczas tego pokazu technologii, Tenda przedstawiła swoje najnowsze produkty z serii urządzeń Wi-Fi 7. Z pewnością dostarczą użytkownikom niezwykłych doświadczeń z korzystania z sieci.
czytaj więcej
Elektronika z górnej półki - marka Montis podbija rynek
Marka Montis, która powstała w 2019 r. podbija polski rynek. Powstała ona w odpowiedzi na zapotrzebowanie na wysokiej jakości elektronikę. Podążając za wymaganiami klientów, marka stara się dostarczać wyselekcjonowane produkty elektryczne oraz elektroniczne jak najwyższej jakości, stale dążąc do poprawy komfortu i wygody użytkowania.
czytaj więcej
Tenda TX2 Pro - dwuzakresowy gigabitowy router Wi-Fi 6 do użytku domowego już w polskiej dystrybucji!
Z przyjemnością informujemy, że do sprzedaży na polskim rynku trafia gigabitowy router Tenda TX2 Pro dla średnich i dużych gospodarstw domowych. Obsługuje dwa pasma częstotliwości - 2,4 oraz 5 GHz - oraz nowoczesny standard Wi-Fi - Wi-Fi 6. Maksymalna prędkość przesyłania danych na obu częstotliwościach sięga 1501 Mb/s. TX2 Pro korzysta z funkcji inteligentnego przełączania się pomiędzy pasmami, by zapewnić jak najpłynniejsze połączenie internetowe. A dzięki rozmaitym funkcjom nadaje się dla wielu użytkowników czy małoletnich internautów.
czytaj więcej
Kabel MB206L-B - sposób na połączenie obudów ICY DOCK z kartami HBA/RAID
Masz jedną z obudów ICY DOCK i zastanawiasz się, jak połączyć z nią kartę HBA/RAID? Możesz to zrobić za pomocą kabla MB206L-B. To wewnętrzny kabel ze złączami, które zgodne są ze specyfikacjami konstrukcji SFF-8654 oraz SFF-8611.
czytaj więcej
Jeden slot PCI Express, miejsce na dwa dyski. ToughArmor MB842MP-B
Jak wykorzystać jedno gniazdo rozszerzeń PCIe, żeby zamontować w pececie dwa dyski SSD M.2 NVMe, a potem łatwo je wymieniać? Zastosuj ToughArmor MB842MP-B. Ta dwuzatokowa, wyjmowana obudowa oferuje nie tylko prostą instalację przy pomocy slotu PCI Express x8 lub x16. Sprawia też, że zgromadzone na dyskach dane są bezpieczne.
czytaj więcej
MSI rusza z Black Friday. Duże przeceny, gadżety oraz FIFA 23 gratis przy zakupie wybranych laptopów
MSI wystartowało z promocją na Black Friday, w ramach której osoby decydujące się na zakup laptopa firmy, mogą zaoszczędzić nawet do 2000 zł w ramach obniżek cen oraz otrzymać pakiet dodatkowych gadżetów, w tym grę FIFA 23. To idealna okazja, by podgrzać atmosferę przed mundialem.
czytaj więcej
123456789...555657

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top