Znajdź informacje

Nieruchomości


Polskie REIT-y: czy to ich definitywny koniec?
Rząd wstrzymał prace nad ustawą o REIT-ach. Wyjaśniamy, czy w związku z powyższym polskie REIT-y jednak nie powstaną.
czytaj więcej
Obszar rewitalizacji oznacza dodatkowe problemy?
Od niedawna w Warszawie funkcjonuje obszar rewitalizacji. Wyjaśniamy, jakie skutki ma ta zmiana dla osób sprzedających i kupujących nieruchomości.
czytaj więcej
Tradycyjna wiecha zawisła na najwyższym budynku osiedla Platanowy Park
Kompleks mieszkaniowy Platanowy Park, powstający na terenie dawnej fabryki Makrum w Bydgoszczy, rozrasta się. Wraz z końcem czerwca uroczyście świętowano ukończenie konstrukcji kolejnego etapu inwestycji, w ramach którego powstał 15-piętrowy obiekt, będący dominantą kompleksu i trzecim najwyższym budynkiem mieszkalnym w mieście.
czytaj więcej
Szybka eksmisja: pozwoli na nią hotel robotniczy?
Szybka eksmisja obecnie jest trudna. Wyjaśniamy, czy hotel robotniczy dla niepłacącego lokatora pozwoli na szybsze opróżnienie mieszkania.
czytaj więcej
Zmarły w księdze wieczystej: zakup mieszkania jest możliwy?
Czasem w księdze wieczystej mieszkania widnieje osoba zmarła. Wyjaśniamy, czy zakup nieruchomości w takiej sytuacji jest bezpieczny.
czytaj więcej
Prekarium dla Ukraińca to dobre rozwiązanie?
Od pewnego czasu, media informują o rozwiązaniu, jakim jest prekarium dla Ukraińca. Wyjaśniamy na czym dokładnie polega taki sposób udostępnienia mieszkania.
czytaj więcej
Ochrona lokatorów: przepisy można obchodzić?
Ochrona lokatorów w prywatnych mieszkaniach to coraz ważniejszy temat. Wyjaśniamy, w jaki sposób wynajmujący mogą obchodzić limity podwyżek czynszu.
czytaj więcej
Zwołanie zebrania wspólnoty - błędy oznaczają spory kłopot?
Wspólnoty mieszkaniowe często nie dopełniają wszystkich formalności. Wyjaśniamy, czy niewłaściwe zwołanie zebrania wspólnoty jest podstawą do uchylenia uchwał.
czytaj więcej
Zniesienie zakazu eksmisji nie rozwiąże wszystkich problemów
Zniesienie zakazu eksmisji nastąpiło 15 kwietnia 2022 r. Trzeba jednak pamiętać, że ta zmiana nie rozwiąże wszystkich problemów.
czytaj więcej
Użyczenie mieszkania uchodźcy jest lepsze od najmu?
Użyczenie mieszkania uchodźcy to dość częsty sposób pomocy dla sąsiadów ze wschodu. Wyjaśniamy, jak przepisy regulują użyczenie mieszkania Ukraińcom.
czytaj więcej
123456789...484950

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top