Znajdź informacje

Nieruchomości


Rządowy portal cen mieszkań - na razie go nie będzie?
Wiosną pojawiły się informacje, że rząd przygotuje darmowy i aktualny portal cen mieszkań. Niestety, wprowadzenie tego rozwiązania nie jest łatwe.
czytaj więcej
Najem instytucjonalny lepszy od okazjonalnego?
Najem instytucjonalny zyskuje na popularności. Wyjaśniamy czy taki wariant najmu jest bardziej korzystny niż najem okazjonalny.
czytaj więcej
Najem mieszkania dla Ukraińca będzie bardziej ryzykowny?
Okazjonalny najem mieszkania dla Ukraińca ma pewne specjalne zasady. Wyjaśniamy, dlaczego powodują one ryzyko dla właściciela mieszkania.
czytaj więcej
Podpowiedzi jak zarządzać wspólnotą mieszkaniową
Jesteś zarządcą? A może dopiero rozważasz podjęcia się tej odpowiedzialnej roli? Przeczytaj w naszym artykule jak zarządzać wspólnotą mieszkaniową i usprawnić swoją pracę.
czytaj więcej
Pozew o wysoki czynsz: teraz to będzie częstsze?
Coraz częściej pojawiają się informacje o lokatorach pozywających właścicieli „M” w związku z czynszem. Wyjaśniamy, kiedy zasadny jest pozew o wysoki czynsz.
czytaj więcej
Drzwi otwarte na Osiedlu Rabatki - zamieszkaj nad malowniczym Kanałem Bydgoskim
Bydgoski deweloper CDI Konsultanci Budowlani zaprasza w najbliższą sobotę (20 maja 2023 r.) na dzień otwarty na Osiedlu Rabatki, inwestycji o malowniczej lokalizacji nad Kanałem Bydgoskim. W tej niedawno oddanej do użytkowaniu inwestycji mieszkaniowej powstało 130 mieszkań o powierzchni od 34,77 m2 do 95,56 m2.
czytaj więcej
Wynajem mieszkania dla rodziny jest bardziej ryzykowny?
Pojawiają się informacje, że niektórzy właściciele mieszkań nie chcą ich wynajmować osobom z dziećmi. Wyjaśniamy, czy wynajem mieszkania dla rodziny to ryzyko.
czytaj więcej
REIT-y w Polsce to już temat zamknięty?
Niedawno pojawiły się doniesienia, że rząd jednak nie zamierza wprowadzać przepisów dotyczących REIT-ów. Nie zmniejszy to zainteresowania polskim rynkiem.
czytaj więcej
Rękojmia na części wspólne bloku - będzie problem?
Rękojmia na części wspólne nowego bloku to ważne zabezpieczenie. Niedawny wyrok potwierdza jednak, że egzekwowanie tej rękojmi bywa skomplikowane.
czytaj więcej
Czy wiesz jak napisać pismo do wspólnoty mieszkaniowej?
W artykule podpowiadamy, w których kwestiach koniecznym jest skontaktowanie się ze spółdzielnią czy wspólnotą mieszkaniową. Sprawdź jak napisać pismo do wspólnoty mieszkaniowej.
czytaj więcej
123456789...515253

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top