Znajdź informacje

Nieruchomości


Odcięcie wody za długi: czy może zrobić to wspólnota?
Coraz więcej osób popada w mieszkaniowe długi związane z mediami. Wyjaśniamy, czy odcięcie wody za długi przez wspólnotę mieszkaniową będzie możliwe.
czytaj więcej
KWKR na łamach „Rzeczpospolitej”: o czym należy pamiętać przy realizacji inwestycji budowlanej na działce rolnej?
Choć inwestycja budowlana na działce rolnej jest dopuszczalna w polskim porządku prawnym, na jej sukces wpływa wiele czynników. O tym jakie kroki musi podjąć inwestor aby uzyskać zgodę na budowę pisze Iwona Komornik-Lewińska, radca prawny z działu nieruchomości kancelarii KWKR Konieczny Wierzbicki i Partnerzy.
czytaj więcej
Podwyżka czynszu o inflację może wynieść aż 14%
Podwyżka czynszu o inflację jest łatwa dla właściciela mieszkania. Sprawdzamy, jak duża może być taka podwyżka w 2023 roku oraz 2024 roku.
czytaj więcej
2023-02-15, 13:26
Ubea.pl
Polisa OC to już niemal obowiązek najemcy?
W umowach najmu coraz częściej pojawia się wymóg wykupienia OC przez lokatora. Wyjaśniamy, dlaczego taka niedroga polisa OC jest dobrym rozwiązaniem mogącym zastąpić dużą kaucję.
czytaj więcej
Zasady najmu mieszkania: nie ma odstępstw od ustawy?
Ustawa o ochronie praw lokatorów określa zasady najmu mieszkania. Wyjaśniamy, kiedy możliwe będzie odstępstwo od tych zasad.
czytaj więcej
Zła segregacja odpadów: za jedną osobę zapłaci cały blok?
Segregacja odpadów jest bardzo ważna, a za jej małe naruszenie grozi odpowiedzialność zbiorowa mieszkańców bloku. Potwierdza to niedawny wyrok.
czytaj więcej
Szybka sprzedaż dużego mieszkania to nie lada kłopot?
Szybka sprzedaż dużego mieszkania może być pewnym problemem w 2023 roku. Wyjaśniamy, jakie są przyczyny tego zjawiska.
czytaj więcej
Długi za mieszkanie: wspólnota stworzy „czarną listę”?
Niektóre osoby mogą obawiać się, że wspólnota mieszkaniowa opublikuje informacje o ich czynszowym długu. Wyjaśniamy, czy długi za mieszkanie mogą być ujawniane.
czytaj więcej
Odsetki za zaległy czynsz to nawet 25%
Spóźnienie z czynszem to sytuacja, która w najbliższym czasie będzie coraz bardziej powszechna. Wyjaśniamy, jak wysokie odsetki obciążą dłużnika.
czytaj więcej
Nie będzie szybszych wpisów w księgach wieczystych?
Zgodnie z propozycją rządu, notariusze mieli m.in. dokonywać wpisów własności mieszkania. Zmian jednak na razie nie będzie. Wyjaśniamy, czy to duża strata.
czytaj więcej
123456789...505152

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top