Znajdź informacje

Nieruchomości


Umowa najmu okazjonalnego będzie nieważna przez częsty błąd?
Umowa najmu okazjonalnego wymaga dodatkowych formalności. Wyjaśniamy, czy ich niedopełnienie skutkuje nieważnością takiej umowy.
czytaj więcej
Wynajem pokoju - o czym trzeba pamiętać?
Wynajem pokoju staje się popularniejszy z powodu wysokich czynszów. Wyjaśniamy, jakie szczególne kwestie dotyczą najmu takiej części mieszkania.
czytaj więcej
2022-11-03, 10:04
Ubea.pl
Palenie „byle czym” będzie miało ubezpieczeniowe skutki?
Popularność opału o niskiej jakości może skutkować większą liczbą poważnych pożarów sadzy i pożarów domu. Wyjaśniamy, jakie konsekwencje ubezpieczeniowe będzie miała taka sytuacja.
czytaj więcej
Kaucja przy najmie teraz będzie wyższa?
Kaucja przy najmie może być sporym wydatkiem dla najemcy. Wyjaśniamy, czy wzrost czynszów na rynku uzasadnia również podwyżkę kaucji.
czytaj więcej
Open House. Czym jest? Z czym to się je?
Dom otwarty - coś dzwoni, ale nie wiadomo, w którym kościele? Nic w tym dziwnego. W naszym kraju wydarzenie to nadal nie jest tak popularne, jak być powinno.
czytaj więcej
Zaległości w opłatach za mieszkanie - nie ma się czego bać?
Rząd chciał przyjąć przepisy zapewniające, że zaległości w opłatach za mieszkanie skończą się licytacją „M”. Wyjaśniamy, dlaczego tak się nie stało.
czytaj więcej
Rekord liczby mieszkań kupionych przez Ukraińców. Czy nie potrzebują oni zgody na zakup?
Ukraińcy coraz częściej nabywają polskie nieruchomości. Wyjaśniamy zatem, czy sprzedaż mieszkania Ukraińcowi nie będzie stanowiła problemu.
czytaj więcej
2022-08-31, 11:48
Appartme
Komunikat prasowy - Appartme i Fliko łączą siły na rynku PRS
Wspólnie z firmą Fliko wprowadzamy na rynek nowy produkt dedykowany bezpośrednio do
rozwijającego się rynku Najmu Instytucjonalnego.
czytaj więcej
Sprzedaż nieruchomości dziecka nie będzie łatwa?
Dzieci czasem stają się właścicielami nieruchomości (np. w ramach spadku). Wyjaśniamy, czy sprzedaż nieruchomości dziecka stanowi problem.
czytaj więcej
Polskie REIT-y: czy to ich definitywny koniec?
Rząd wstrzymał prace nad ustawą o REIT-ach. Wyjaśniamy, czy w związku z powyższym polskie REIT-y jednak nie powstaną.
czytaj więcej
123456789...495051

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top