Znajdź informacje

Nieruchomości


Mikrokawalerki: problem rzeczywisty czy fikcyjny?
Wiele osób chciałoby, żeby mikrokawalerki zupełnie zniknęły z rynku. Taki scenariusz jest jednak na razie mało realny. Wyjaśniamy dlaczego.
czytaj więcej
Więzienie dla najemcy za zaległy czynsz: to nie takie łatwe
Warszawski sąd karny niedawno skazał najemcę za zaległy czynsz. Nie oznacza to jednak, że podobne wyroki będą teraz zapadały często.
czytaj więcej
Ilu Polaków kupuje mieszkanie pod wynajem?
Niedawno pojawiły się nowe informacje o tym, ilu Polaków kupuje mieszkanie pod wynajem. Postanowiliśmy przyjrzeć się tym danym.
czytaj więcej
2023-11-21, 09:00
Elephate
Zakup mieszkania to dziś droga przez mękę? Znamy najczęstsze problemy i wyzwania
Program Bezpieczny Kredyt 2% miał ułatwić młodym ludziom zrealizowanie marzeń o własnych czterech kątach. Przy okazji jednak „wyczyścił” rynek z dostępnych mieszkań i sprawił, że zainteresowani muszą mierzyć się z zupełnie nowymi wyzwaniami. Jakimi? Między innymi o tym mówi najnowszy raport Domondo przygotowany we współpracy z Elephate.
czytaj więcej
Rentier: jaki dochód z nieruchomości będzie potrzebny?
Pasywny dochód z nieruchomości to marzenie wielu osób. Sprawdzamy, jak duży kapitał trzeba by zainwestować w celu prowadzenia życia rentiera.
czytaj więcej
Niższe oprocentowanie lokat plusem dla najmu?
Oprocentowanie lokat spada już od pewnego czasu. Wyjaśniamy, jakie znaczenie ma taka sytuacja z punktu widzenia opłacalności wynajmu.
czytaj więcej
Najem dla studenta - czy to wciąż dobra perspektywa?
Studenci są wciąż ważną dla inwestorów grupą najemców. Sprawdzamy, jak wyglądają perspektywy wynajmu mieszkań takim młodym osobom.
czytaj więcej
Rządowy portal cen mieszkań - na razie go nie będzie?
Wiosną pojawiły się informacje, że rząd przygotuje darmowy i aktualny portal cen mieszkań. Niestety, wprowadzenie tego rozwiązania nie jest łatwe.
czytaj więcej
Najem instytucjonalny lepszy od okazjonalnego?
Najem instytucjonalny zyskuje na popularności. Wyjaśniamy czy taki wariant najmu jest bardziej korzystny niż najem okazjonalny.
czytaj więcej
Najem mieszkania dla Ukraińca będzie bardziej ryzykowny?
Okazjonalny najem mieszkania dla Ukraińca ma pewne specjalne zasady. Wyjaśniamy, dlaczego powodują one ryzyko dla właściciela mieszkania.
czytaj więcej
123456789...525354

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top