Znajdź informacje

Sport, Fitness, Kulturystyka


36 proc. Rumunów nie uprawia sportu, a Polak co czwarty. Pandemia spowodowała regres formy rodaków
Wyniki badań pokazują, że Polacy uprawiają coraz mniej sportu. Często zapominamy również o odpowiednim nawodnieniu, które jest kluczowe dla odpowiedniego zdrowia. W związku z tym firma Waterdrop postanowiła sprawdzić, jak wyglądają nasze nawyki związane z tymi zagadnieniami. Z przeprowadzonego badania wynika, że mniej niż 25 proc. Polaków regularnie uprawia aktywność fizyczną. Z kolei w jej trakcie, 74,8 proc. osób uzupełnia płyny poprzez picie wody. Jednak większość z nas nadal nie przyjmuje jej zalecanej dawki spożycia na dobę, czyli 2 litrów.
czytaj więcej
Inteligentna waga od marki Tesla
Marka Tesla, która jakiś czas temu weszła na polski rynek, prezentuje nowość - wagę TESLA Smart Composition Scale SC100.
czytaj więcej
Jak przygotować się na rowerową wycieczkę i które rowery damskie wybrać?
Dowiesz się jak przygotować się na rowerowe wycieczki i które rowery damskie spełnią Twoje wymagania - przeczytaj nasz artykuł!
czytaj więcej
Diamant zorganizował strefę kibica podczas Tour de Pologne w Środzie Wielkopolskiej!
Tłumy mieszkańców Środy Wlkp. włączyły się do słodkiego kibicowania na mecie premii specjalnej Tour de Pologne 2023. Do miejskiej strefy kibica organizowanej przez markę Diamant pod patronatem Burmistrza Miasta przybyły tłumy kibiców.
czytaj więcej
Netinet - dystrybutor marki Livall w Polsce przekazał nagrody dla rowerzystów!
Jako autoryzowany dystrybutor produktów LIVALL w Polsce, firma Netinet ufundowała trzy kaski MT1 NEO oraz 80 bonów rabatowych o wartości 100zł każdy, na zakup dowolnego kasku w sklepie livall.pl.
czytaj więcej
Tour de Pologne w Środzie Wielkopolskiej! Wspólnie kibicujmy na niebiesko
Już 29 lipca od godziny 13:00 zapraszamy do oficjalnej, miejskiej strefy kibica tuż przy Cukrowni Pfeifer & Langen przy ul. Niedziałkowskiego 27! Na wydarzenie zaprasza prezes Cukrowni wraz z Burmistrzem Środy Wielkopolskiej.
czytaj więcej
UCI ENDURO WORLD CUP VAL DI FASSA TRENTINO – WŁOSKA DOLINA FASSY GOSPODARZEM ETAPU PUCHARU ŚWIATA MTB
Rok 2023 przynosi wspaniałe wieści dla miłośników rowerowych zmagań enduro. W dniach 24 i 25 czerwca ladyńska dolina będzie gospodarzem UCI Enduro World Cup Val di Fassa Trentino, który stanowi etap Pucharu Świata MTB. Wydarzenie będzie się mogło odbyć dzięki podpisaniu nowego porozumienia między UCI (Union Cycliste Internationale) i WBD (Warner Bros. Discovery), które połączy różne wyzwania dyscyplin MTB. Val di Fassa położona jest w przepięknym rejonie Dolomitów, dzięki czemu jej tory wyścigowe podziwiane są na całym świecie. Jej mieszkańcy zaś słynną z niezwykłej gościnności. Trudno więc o lepszy entourage dla tak znakomitej imprezy, zarówno z punktu widzenia zawodników, jak i amatorów, którzy dodatkowo mogą ścigać się na alpejskich trasach, podczas Enduro of Val di Fassa Trentino, odbywającego się w ten sam weekend co Puchar Świata UCI Enduro.
czytaj więcej
KRISPOL Września z nowym otwarciem
Kolejny sponsor, stabilizacja w sztabie szkoleniowym i olbrzymia pozytywna energia mają sprawić, że KRISPOL Września z nową siłą i dynamicznymi planami rozwoju wejdzie w nowy siatkarski sezon. Wieloletnie wsparcie siatkarskiej drużyny przez markę KRISPOL będzie kontynuowane, a grono sponsorów wzmacnia firma SCZ Inwestycje.
czytaj więcej
Legalny doping dla sportowców? | HBOT
W świecie sportu liczą się przede wszystkim wyniki. Czasem jednak pomimo regularnych treningów i ogromnej woli walki, efekty starań nie przychodzą zbyt szybko. W takiej sytuacji wielu sportowców zaczyna szukać alternatywnych rozwiązań, które mogłyby przyspieszyć proces ich wspinaczki na sam szczyt.
czytaj więcej
Działaj skuteczniej na polowaniu z monokularami termowizyjnymi
Podczas polowania bardzo przydaje się sprzęt, który umożliwiają obserwację otoczenia w ciemnościach dzięki wykrywaniu promieniowania podczerwonego. Takim sprzętem są monokulary termowizyjne. Jak działa ta technologia?
czytaj więcej
123456789...444546

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top