Znajdź informacje

Motoryzacja


Części do samochodów osobowych- LIONPARTS
Szukasz sklepu z częściami samochodowymi, w którym znajdziesz wszystkie potrzebne podzespoły? LIONPARTS to świetna miejsce dla wszystkich posiadaczy pojazdów. W asortymencie znajdują się części do samochodów wszystkich najpopularniejszych marek i modeli.
czytaj więcej
2022-10-11, 09:20
Ubea.pl
OC coraz droższe. Raty sposobem na podwyżki?
Kierowcy już odczuwają wzrosty składek obowiązkowego OC. Sprawdzamy, czy osoby z niedoborem pieniędzy dużo dopłacą za zakup na raty coraz droższego ubezpieczenia.
czytaj więcej
2022-09-20, 10:06
Ubea.pl
Ceny OC z sierpnia 2022 roku: najwyższe od dawna
Przez dość długi czas, średnia internetowa cena OC (uwzględniająca również droższe oferty) była mniejsza od 1300 zł. Sierpień przyniósł zmianę i najwyższą składkę OC od jesieni 2020 roku.
czytaj więcej
Domowe ładowarki samochodów elektrycznych
Dobranie odpowiedniej ładowarki do aut elektrycznych,nie jest prostą sprawą. Musimy brać pod uwagę, wiele czynników, które mogą nam umknąć. O wszystkim Ci opowiemy.
czytaj więcej
Przyczepy dwuosiowe- Przyczepy Stargard TOMI
Sklep Przyczepy Stargard TOMI posiada bogatą ofertę przyczep różnego rodzaju. Jednym z typów przyczep, jaki znajduje się w asortymencie są przyczepy dwuosiowe.
czytaj więcej
2022-08-18, 09:05
Ubea.pl
Ceny OC z lipca 2022 roku: nieoczekiwana stabilizacja (barometr Ubea.pl)
Czerwcowy wzrost składek OC był największy od długiego czasu. Eksperci porównywarki Ubea.pl sprawdzili, czy w kolejnym miesiącu skutki m.in. inflacji znów dały o sobie znać.
czytaj więcej
Jakie marki samochodów najbardziej interesują Polaków?
Rynek samochodów używanych w Polsce stabilizuje się po tąpnięciach z początku roku. W II kwartale 2022 r. ofert pojazdów z drugiej ręki było o 3% więcej niż w I kwartale – wynika z danych autobaza.pl. Wśród dostępnych aut używanych Polacy upodobali sobie te pochodzące z Niemiec. Volkswagen, Opel i FORD znalazły się w czołówce najpopularniejszych samochodów z drugiej ręki – ich ofert znajdziemy najwięcej. Jednak jak prezentuje się dokładny ranking marek i modeli, które najbardziej interesują Polaków?
czytaj więcej
Czy podatek ekologiczny pogrąży rynek samochodów używanych?
Używane samochody są coraz droższe. W II kwartale br. przyrost liczby ofert aut z drugiej ręki, które kosztują ponad 100 tys. zł, wyniósł 12%. Natomiast samochody z przedziału 50-100 tys. zł zaliczyły wzrost o 5% – wynika z danych autobaza.pl. Z drugiej strony o 14% mniej na rynku jest najtańszych pojazdów do 5 tys. zł. W przyszłości może być jeszcze drożej ze względu na coraz popularniejsze podatki ekologiczne. W Holandii pojawiła się propozycja dodatkowej płatności za przejechane kilometry. W Polsce wprowadzenie Krajowego Planu Odbudowy również ma wiązać się z dodatkowymi opłatami dla kierowców. Czy to gwóźdź do trumny dla starszych samochodów używanych?
czytaj więcej
Stabilizacja na rynku samochodów używanych oraz rosnąca popularność LPG? Analiza sytuacji branży moto po II kwartale 2022 roku
Sytuacja na rynku samochodów używanych wydaje się stabilizować, aczkolwiek wciąż daleko jej do powrotu na odpowiednie tory. W II kwartale 2022 r. ofert pojazdów z drugiej ręki było o 3% więcej niż w I kwartale – wynika z danych autobaza.pl. Jednak w porównaniu do analogicznego okresu w przedpandemicznym 2019 r. to aż o 20% mniejszy wolumen. Co ciekawe, od kwietnia do czerwca zaobserwować można spadek liczby ofert aut z napędem na gaz – czy to efekt rekordowych cen benzyny? Warto także zapytać – czy wartość używanych pojazdów dalej rośnie?
czytaj więcej
Czy polskie drogi zostaną zdominowane przez samochody elektryczne po 2035 r.? W obliczu nowych przepisów, niełatwa przyszłość czeka auta z drugiej ręki
Informacja o przyjętych przepisach przez Unię Europejską, które zakazują sprzedaży nowych samochodów z napędem spalinowym po 2035 r., wzbudziła wiele emocji wśród zwykłych Polaków, a także wielu producentów samochodów. To odważna deklaracja władz Europejskiej Wspólnoty, biorąc pod uwagę jak przygotowany jest na elektryfikację transportu m.in. nasz kraj. Warto w tym kontekście przeanalizować także rynek samochodów używanych, który lubią Polacy, i pomyśleć, jak zakaz może na niego wpłynąć już w niedługim czasie. Pierwsze co przychodzi mi na myśl, to wzrost cen. Czy będzie nas stać na taką zmianę?
czytaj więcej
123456789...323334

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top