Znajdź informacje

Motoryzacja


2023-09-13, 12:32
Motorvolt
Ponad 55 proc. Polaków chętnie przesiadłoby się w auta elektryczne
Wydawałoby się, że samochody elektrycznie nie mają najlepszej prasy nad Wisłą. Spytaliśmy Polaków co myślą o samochodach elektrycznych i czy przesiedliby się na elektryka, gdyby koszty nie grały roli. Wyniki zaskakują.
czytaj więcej
2023-08-25, 09:55
Ubea.pl
Liczba wypadków: koniec dobrych wiadomości?
Pod koniec 2022 r. i na początku 2023 r. bezpieczeństwo drogowe się poprawiło. W tym kontekście wyniki z II kw. 2023 r. i połowy wakacji mogą wyglądać nieco rozczarowująco.
czytaj więcej
Podaż aut używanych rośnie, mimo to ceny nie spadają. Podsumowanie pierwszego półrocza 2023 na rynku samochodów używanych.
Rynek samochodów używanych przyspiesza. Liczba aut wystawionych na sprzedaż w pierwszej połowie 2023 roku wzrosła o 13% rok do roku i stanowi już blisko 57% liczby ogłoszeń z całego roku 2022. To nadal o prawie 7% mniej niż w 2019, lecz pomimo stale rosnących cen, rok może zamknąć się wynikiem zbliżonym bądź równym do tego sprzed pandemii. Eksperci autobaza.pl podsumowują pierwsze półrocze 2023.
czytaj więcej
Co warto wiedzieć o lakierach samochodowych, i dlaczego warto je stosować?
Lakiery samochodowe to nie tylko kwestia estetyki, ale również ochrony. Dbając o wybór odpowiedniego lakieru i regularne utrzymanie powłoki malarskiej, możemy cieszyć się pięknym i lśniącym samochodem przez wiele lat. Warto pamiętać, że nasz pojazd jest nie tylko środkiem transportu, ale także wizytówką naszej osobowości, dlatego warto zadbać o jego odpowiedni wygląd i trwałość dzięki właściwie dobranemu lakierowi samochodowemu.
czytaj więcej
2023-07-13, 08:10
Ubea.pl
Przełom? Przez 4 lata zapłacimy tylko 5% składki OC
Tymczasowe wycofanie auta z ruchu na 4 lata z jedynie symboliczną składką za OC? Ten pomysł brzmi świetnie dla wielu kierowców. Sprawdzamy, jakie mogą być jego losy w Sejmie.
czytaj więcej
„Bo ja tylko na chwilę” – infrastruktura parkingowa dla osób z niepełnosprawnościami wciąż jest wyzwaniem
Ponad połowa (53%) kierowców uważa, że miejsc parkingowych dla osób z niepełnosprawnościami jest za mało – wynika z badania przeprowadzonego przez autobaza.pl. Według danych Fundacji Avalon odpowiedniej infrastruktury brakuje między innymi w okolicy urzędów czy podczas wydarzeń kulturalnych i sportowych. A to nie jedyny problem. Miejsca przeznaczone dla OzN często nie są przystosowane do ich potrzeb i bywają zajmowane przez osoby do tego nieuprawnione, mimo że aż 92% badanych twierdzi, że nigdy nie zdarzyło im się popełnić takiego wykroczenia.
czytaj więcej
Nie tylko elektryki. Czy wodór ma szansę stać się najpopularniejszym „zielonym paliwem”?
W ostatnich latach producenci samochodów, takich jak Toyota, Honda czy Hyundai, wprowadzają na rynek coraz więcej modeli zasilanych wodorem. Jest to jednak wciąż stosunkowo nowe, mało znane i… nieco problematyczne źródło energii. Eksperci autobaza.pl wyjaśniają, czym jest paliwo wodorowe oraz czy ma szansę zastąpić paliwa kopalne.
czytaj więcej
2023-06-18, 14:48
Ubea.pl
Nie musimy już się wstydzić naszych dróg w Europie?
Ubiegłoroczne informacje z polskich dróg nie pozostają niezauważone w Europie. Nasz kraj znacząco bowiem awansował w rankingu bezpieczeństwa drogowego. Prezentujemy ten ranking.
czytaj więcej
2023-06-13, 13:45
Loris Perfumy
Zapachy do auta - jak wybrać?
Aby w samochodzie ładnie pachniało, warto zwrócić uwagę na zapachy do auta. Jak je wybrać? Podpowiadamy!
czytaj więcej
2023-05-22, 21:31
ColorShop
Polerowanie samochodów - klucz do pięknej i lśniącej powierzchni
Polerowanie samochodu to nie tylko sposób na przywrócenie mu blasku, ale również istotny element utrzymania pojazdu w doskonałym stanie. W tym artykule dowiesz się, dlaczego polerowanie samochodów jest ważne, jakie są korzyści wynikające z tego procesu.
czytaj więcej
123456789...343536

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top