Znajdź informacje

Budownictwo


2022-11-15, 16:00
KRISPOL Sp. z o.o.
Dni otwarte w Salonach KRISHOME. Przygotuj się na BLACK WEEK.
Świadomość „moje pieniądze same zarabiają” jest bardzo przyjemna. Podstawą udanego i bezpiecznego inwestowania jest wypracowanie strategii zarządzania pieniędzmi i trzymanie się jej. Warto mieć dobry plan działania, korzystać z okazji cenowych i wybierać odpowiednie rozwiązania. W obecnych czasach zyskuje inwestowanie w sprawdzone produkty. Po oszacowaniu możliwości budżetu przychodzi czas na ich wybór. Postaw na rozwiązania od jednego producenta i po prostu ciesz się Gwarancją spokoju.
czytaj więcej
Wybudowana przez Projprzem Budownictwo inwestycja Lecha Poznań uroczyście otwarta
Za nami oficjalne otwarcie wielkiej inwestycji Lecha Poznań. 8 listopada uroczyście przecięto wstęgę i zaprezentowano gościom imponujący obiekt nowoczesnego Centrum Badawczo-Rozwojowego Akademii Lecha we Wronkach. Na wydarzeniu nie zabrakło Dariusza Paprzyckiego, prezesa Projprzem Budownictwo, spółki będącej generalnym wykonawcą obiektu.
czytaj więcej
2022-10-28, 12:00
KRISPOL Sp. z o.o.
Siedem nowych Salonów dołączyło do Sieci Salonów KRISHOME
Sieć Salonów KRISHOME oferująca komplet stolarki marki KRISPOL nieustannie się powiększa. Jesienią 2022 roku do Sieci dołączyło 7 nowych Salonów. Coraz szersza grupa przedsiębiorców dostrzega szansę rozwoju dla swoich lokalnych biznesów i razem z KRISPOL chce budować salony stolarki. To gotowy i sprawdzony koncept, który w niepewnych czasach daje poczuje stabilizacji.
czytaj więcej
2022-10-28, 08:37
KRISPOL Sp. z o.o.
„Bramy garażowe z dopłatą” - KRISPOL wprowadza nową promocję i uczy, jak mądrze inwestować
Nie da się ukryć, że świadomość „moje pieniądze same zarabiają” jest bardzo przyjemna. Podstawą udanego i bezpiecznego inwestowania jest wypracowanie strategii zarządzania pieniędzmi i trzymanie się jej. Warto mieć dobry plan działania, korzystać z okazji cenowych i wybierać odpowiednie rozwiązania. W obecnych czasach zyskuje inwestowanie w dobre produkty. Po oszacowaniu możliwości budżetów przychodzi czas na ich wybór. Postaw na rozwiązania od jednego producenta i po prostu ciesz się Gwarancją spokoju.
czytaj więcej
2022-10-03, 12:40
KRISPOL Sp. z o.o.
NOWOŚĆ w ofercie KRISPOL. Przedstawiamy mocny napęd przemysłowy STARCUS F
Napędy garażowe i roletowe STARCUS, zamontowane w tysiącach domów i sprawdzone w codziennym użytkowaniu, zyskały renomę na polskim rynku i pozwoliły rozwijać linię produktów przemysłowych. Na bazie wielu lat doświadczeń KRISPOL opracował i wprowadził na rynek nową serię napędów dedykowanych do bram użytkowanych w środowisku przemysłowym.
czytaj więcej
2022-09-23, 16:10
KRISPOL Sp. z o.o.
NIE TRAĆ ENERGII - nowa kampania KRISPOL zwraca uwagę na konieczność termomodernizacji domów i oferuje pomoc w tej operacji - od wyceny po dotacje
Już w poniedziałek marka KRISPOL ruszy z nową kampanią informacyjną z zakresu wymiany stolarki i termomodernizacji domu. Jej celem jest zwiększenie świadomości wśród właścicieli starszych budynków oraz ich rodzin, że mogą skorzystać z pomocy Partnerów Handlowych KRISPOL i Salonów KRISHOME w uzyskaniu dotacji, wyborze odpowiednich energooszczędnych produktów oraz szczelnego montażu.
czytaj więcej
2022-09-13, 13:20
KRISPOL Sp. z o.o.
Marka KRISPOL gra z najlepszą ligową siatkówką świata! Polska
Polska Liga Siatkówki i marka KRISPOL – polski producent okien, bram, rolet i drzwi, przedłużyły współpracę trwającą od 2019 roku. Marka KRISPOL będzie obecna we wszystkich rozgrywkach – lidze wicemistrzów świata – PlusLidze, TAURON Lidze, TAURON 1. Lidze oraz pucharach.
czytaj więcej
Kosze dachowe - mus w zielonych dachach
Zielone dachy są coraz popularniejsze, szczególnie w miastach widzimy prawdziwy ich rozkwit na szczytach nowoczesnych budynków. Warto jednak zadbać o odpowiednie zabezpieczenia budynku przed szkodami jakie może wyrządzić woda pojawiająca się na takim typie dachów. Dowiedz się jak!
czytaj więcej
Fundacja buduje szkołę w Poznaniu. To pierwsza taka inwestycja w Polsce
Pierwszy raz niezależna instytucja, fundacja, buduje publiczną, rejonową szkołę na własny koszt. Już we wrześniu przyszłego roku zabrzmi pierwszy dzwonek w nowoczesnej szkole na poznańskim Fabianowie, którą na przekazanym przez miasto gruncie buduje fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty.
czytaj więcej
2022-07-28, 11:30
KRISPOL Sp. z o.o.
Nowa gwiazda termomodernizacji od KRISPOL. Drzwi aluminiowe SOLANO 86 z panelem wsadowym
W Polsce większość domów jednorodzinnych wymaga kompleksowej termomodernizacji. Aby zachęcić Polaków do działania, wprowadzone zostały programy “Czyste powietrze”, “Ciepłe Mieszkanie” oraz liczne zachęty i ulgi podatkowe. W trosce o przyszłe pokolenia oraz wychodząc naprzeciw fali renowacji, marka KRISPOL rozbudowała swoją ofertę o nowe rozwiązanie – drzwi aluminiowe SOLANO 86 z panelem wsadowym.
czytaj więcej
123456789...888990

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top