Znajdź informacje

Budownictwo


2023-09-14, 15:22
KRISPOL Sp. z o.o.
KRISHOME i Polska Liga Siatkówki wspólnie budują siłę najlepszych lig siatkarskich w Polsce
Polska Liga Siatkówki i KRISHOME - ogólnopolska sieć salonów stolarki rozpoczynają współpracę w sezonie 2023/2024. Marka KRISHOME kontynuuje piękną historię sportową napisaną przez KRISPOL. Charakterystyczny pomarańczowy sygnet będzie widoczny w PlusLidze, TAURON 1. Lidze oraz rozgrywkach pucharowych kolejny rok. Polska firma dalej skutecznie wspiera najlepszą ligową siatkówkę.
czytaj więcej
2023-09-13, 12:57
GALECO
Galeco BROSA — odpowiedź na współczesne trendy
W obliczu dynamicznie zmieniających się trendów na rynku architektonicznym Galeco wprowadziło do swojej oferty unikatową odpowiedź na te przemiany — blachodachówkę modułową BROSA, która wyznacza nowe standardy w dziedzinie pokryć dachowych.
czytaj więcej
2023-09-08, 12:52
GALECO
Utylizacja rynien po demontażu
Właściwe pozbywanie się starych rynien to nie tylko kwestia odpowiedzialności ekologicznej, ale też zgodności z przepisami prawa. Jak więc prawidłowo pozbyć się zużytych rynien? Podpowiadają eksperci Galeco.
czytaj więcej
2023-08-25, 10:40
KRISPOL Sp. z o.o.
NOWOŚĆ w ofercie KRISPOL: Ekologiczny napęd solarny STARCUS do rolet zewnętrznych
Napędy roletowe STARCUS, zamontowane w tysiącach domów i sprawdzone w codziennym użytkowaniu, zyskały renomę na polskim rynku. Od teraz osoby szukające przystępnych cenowo produktów podczas przeprowadzania termomodernizacji lub remontu domu, mogą wybrać ekologiczne rozwiązanie - napęd solarny STARCUS. Nowość w ofercie KRISPOL pozwala ograniczyć zużycie energii i umożliwia łatwą automatyzację rolet zewnętrznych.
czytaj więcej
2023-08-17, 18:46
GALECO
Dlaczego warto wybierać kwadratowe systemy rynnowe?
Jak wyobrażasz sobie rynnę? Pewnie jest półokrągła, zgadza się? Takie rynny przez lata funkcjonowały w naszym otoczeniu, jednak zmiany w trendach architektonicznych sprawiły, że do tych tradycyjnych półokrągłych dołączyły także nowoczesne rynny prostokątne. Eksperci Galeco podpowiadają, dlaczego warto postawić na kwadratowe systemy rynnowe.
czytaj więcej
2023-08-02, 11:36
GALECO
Galeco — to nie tylko rynny, ale kompletne systemy dachowe
Firma Galeco przez lata działalności zasłyneła jako producent wysokiej jakości systemów odprowadzenia wody deszczowej. Jednak marka w ostatnim czasie poszerzyła swoją ofertę, wchodząc w segment dachów. Wśród innowacyjnych produktów Galeco wymienić można takie nowości jak Galeco DACHRYNNA. A to dopiero początek.
czytaj więcej
2023-08-01, 16:00
KRISPOL Sp. z o.o.
KRISHOME Września chce wrócić na zaplecze PlusLigi
Klub z Wrześni, który stał się już uznaną marką w TAURON 1. Lidze, w której rywalizował w ostatnich dziesięciu sezonach, wkrótce rozpocznie przygotowania do nowych rozgrywek w 2. Lidze siatkarzy. Szefowie KRISHOME Września liczą na udany sezon i powrót na zaplecze PlusLigi.
czytaj więcej
2023-07-27, 10:52
GALECO
Czy rynny w domu są konieczne?
Rynny to jeden z najważniejszych elementów w każdym systemie dachowym. Choć ich rola jest nieoceniona, czasem w nowoczesnych projektach budynków, mogą wpływać na wizualną stronę projektu. Jednak nawet wtedy nie należy rezygnować z rynien, lecz zdecydować się na te, które będą się świetnie komponować z budynkiem, jak np. Galeco BEZOKAPOWY.
czytaj więcej
Klimatyzacja a ochrona dziedzictwa: jak klimatyzatory pomagają w konserwacji zabytków?
Zachowanie dziedzictwa kulturowego jest niezwykle ważne dla przyszłych pokoleń. Zabytki są nie tylko świadectwem historii, ale także mają ogromne znaczenie jako źródło wiedzy o naszej kulturze i sztuce. Często są unikalne i nieodwracalnie utracone, jeśli nie podejmiemy działań mających na celu ich ochronę. Jak klimatyzatory pomagają w konserwacji zabytków? Podpowiadają eksperci firmy NOVA - klimatyzacje z montażem.
czytaj więcej
2023-07-10, 15:35
KRISPOL Sp. z o.o.
Rodzinna firma z zasadami. KRISTECH technika otworowa świętuje 30-lecie w branży budowlanej
Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione – takimi słowami znanego działacza i laureata Pokojowej Nagrody Nobla można byłoby podsumować jubileusz 30-lecia firmy KRISTECH technika otworowa w branży budowlanej.
czytaj więcej
123456789...919293

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top