Znajdź informacje

Budownictwo


Fundacja buduje szkołę w Poznaniu. To pierwsza taka inwestycja w Polsce
Pierwszy raz niezależna instytucja, fundacja, buduje publiczną, rejonową szkołę na własny koszt. Już we wrześniu przyszłego roku zabrzmi pierwszy dzwonek w nowoczesnej szkole na poznańskim Fabianowie, którą na przekazanym przez miasto gruncie buduje fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty.
czytaj więcej
2022-08-05, 12:15
KRISPOL Sp. z o.o.
KRISPOL - sponsor festiwalu muzyki alternatywnej Powidz Jam Festiwal 2022
Ubiegłe lata udowodniły, że Powidz Jam Festiwal to jeden z najpopularniejszych festiwali muzyki alternatywnej w Polsce i najbardziej wyjątkowe wydarzenie na kulturalnej mapie Wielkopolski. W tym roku nie mogło być inaczej. Tegoroczne #JamSessionDoRana odbyło się pod patronatem KRISPOL.
czytaj więcej
2022-07-28, 11:30
KRISPOL Sp. z o.o.
Nowa gwiazda termomodernizacji od KRISPOL. Drzwi aluminiowe SOLANO 86 z panelem wsadowym
W Polsce większość domów jednorodzinnych wymaga kompleksowej termomodernizacji. Aby zachęcić Polaków do działania, wprowadzone zostały programy “Czyste powietrze”, “Ciepłe Mieszkanie” oraz liczne zachęty i ulgi podatkowe. W trosce o przyszłe pokolenia oraz wychodząc naprzeciw fali renowacji, marka KRISPOL rozbudowała swoją ofertę o nowe rozwiązanie – drzwi aluminiowe SOLANO 86 z panelem wsadowym.
czytaj więcej
Listwy wykończeniowe - o co w nich chodzi?
Jeśli nie wiesz, czym są listwy wykończeniowe, to nic nie szkodzi! To dość specjalistyczny termin i nie każdy musi wiedzieć, o co w nim chodzi. Jednak zachęcamy do zapoznania się z tym pojęciem!
czytaj więcej
PJP Makrum zawrze dużą umowę w branży budownictwa przemysłowego?
Grupa Przemysłowa PJP Makrum S.A. poinformowała o podpisaniu w minionym tygodniu listu intencyjnego dotyczącego realizacji zadania inwestycyjnego o znaczącej wartości.
czytaj więcej
2022-06-06, 10:11
Royal Brand
Innowacyjne rozwiązania szklane szansą dla małej i dużej architektury
Rolą architektury jest projektować budynki i przestrzenie, w których ludzie będą czuć się komfortowo i bezpiecznie. Aby to osiągnąć, projektanci stosują różnorodne rozwiązania oraz materiały. Współcześnie jednym z najczęściej stosowanych surowców jest szkło. Sprawdza się ono w budynkach, ale także w obiektach małej architektury.
czytaj więcej
2022-06-02, 09:21
Nofsza
Urodzinowa loteria Purmo od Nofszej
Wystartowała Urodzinowa loteria Purmo dla instalatorów przygotowana przez spółkę Nofsza, specjalizującą się w akcjach aktywizacyjnych konsumentów. Łączna pula nagród wynosi aż 184 667 zł brutto!
czytaj więcej
2022-03-26, 10:17
E-bormann
Jak wybrać dobre listwy przyokienne?
Wykańczasz dom, a może remontujesz i nie wiesz jak wybrać dobra listwy przyokienne? Zapraszamy po kilka wskazówek.
czytaj więcej
Biała łazienka, idealna dla do nowoczesnych mieszkań
W trakcie budowania nowego domu nie można zapomnieć o odpowiedniej aranżacji łazienki, sprawdź na co zwracać szczególną uwagę
czytaj więcej
2022-02-28, 09:57
Royal Brand
Szkło Pilkington AviSafe™ z nagrodą od IRBS
Po raz kolejny przyznano nagrody w programie Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki. Jednym z wyróżnionych produktów jest produkowane przez NSG Group szkło chroniące ptaki Pilkington AviSafe™.
czytaj więcej
123456789...878889

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top