Znajdź informacje

Budownictwo


2023-03-20, 14:30
KRISPOL Sp. z o.o.
KRISPOL: Karol Krysiński i Grzegorz Ratajczak Osobowościami Branży Builder Leaders 2022
Z dużym entuzjazmem została przyjęta wiadomość, że Zarząd KRISPOL został laureatem prestiżowej nagrody w branży budowlanej przyznawanej przez Redakcję i Radę Naukową miesięcznika „Builder”.
W czwartek, 16 marca 2023 r., podczas Gali Builder Awards w Centrum Olimpijskim w Warszawie, Karol Krysiński, Prezes Zarządu i Kreator marki KRISPOL oraz Dyrektor Wykonawczy, Grzegorz Ratajczak zostali uhonorowani tytułami "Osobowość Branży 2022", a firma KRISPOL uzyskała miano "Budowlana Firma Roku". Idea Builder Leaders łączy nietuzinkowych managerów i ambitne firmy branży budowlanej, generalnych wykonawców i pracownie architektoniczne. To wyraz najwyższego uznania dla ich efektywnego zarządzania, intuicji biznesowej oraz wspierania istotnych dla rozwoju branży inicjatyw.
czytaj więcej
Wskazówki jak zbudować dom energooszczędny?
Szukasz pomysłu na własny dom dla siebie, swojej rodziny, bliskich? Sprawdź w naszym artykule jak zbudować dom energooszczędny i komu powierzyć to zadanie!
czytaj więcej
Wynajem maszyn budowlanych
Wynajem maszyn budowlanych to popularna opcja dla firm i przedsiębiorstw zajmujących się budową. Wynajem maszyn umożliwia firmom korzystanie z najnowocześniejszych urządzeń, bez konieczności ich zakupu, co z kolei pozwala na obniżenie kosztów inwestycji.
czytaj więcej
2023-03-06, 10:56
GALECO
Trendy w architekturze, które będą ważne w 2023 roku
Kierunki w rozwoju architektury to przede wszystkim odpowiedź na wydarzenia, które miały znaczenie w ostatnich latach. Zwiększona świadomość ekologiczna, rozwój nowych technologii czy nawet pandemia mają wpływ na kształt naszych przyszłych domów. Eksperci firmy GALECO podpowiadają, którym trendom warto szczególnie się przyjrzeć.
czytaj więcej
2023-02-24, 12:25
KRISPOL Sp. z o.o.
Marka KRISPOL i rozwijająca się Sieć Salonów KRISHOME ponownie nagrodzone przez konsumentów
Marka KRISPOL i Sieć Salonów KRISHOME kolejny rok z rzędu zostały nagrodzone prestiżową nagrodą Laur Klienta 2023. To jeden z pierwszych i jednocześnie najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w kraju.
czytaj więcej
Oddanie do użytku dwóch budynków osiedla Rabatki w Bydgoszczy
CDI Konsultanci Budowlani, spółka reprezentująca sektor deweloperski Grupy Kapitałowej IMMOBILE, oddała do użytku dwa pierwsze budynki Osiedla Rabatki, które powstaje we wschodniej części Bydgoszczy. To trzecia duża, etapowana inwestycja tego dewelopera. Zlokalizowana jest w uroczej lokalizacji nad Kanałem Bydgoskim.
czytaj więcej
2022-12-09, 12:33
KRISPOL Sp. z o.o.
Okna FEN 78 - nowa gwiazda termomodernizacji od KRISPOL
Dziś nikt już nie ma złudzeń – ceny nośników energii idą w górę, a tendencja ta w najbliższych latach na pewno się nie odwróci. Zły stan planety, która z roku na rok jest coraz mniej zasobna w surowce nieodnawialne, sprawia, że polityka klimatyczna na świecie coraz bardziej się zaostrza. Od 2021 roku każdy nowo powstający budynek musi być zgodny w warunkami technicznymi, które precyzyjnie wyznaczają limity zużycia energii. W przypadku starych budynków potrzebna jest natomiast kompleksowa termomodernizacja.
czytaj więcej
Wybudowana przez Projprzem Budownictwo inwestycja Lecha Poznań uroczyście otwarta
Za nami oficjalne otwarcie wielkiej inwestycji Lecha Poznań. 8 listopada uroczyście przecięto wstęgę i zaprezentowano gościom imponujący obiekt nowoczesnego Centrum Badawczo-Rozwojowego Akademii Lecha we Wronkach. Na wydarzeniu nie zabrakło Dariusza Paprzyckiego, prezesa Projprzem Budownictwo, spółki będącej generalnym wykonawcą obiektu.
czytaj więcej
2022-10-28, 12:00
KRISPOL Sp. z o.o.
Siedem nowych Salonów dołączyło do Sieci Salonów KRISHOME
Sieć Salonów KRISHOME oferująca komplet stolarki marki KRISPOL nieustannie się powiększa. Jesienią 2022 roku do Sieci dołączyło 7 nowych Salonów. Coraz szersza grupa przedsiębiorców dostrzega szansę rozwoju dla swoich lokalnych biznesów i razem z KRISPOL chce budować salony stolarki. To gotowy i sprawdzony koncept, który w niepewnych czasach daje poczuje stabilizacji.
czytaj więcej
2022-10-03, 12:40
KRISPOL Sp. z o.o.
NOWOŚĆ w ofercie KRISPOL. Przedstawiamy mocny napęd przemysłowy STARCUS F
Napędy garażowe i roletowe STARCUS, zamontowane w tysiącach domów i sprawdzone w codziennym użytkowaniu, zyskały renomę na polskim rynku i pozwoliły rozwijać linię produktów przemysłowych. Na bazie wielu lat doświadczeń KRISPOL opracował i wprowadził na rynek nową serię napędów dedykowanych do bram użytkowanych w środowisku przemysłowym.
czytaj więcej
123456789...888990

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top