Znajdź informacje

Gry komputerowe


2022-09-06, 14:00
Kinguin
Pasha, NEO, Edward, HeatoN, kennyS i Maikelele kapitanami nadchodzącego turnieju Kinguin Legends CS:GO
Kinguin Legends ogłasza legendy CSa: Pasha, NEO, Edward, HeatoN, kennyS i Maikelele, jako oficjalnych kapitanów drużyn. Kapitanowie zbudują swoje drużyny przed rozpoczęciem turnieju, w których będą rywalizować o pulę nagród w wysokości 50 000 €. Turniej rozpocznie się 13 września i wszystkie sześć drużyn zmierzy się ze sobą w fazie grupowej, a następnie w pucharowej, w formacie do trzech zwycięstw. Zwycięski skład zostanie wyłoniony w finale 18 września.
czytaj więcej
Illusion Ray planuje premierę Wardogz i debiut na NewConnect w 2023 r. Do 28 lipca trwa emisja akcji
Do 28 lipca trwa publiczna emisja akcji studia gamdev Illusion Ray. Po sukcesie pierwszej gry, The Beast Inside, spółka planuje jej port na konsole jeszcze w tym roku oraz premierę nowego tytułu w przyszłym roku. Na 2023 r. planowany jest również debiut na New Connect.
czytaj więcej
Podziel się swoją najciekawszą historią związaną z gamingiem i wygraj bilet na Pasha Gaming Camp
Bilety na Pasha Gaming Camp i koszulki turniejowe z autografem pashyBicepsa – to wyjątkowe nagrody w konkursie, który organizuje Credit Agricole. Zgłoszenia można wysyłać do 8 czerwca.
czytaj więcej
2022-05-19, 13:24
Kolporter
Gaming ma się dobrze
Nie spada popularność gier i produktów gamingowych w salonikach Kolportera. Z danych za pierwszy kwartał 2022 roku wynika, że spośród klientów odwiedzających saloniki w tym okresie kilkadziesiąt tysięcy kupiło jakiś produkt z tej kategorii.
czytaj więcej
2022-05-09, 11:30
Kinguin
Kinguin inicjuje nową serię e-sportową – Kinguin Legends, która rozpocznie się już tego lata!
Kinguin ogłasza premierę zupełnie nowej serii esportowej – Kinguin Legends – mającej na celu ponowne spotkanie legendarnych zawodowców esportowych z całego świata, którzy w większości przeszli już na „esportową emeryturę”. Po raz pierwszy tego lata rozpocznie się turniej Kinguin Legends CS:GO, który da uczestnikom kolejną okazję do rywalizacji na najwyższym poziomie.
czytaj więcej
Koszulka od pashyBicepsa od Credit Agricole dla graczy
Koszulka turniejowa z podpisem pashyBicepsa, nawet 120 zł do wydania na platformie Steam i nowe wizerunki kart. To bonusy, które bank Credit Agricole we współpracy z Mastercard przygotował w specjalnej ofercie dla graczy.
czytaj więcej
Premiera Ski Jump Simulator - nowe podejście do tematu skoków narciarskich [KONKURS]
Tematyka skoków narciarskich nie jest obca w polskim środowisku gamingowym – na przełomie wieku wielu Polaków zagrywało się godzinami w kultową serię Deluxe Ski Jump. Gatunek ten zebrał swoją niszę fanów, którzy od wielu lat nie zostali obdarzeni sensowną produkcją osadzoną w warunkach klasycznego DSJ. Brak ciekawej produkcji na temat skoków narciarskich zainspirował Jarosława Jasińskiego, twórcę jednego z pierwszych polskich MMO – Delirium, który zdecydował się wziąć sprawy w swoje ręce i inspirując się narciarskim klasykiem stworzył zupełnie nową, unikatową grę, która przenosi doświadczenie skoczka narciarskiego na zupełnie inny poziom.
czytaj więcej
Niezwykła gratka dla fanów skoków – gra Ski Jump Simulator
Ski Jump Simulator to najnowsza propozycja dla fanów gier sportowych i skoków narciarskich od SuperNova Interactive. Doświadczeni twórcy gier wideo nie spoczywają na laurach i już teraz pragną zaprosić graczy do zabawy w swojej najnowszej produkcji. Ski Jump Simulator to odpowiedź na wszystkie potrzeby fanów gier sportowych online – w grze czeka ich fascynująca rozgrywka single i multiplayer, a całość została okraszona wspaniałą oprawą audiowizualną, której wtórują nowoczesne rozwiązania techniczne. Premiera gry zaplanowana jest na jesień 2021 wraz ze startem Pucharu Świata w skokach narciarskich.
czytaj więcej
Jakie są najlepsze gry multiplatformowe Free to Play ? Sprawdź, w co warto zagrać!
Nie oszukujmy się, nie każdego zapalonego gracza stać finansowo na to, aby stale zaopatrywać się w najnowsze produkcje. Co zatem zrobić w sytuacji, kiedy mamy ograniczone fundusze a chcemy zagrać w coś ciekawego?
czytaj więcej
Dwa dni grania na żywo na rzecz dzieci z onkologii. Youtuberzy zapraszają na charytatywny stream
Szykuje się mnóstwo atrakcji dla fanów wirtualnych ciężarówek, streamów na Youtubie i dobrej zabawy. Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową i youtuberzy: Paweł "Kronos" Maliszewski oraz Sebastian "Pain" Felisiak zapraszają w weekend 3-4 lipca na 5 edycję Streamu Charytatywnego dla dzieci z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei we Wrocławiu. Tym razem w rytmach muzyki Majki Jeżowskiej.
czytaj więcej
12345

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top