Znajdź informacje

Gry komputerowe


Charytatywny maraton gier online. Gracze wspierają dziecięcą logopedię
Fundacja edukacyjna Ogólnopolski Operator Oświaty i youtuber Kronos zapraszają 29 i 30 lipca na charytatywny stream, czyli transmisję z grania w gry komputerowe. Wydarzenie #MAMYNATORADĘ! to dwa dni zabawy, licytacji i konkursów w szczytnym celu: zebrania pieniędzy na profesjonalne porady logopedyczne, które zostaną bezpłatnie udostępnione każdemu rodzicowi.
czytaj więcej
2023-05-11, 11:00
Kinguin
Kinguin i 9INE łączą siły tuż przed Blast Paris Major 2023
Kinguin z radością ogłasza partnerstwo z 9INE, organizacją esportową, która szturmem podbija światową scenę CS:GO. Współpraca rozpoczyna się tuż przed Blast Paris Major 2023, najważniejszym turniejem Counter Strike: Global Offensive, w którym 9INE, jako pierwsza polska drużyna od ponad 5 lat, powalczy o pulę nagród w wysokości 1,25 miliona dolarów.
czytaj więcej
Internetowi gracze zebrali pieniądze na uruchomienie poradni dla dzieci
Prawie 30 godzin gry na żywo, ponad 1100 uczestników i wielki ładunek dobrej energii. Uczestnicy i widzowie Świątecznego Streamu Charytatywnego na Youtube zebrali ponad 2600 złotych na uruchomienie internetowej poradni pedagogicznej.
czytaj więcej
Credit Agricole i pashaBiceps na IEM EXPO w Katowicach
Credit Agricole wspólnie z pashąBicepsem zapraszają na IEM EXPO w Katowicach. W strefie banku będzie można zagrać w turniejach CS:GO i wygrać atrakcyjne nagrody, a także porozmawiać o specjalnej ofercie konta osobistego z bonusami dla graczy.
czytaj więcej
2023-01-24, 12:04
Kinguin
Największe gwiazdy esportu w Warszawie. Kinguin Esports Performance Center - podsumowanie 2022 roku.
W 2022 roku odbyło się 66 bootcampów w Kinguin Esports Performance Center w Warszawie - najnowocześniejszym centrum treningowym dla graczy w Europie. Rekordziści spędzili tu aż 116 dni.
czytaj więcej
Charytatywny maraton gier na Youtube. Pograjmy, żeby pomóc dzieciom i rodzicom
To będzie maraton dobrej zabawy i dobrych uczynków. Od 17 do 18 grudnia 2022 roku Paweł „Kronos” Maliszewski, youtuber ze Starachowic, poprowadzi charytatywny stream, czyli internetową transmisję z grania w gry z widzami. Celem – oprócz dobrej zabawy – jest zebranie pieniędzy na uruchomienie Wirtualnej Poradni Pedagogicznej, tworzonej przez fundację Ogólnopolski Operator Oświaty.
czytaj więcej
2022-09-06, 14:00
Kinguin
Pasha, NEO, Edward, HeatoN, kennyS i Maikelele kapitanami nadchodzącego turnieju Kinguin Legends CS:GO
Kinguin Legends ogłasza legendy CSa: Pasha, NEO, Edward, HeatoN, kennyS i Maikelele, jako oficjalnych kapitanów drużyn. Kapitanowie zbudują swoje drużyny przed rozpoczęciem turnieju, w których będą rywalizować o pulę nagród w wysokości 50 000 €. Turniej rozpocznie się 13 września i wszystkie sześć drużyn zmierzy się ze sobą w fazie grupowej, a następnie w pucharowej, w formacie do trzech zwycięstw. Zwycięski skład zostanie wyłoniony w finale 18 września.
czytaj więcej
Illusion Ray planuje premierę Wardogz i debiut na NewConnect w 2023 r. Do 28 lipca trwa emisja akcji
Do 28 lipca trwa publiczna emisja akcji studia gamdev Illusion Ray. Po sukcesie pierwszej gry, The Beast Inside, spółka planuje jej port na konsole jeszcze w tym roku oraz premierę nowego tytułu w przyszłym roku. Na 2023 r. planowany jest również debiut na New Connect.
czytaj więcej
Podziel się swoją najciekawszą historią związaną z gamingiem i wygraj bilet na Pasha Gaming Camp
Bilety na Pasha Gaming Camp i koszulki turniejowe z autografem pashyBicepsa – to wyjątkowe nagrody w konkursie, który organizuje Credit Agricole. Zgłoszenia można wysyłać do 8 czerwca.
czytaj więcej
2022-05-19, 13:24
Kolporter
Gaming ma się dobrze
Nie spada popularność gier i produktów gamingowych w salonikach Kolportera. Z danych za pierwszy kwartał 2022 roku wynika, że spośród klientów odwiedzających saloniki w tym okresie kilkadziesiąt tysięcy kupiło jakiś produkt z tej kategorii.
czytaj więcej
12345

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top