Znajdź informacje

Hobby i rozrywka


2023-01-10, 11:16
Dadelo S.A.
Nowa edycja Kalendarza zawodów rowerowych 2023 już dostępna na blogu CentrumRowerowe.pl
Każdego roku zwiększa się ilość rowerzystów jeżdżących regularnie. Nie wszystkim wystarcza samotne nabijanie kilometrów. U niektórych miłośników dwóch kółek pojawia się potrzeba rywalizacji. Odpowiedzią jest rosnąca popularność eventów rowerowych. „Kalendarz zawodów rowerowych 2023” przygotowany przez CentrumRowerowe.pl pozwala z łatwością znaleźć wydarzenie spełniające oczekiwania kolarza.
czytaj więcej
2022-12-07, 10:30
4cv
Już co trzeci Polak posiada smartwatch. Polska premiera Bemi Voyager
Smartwatche z roku na rok zyskują na popularności – odsetek Polaków posiadających to urządzenie wzrósł z 22 proc. w 2020 roku do 35 proc. w 2022. Nowością na naszym rynku jest inteligentny zegarek Bemi Voyager. Wyróżnia go pojemna bateria 580 mAh, wbudowany kompas oraz funkcja pomiaru pułapu tlenowego, który jest uniwersalnym wskaźnikiem wydolności fizycznej. Ponadto smartwatch charakteryzuje wodoodporność gwarantowana ochroną IP68, a także ponad 120 trybów sportowych.
czytaj więcej
2022-11-23, 11:25
Pan Wydawca
Przenieś się z nietuzinkowymi bohaterami do Obozu Exhondi - miejsca pełnego magii i niezwykłości
„Obóz Exhondi. Lipiec” to podróż do krainy przygód i magii, w którą z przyjemnością wybiorą się zarówno nastolatkowi i młodzi dorośli, jak i starsi, a nawet dzieci.
czytaj więcej
X-men kolejność oglądania filmów
Jest jedna seria filmów którą zdecydowanie można polecić każdemu! Jest nią seria X-Men, kolejność oglądania postaramy się wam przekazać już teraz!
czytaj więcej
Za nami dwudziesta edycja Pyrkonu
Dwudziesta edycja Festiwalu Fantastyki Pyrkon stała się już przeszłością. Choć pogoda kolejny dzień nie oszczędzała uczestników, ci wciąż brali udział w bogatym programie wydarzenia. Lejący się z nieba żar nie przerażał nawet licznych cosplayerów w fantazyjnych przebraniach. Co fani fantastyki na Międzynarodowych Targach Poznańskich mogli robić podczas ostatniego dnia Pyrkonu?
czytaj więcej
Drugi dzień najbardziej fantastycznego festiwalu w Polsce już za nami
W sobotę teren Międzynarodowych Targów Poznańskich nadal znajdował się pod panowaniem fanów fantastyki z całej Polski. Uczestników nie odstraszył nawet ponad trzydziestostopniowy upał i drugi dzień z rzędu tłumnie ruszyli, by spotkać się z podobnymi sobie zapaleńcami. Co wydarzyło się podczas tego dnia Pyrkonu?
czytaj więcej
2022-06-01, 08:16
Baby&Travel
Japońska sztuka w kąpieli. Kredki dla dzieci, które pozwalają poczuć się prawdziwymi artystami.
Laikowi sztuka Japonii w pierwszej kolejności kojarzy się origami, nielicznym z mangą i z ikebaną, większości z ceremonią parzenia i picia herbaty. Lecz kraj kwitnącej wiśni to również 85-letnia tradycja tworzenia wyjątkowych kredek z narodowego dobra Japonii, ryżu. Co takiego szczególnego mają w sobie te z pozoru zwyczajne kredki? Przyjrzyjmy się składowi i zastosowaniu.
czytaj więcej
2022-05-25, 11:23
Dadelo S.A.
Już wkrótce rusza Rowerowa Stolica Polski – CentrumRowerowe.pl sponsorem
Już 1 czerwca rusza czwarta edycja rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. W jej ramach rowerzyści z całego kraju będą pokonywać kolejne kilometry dla wybranych przez siebie miast. Dla najbardziej zaangażowanych uczestników zabawy CentrumRowerowe.pl – sponsor wydarzenia – przygotował cenne nagrody rzeczowe oraz vouchery na zakupy.
czytaj więcej
Ołowiany rysik i skórka od chleba, czyli praprzodkowie… ołówka!
Pierwowzorem ołówka był metalowy rysik, który pozostawiał subtelny jasny ślad na pergaminie. Używano go w starożytnym Rzymie do przepisywania manuskryptów. Zanim ołówek zyskał grafitowe serce i poręczną gumkę, musiało upłynąć trochę czasu. Dzisiaj nie zastanawiamy się nad jego historią, za to możemy wybierać spośród bardzo wielu wariantów, także ekologicznych.
czytaj więcej
2022-04-27, 14:20
Good-PR
SUPer zakupy w Klifie – SUPer zabawa na plaży
Już niedługo przy okazji robienia zakupów w Galerii Klif można będzie zadbać o swoją formę fizyczną lub po prostu miło spędzić czas nad morzem. Galeria Klif została oficjalnym partnerem Stowarzyszenia „Orłowo przy plaży” i z tej okazji klienci Klifu będą mogli korzystać ze zniżek w wypożyczalni sprzętu do żeglowania.
czytaj więcej
1234567891011

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top