Znajdź informacje

Hobby i rozrywka


2024-02-29, 09:42
Glosel
TopKa - bestsellery księgarni TaniaKsiazka.pl - luty 2024
W “TopKa”, czyli zestawieniu najlepiej sprzedających się tytułów w księgarni TaniaKsiazka.pl, w lutym zaszły bardzo niewielkie zmiany w stosunku do stycznia.
czytaj więcej
Nawet rok filmów za darmo ponownie w ofercie Credit Agricole
Ruszyła nowa odsłona oferty „CINEMA CITY – Łap nawet rok filmów za free”. Klienci, którzy założą konto w banku Credit Agricole, mogą otrzymać nielimitowany i darmowy dostęp do filmów z kartą UNLIMITED, a do tego popcorn nawet przez 12 miesięcy.
czytaj więcej
Wyposaż rower w oświetlenie Montis i przygotuj się na sezon
Nadchodząca powoli wiosna oznacza, że już wkrótce będzie można powrócić na rowerowe ścieżki i wyprawy. To dobry moment na przygotowanie swojego jednośladu do akcji.
czytaj więcej
Sztuczna inteligencja w puzzlach zamknięta
Sztuczna inteligencja szturmem wdarła się do naszego życia i wszystko
wskazuje na to, że rozgościła się w nim na całego. Dziś śmiało można
powiedzieć, że generowanie obrazów przez AI stało się jednym z hitów
ostatnich miesięcy. Konwencją postanowili zabawić się też twórcy puzzli
Tuzzle, tworząc kolekcję zaprojektowanych we współpracy ze sztuczną
inteligencją układanek dla dorosłych.
czytaj więcej
2023-12-11, 11:36
Glosel
TaniaKsiazka.pl - Najpopularniejsze zabawki, gry i książki dla dzieci – listopad 2023
Klienci księgarni TaniaKsiazka.pl listopad spędzili gromadząc pierwsze świąteczne prezenty dla najmłodszych.
czytaj więcej
2023-11-22, 15:19
TESLA
Oferty na Black Friday od marki Tesla
Przed nami czas zakupowych szaleństw! Wielkimi krokami zbliża się do nas Black Friday, który zwiastuje czas największych wyprzedaży. W tym roku ten dzień wypada 24 listopada. Sprawdź, jakie promocje przygotowała dla Ciebie marka Tesla! Może warto skorzystać i już teraz zakupić prezenty dla najbliższych?
czytaj więcej
2023-10-10, 15:42
Pan Wydawca
"Z uczuciem nie wygrasz", czyli miłosna podróż przez ocean
„Hunter był wysokim, przystojnym brunetem o brązowych oczach. Za to Ian był trochę niższy. Miał czarne włosy i oczy, kolczyk w nosie, tatuaże na ręce i szyi…” – nastoletnia Kylie poznaje dwóch synów przyjaciół swoich rodziców. Zakochuje się w obu i musi wybrać, który z braci to ten jedyny.
czytaj więcej
Jak rozpocząć przygodę z malarstwem akwarelowym? Najlepiej od… kredek
Malarstwo akwarelowe to technika, którą pokochają wszyscy romantycy. Jak żadna inna nadaje się do utrwalania ulotnych chwil i zatykającego dech w piersiach piękna przyrody, zwłaszcza w tak barwnych porach roku jak jesień. Aby je dziś uprawiać, nie potrzeba nawet farb. Akwarele są bowiem dostępne w formie... kredek. Ma je w swojej ofercie wiodąca marka BIC.
czytaj więcej
Kreatywne notatki w stylu mangi
Manga kojarzy się z japońską „kreskówką”, co jest dla tej formy sztuki krzywdzące, gdyż jej korzenie sięgają kilkaset lat wstecz. Słowo to oznacza w wolnym tłumaczeniu „spontaniczne rysunki” i doskonale oddaje ducha przygotowanych przez wiodącą markę BIC® zestawów do kreatywnych notatek, które zachwycą każdego miłośnika tego stylu.
czytaj więcej
Jak zachować wspomnienia? Stwórz własną kronikę!
Kronika to świetny pomysł na organizację wspomnień, faktów i anegdot w uporządkowanej formie. Może być zbiorem historii opowiadanych podczas rodzinnych spotkań. Może dokumentować wspólny wyjazd, pierwsze lata dziecka czy osobistą wewnętrzną podróż. To także doskonały pretekst do twórczej aktywności, która pozwoli wyrazić siebie w oryginalny sposób.
czytaj więcej
12345678910111213

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top