Znajdź informacje

Edukacja, Nauka


Pierwsza taka szkoła w Polsce. Publiczna, bezpłatna i w całości na koszt fundacji
To pierwszy w Polsce przypadek, kiedy niezależna instytucja, fundacja, buduje publiczną, rejonową szkołę na własny koszt. Już we wrześniu przyszłego roku zabrzmi pierwszy dzwonek w nowoczesnej szkole na poznańskim Fabianowie, którą na przekazanym przez miasto gruncie buduje fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty.
czytaj więcej
2022-07-19, 20:37
Odrabiamy
Gwiazdozbiory, czym są oraz jak je rozpoznawać?
Gwiazdozbiory fascynowały starożytnych od tysięcy lat, sprawdź, dlaczego!
czytaj więcej
Szkolne klasy dla dzieci z Ukrainy ruszają we Wrocławiu. Na początek: nauka języka
Setka dzieci z Ukrainy, które razem z mamami uciekły przed wojną do Wrocławia, będzie mogła uczyć się w przygotowanych dla nich klasach. Fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty podpisała z wrocławskim Urzędem Miasta porozumienie w sprawie prowadzenia oddziałów przygotowawczych dla ukraińskich uczniów. Oficjalnie ruszą 1 lipca.
czytaj więcej
2022-06-10, 08:04
Wiedza i nauka
Czy warto studiować zarządzanie?
Zastanawiasz się nad wyborem kierunku studiów? Kusi Cię zarządzanie? Dowiedz się czy warto studiować zarządzanie!
czytaj więcej
Zarządzanie - co kryje się pod tym terminem?
Zastanawiasz się co kryje się pod terminem zarządzanie? Chcesz iść na studia ? Dowiedz się czym jest zarządzanie i czy warto wybrać ten kierunek.
czytaj więcej
2022-06-06, 17:10
Odrabiamy
Business English - dla kogo będzie odpowiedni?
Dowiedz się czym jest Business English i jak może pomóc w Twojej karierze!
czytaj więcej
2022-05-31, 10:32
Airly PL
Jakie skutki niesie za sobą dziura ozonowa?
W dzisiejszych czasach pojęcie dziura ozonowa nie jest nam obce. Jeśli chcesz się jednak dowiedzieć czym ona dokładniej jest i jakie są jej skutki, to sprawdź ten artykuł!
czytaj więcej
Podstawy z chemii - sposób na naukę przed maturą
Podstawy z chemii to dla Ciebie coś w zupełności niezrozumiałego? Nie wiesz jak się za to zabrać? Dowiedz się jak zdobyć wiedzę z chemii i w jaki sposób ją usystematyzować.
czytaj więcej
Zajęcia plastyczne jako sposób nabywania kompetencji społecznych
Zajęcia plastyczne są podstawowym elementem przedszkolnej edukacji. Służą nie tylko rozwojowi motoryki małej, można je z powodzeniem wykorzystać do ćwiczenia koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz kształtowania kompetencji społecznych. Pisze o tym Marta Żurawska, nauczycielka wychowania przedszkolnego, w artykule dostępnym na bezpłatnej platformie dla nauczycieli zmalujmyrazem.pl.
czytaj więcej
2022-04-26, 16:00
Woblink
Najbardziej kontrowersyjna książka XX wieku: „Szatańskie wersety”
Dlaczego „Szatańskie wersety” wywołały dużo kontrowersji i czym tak naprawdę są?
czytaj więcej
123456789...222324

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top