Znajdź informacje

Rodzina, Dziecko, Ciąża


#MamyNaToRadę! Rusza platforma internetowa z bezpłatnymi poradami dla rodziców
Masz pytanie do pedagoga, psychologa dziecięcego albo logopedy? Zajrzyj do Wirtualnej Poradni Pedagogicznej. Specjalistki, pracujące w przedszkolach i szkołach fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Wyręczając doktora Google.
czytaj więcej
Uczniowie będą trenować ucho. Multimedialne wsparcie dla szkolnych logopedów
Trzynaście szkół z siedmiu województw otrzymało nowoczesne narzędzia dla gabinetów logopedycznych. Dzięki dołączeniu przez wydawnictwo Ei System do programu „Logopeda w każdej szkole i przedszkolu” fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty, multimedialne zestawy pomogą specjalistom pomagać dzieciom z zaburzeniami percepcji i uwagi słuchowej.
czytaj więcej
Zapewnij pupilowi leczenie bez obaw o koszty
Mając w domu psa lub kota, doskonale wiemy, ile radości dostarczają nam codziennie nasze zwierzaki. Nic dziwnego, że chcemy im się odwdzięczyć, poświęcając czas na zabawę, spacery, głaskanie oraz dbając o ich prawidłową dietę i zdrowie. Z drugiej strony smucimy się, jeśli nasz czworonożny członek rodziny ciężko zachoruje lub ulegnie wypadkowi, szczególnie jeśli nie mamy wystarczających środków finansowych na skomplikowane leczenie. Tymczasem takim sytuacjom można zapobiec.
czytaj więcej
Ruszył Test Konsumencki Bobini
Jakie produkty najlepiej sprawdzają się w łazience młodych rodziców – wielofunkcyjny żel czy może mydełko do mycia? Jakie kosmetyki są najdelikatniejsze, a które najbardziej wydajne? Czy konsumenci czytają etykiety produktów dla dzieci przed zakupem? Które z cech produktów są dla rodziców najbardziej kluczowe? Odpowiedzi na te i inne pytania pojawią się wynikach Testu Konsumenckiego Bobini 2023, które zostaną opublikowane już w grudniu tego roku.
czytaj więcej
2023-08-18, 10:49
TESLA
Inteligentna niania od marki Tesla
Marka Tesla, która jakiś czas temu weszła na polski rynek, prezentuje nowość - Smart Baby Camera B200.
czytaj więcej
Mniej niż połowa ankietowanych rodziców przyznaje, że zawsze dba o bezpieczeństwo ich dzieci w sieci. Nowe Dane ClickMeeting
Polska platforma do wideokonferencji przeprowadziła badanie na temat bezpieczeństwa dzieci w sieci. Jak się okazuje, jedynie 48 proc. rodziców deklaruje, że za każdym razem dba o bezpieczeństwo online swoich dzieci. Jeśli coś robią w tym kierunku, to przede wszystkim edukują podopiecznych (71 proc.) oraz śledzą ich działania w sieci (49 proc.). Jednocześnie 54 proc. badanych uważa, że dzieci są odpowiednio uświadomione w zakresie cyberbezpieczeństwa.
czytaj więcej
2023-06-26, 15:41
TESLA
Marka Tesla zadba o Twoje zdrowie
Chcesz zadbać bardziej o swoje zdrowie? Tesla Ci w tym pomoże - sprawdź jak!
czytaj więcej
Jakie skarpetki dla noworodka najlepiej kupować?
W naszym artykule opisujemy kwestie, na które warto zwrócić uwagę podczas wyboru skarpetek dla noworodka. Zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
2023-06-02, 10:35
Glosel
TaniaKsiazka.pl wspiera akcję #TataTeżCzyta - do wygrania zestawy książek
Księgarnia TaniaKsiazka.pl została partnerem projektu "Tata też czyta", który ma na celu zachęcenie m.in. ojców do czytania swoim dzieciom.
czytaj więcej
Dlaczego warto zapisać dziecko do przedszkola?
Kwestia posłania dziecka do przedszkola wciąż budzi kontrowersje wśród wielu rodziców. W końcu skąd wiadomo, czy maluch poradzi sobie w nowym środowisku, albo jak będzie funkcjonował wśród rówieśników? Obawy te są w pełni naturalne - w końcu wszyscy chcemy dla swoich pociech jak najlepiej. Czy jednak faktycznie jest się czego bać? Jakie korzyści płyną z posłania dziecka do przedszkola? Zapraszamy do lektury.
czytaj więcej
123456789...343536

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top