Znajdź informacje

Rodzina, Dziecko, Ciąża


Dlaczego warto zapisać dziecko do przedszkola?
Kwestia posłania dziecka do przedszkola wciąż budzi kontrowersje wśród wielu rodziców. W końcu skąd wiadomo, czy maluch poradzi sobie w nowym środowisku, albo jak będzie funkcjonował wśród rówieśników? Obawy te są w pełni naturalne - w końcu wszyscy chcemy dla swoich pociech jak najlepiej. Czy jednak faktycznie jest się czego bać? Jakie korzyści płyną z posłania dziecka do przedszkola? Zapraszamy do lektury.
czytaj więcej
Wygoda dla malucha a beżowe półśpiochy bezuciskowe
W artykule podpowiadamy rodzicom, gdzie mogą kupić wygodne ubrania dla swoich dzieci. Sprawdź dlaczego warto postawić na beżowe półśpiochy bezuciskowe.
czytaj więcej
Jak karmić niemowlę z alergią pokarmową?
Dzieci z alergią pokarmową przybywa. Rodzice nie zawsze wiedzą, jak rozszerzać dietę maluszków uczulonych na określone składniki i prawidłowo komponować ich jadłospis. W tym artykule, eksperci programu edukacyjnego dla rodziców Nestlé Baby&me zebrali najważniejsze informacje, których poszukują rodzice rozszerzający dietę dziecka z alergią lub nietolerancją pokarmową.
czytaj więcej
Ruszyła międzynarodowa akcja społeczna wspierająca ukraińskie kobiety w ciąży
Pomimo rosyjskiej inwazji na Ukrainę, życie tam toczy się dalej, a kobiety rodzą nowe
pokolenia. Problem w tym, że od lat wskaźnik przyrostu naturalnego w Ukrainie drastycznie
spada, a warunki wojenne oraz stres podyktowany działaniami zbrojnymi spowodowały, że
wskaźnik ciąż patologicznych przewyższa 30 proc. Niestety problem ten schodzi na dalszy
plan, kiedy kraj działa w stanie wyższej konieczności. W rocznicę rosyjskiego ataku na
Ukrainę Fundacja Taka Akcja chce to zmienić i rusza z akcją społeczną i zbiórką charytatywną
NEW HOPE.
czytaj więcej
Który fotelik samochodowy dla starszych dzieci wybrać?
W naszym artykule odpowiadamy na pytanie dlaczego fotelik samochodowy dla starszych dzieci jest koniecznym wyposażeniem w aucie. Zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
Zmiana mleka modyfikowanego w diecie maluszka – jak zrobić to dobrze?
Kiedy, jak i dlaczego zmieniamy mleko w diecie dziecka? Powodów może być mnóstwo, a nagła zmiana pokarmu może okazać się trudna zarówno dla rodzica, jak i dla maluszka. Eksperci programu edukacyjnego Nestlé Baby&Me zebrali garść cennych informacji na temat tego jak bezpiecznie i łagodnie wprowadzić do diety maleństwa nowe mleko modyfikowane.
czytaj więcej
Święta z maluchem bez stresu? To możliwe!
Bez wątpienia Boże Narodzenie to wyjątkowy i długo wyczekiwany okres w roku. Wspólne chwile z rodziną, dekoracje, choinka, to wszystko tworzy magię Świąt. Nie da się jednak ukryć, że czas przygotowań potrafi być naprawdę intensywny. U niektórych, także tych najmłodszych członków rodziny może powodować stres. Co powinniśmy zrobić, aby zarówno dla naszego malucha, jak i reszty domowników Święta przebiegły bezstresowo i spokojnie? Oto kilka pomysłów od zespołu ekspertów z Nestlé Baby&Me, które pomogą skupić się na tym, co najważniejsze – odpoczynku i chwilach spędzonych w gronie najbliższych.
czytaj więcej
Jak wspierać mamy karmiące piersią?
Mleko mamy to najlepszy pokarm dla niemowlęcia. Nie każdej kobiecie karmienie piersią przychodzi jednak łatwo, dlatego wiele maluszków nie jest karmionych naturalnie. Kluczowe jest tu wsparcie otoczenia i profesjonalne doradztwo laktacyjne. Pomóc mogą także galaktogogi, czyli składniki, takie jak kozieradka - powszechnie znana i tradycyjnie stosowana do naturalnego stymulowania produkcji mleka w okresie laktacji, zawarta w nowym suplemencie diety NANCARE MAMA LACTO+.
czytaj więcej
Wrocławskie przedszkolaki pobiegły po medale. Ścigali się też rodzice
Ponad dwustu młodych sportowców z dwunastu wrocławskich przedszkoli wystartowało w tegorocznym Biegu Przedszkolaka, rozegranym na stadionie przy ul. Pautscha we Wrocławiu. Wspierani przez rodziców, rywalizowali o tytuł najbardziej wysportowanego przedszkola.
czytaj więcej
Wszystko czego potrzebuje Twój mały artysta do szkolnej wyprawki
Marka BIC Kids zapewnia inspirujące, ergonomiczne i bezpieczne produkty do kolorowania, rysowania, bazgrania i innych zabaw kreatywnych, czyli wszystko czego potrzebuje każdy mały artysta do szkolnej wyprawki. Aby dziecko z uśmiechem rozpoczęło swoją wielką wyprawę w świat nauki i zabawy, warto zapewnić mu wsparcie i świetnej jakości przybory szkolne.
czytaj więcej
123456789...353637

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top