Znajdź informacje

Fotografia i wideofilmowanie


Profesjonalne warsztaty astrofotografii w Bieszczadach - czy warto?
Co obejmują warsztaty astrofotografii w bieszczadach i czego nauczysz się podczas wyjazdu? Przeczytaj o tym w naszym artykule!
czytaj więcej
Festiwal Fotografii “W Ramach Sopotu” po raz piąty w Sopocie
Już wkrótce Sopot znów przykuje uwagę miłośników fotografii! Wszystko za sprawą kolejnej edycji Festiwalu “W Ramach Sopotu”, która rozpocznie się we wrześniu.
czytaj więcej
Zatrzymać pierwsze, wspólne chwile
Przymknięte oczy, błogie uśmiechy, piękne stylizacje – zdjęcia noworodków chwytają za serce i wywołują ciepłe uczucia. Nic dziwnego, że tego typu sesje w ostatnim czasie stały się niezwykle popularne.
czytaj więcej
Promocje Nikon D500 - precyzja, szybkość i wydajność
Nikon D500 to aparat, który spełni oczekiwania każdego fotografa. Daje on szereg niesamowitych możliwości oraz cechuje się wyjątkową precyzją Sprawdź dlaczego jeszcze warto wybrać ten model oraz gdzie znaleźć promocje na Nikon D500!
czytaj więcej
Namioty bezcieniowe - fotografia produktowa w wysokiej jakości
Do wykonania dobrej jakości zdjęć produktowych nie trzeba lecz warto zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria. Jednym z nich są namioty bezcieniowe do fotografii produktowej. Jakie zalety posiadają i jakie możliwości dają? Na to pytanie postaramy się dziś odpowiedzieć.
czytaj więcej
Blenda do studia fotograficznego - trudny wybór?
Każdy fotograf zdaje sobie sprawę, że wysoka jakość zdjęć, które wykonuje zależna jest w dużej mierze od posiadanego sprzętu oraz akcesoriów do studia fotograficznego. Blenda, lampy, różne obiektywy i tła to prawdziwy must have każdego profesjonalnego fotografa.
czytaj więcej
Lustrzanka - jak wybrać idealny model?
Planujesz zakup nowego aparatu fotograficznego? Zastanawiasz się jaki model wybrać i ile pieniędzy wydać, by być zadowolonym z efektów? Sprawdź na to zawracać uwagę podczas zakupu popularnej lustrzanki!
czytaj więcej
Drukowanie fotografii na planie zdjęciowym - Recenzja drukarki Instax
Są takie zdjęcia, które chce się mieć bez szukania. Takie, które można dać bliskim jako prezent, albo postawić w salonie czy biurze. Jeśli akurat towarzyszy nam aparat Instax, sprawa jest prosta – zgrabny, kwadratowy kadr pojawia się już po chwili od naciśnięcia spustu migawki aparatu. Taki realny, miły w dotyku Instagram. Natychmiastowy, ale też trwały. A co gdybyśmy chcieli wydrukować właśnie foto z telefonu, chociażby z Instagrama? Przekonajmy się o tym poznając zgrabną drukarkę do zdjęć Instax SHARE SP-3.
czytaj więcej
Nowe lekkie twarde walizki Peli Air
Dystrybutor marki Peli przedstawia nowatorskie rozwiązanie, którego można było się spodziewać po pionierach w dziedzinie produkcji wytrzymałych skrzyń wykonanych z polimeru: na rynku właśnie pojawia się produkt tak wytrzymały i pomysłowy jak specjaliści, którzy z nich korzystają. Do 40% lżejsze w porównaniu do innych walizek z polimeru! Zmniejsz ciężar swojego bagażu już dziś!
czytaj więcej
Pokaż, jak kręcą Cię LodyBonano i zdobądź pieniądze na wakacje!
Chcesz spędzić wakacyjny czas z przyjaciółmi? Myślisz o wspólnym wyjeździe, lecz Twój budżet Ci na to nie pozwala? Lubisz lody serwowane w lodziarniach LodyBonano? Jeśli na wszystkie pytania odpowiadasz twierdząco, weź udział w kolejnym konkursie, który ogłosiła marka najbardziej zakręconych lodów na świecie. Do zgarnięcia atrakcyjne nagrody pieniężne!
czytaj więcej
12

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top