Znajdź informacje

Plotki, Życie gwiazd, Lifestyle


Czy całowanie w rękę to wyrażanie miłości?
Co tak naprawdę oznacza całowanie w rękę? To wyraz miłości? Szacunku? Obu? Przekonaj się!
czytaj więcej
Polacy najbardziej lubią filmy, które już widzieli. W nowym zestawieniu filmów o miłości są same klasyki, a pierwsze miejsce zajmuje Titanic
Z okazji zbliżających się Walentynek SentiOne przeanalizował wypowiedzi polskich Internautów z ostatnich trzech lat pod kątem najczęściej wymienianych filmów o miłości. Niekwestionowanym zwycięzcą jest Titanic, kolejne miejsca zajęły Śniadanie u Tiffany’ego i Dirty Dancing. Tylko cztery filmy w tym zestawieniu zostały nakręcone po 2000 r., a najnowszy pochodzi z 2005 r.
czytaj więcej
Spotkania z Julią Avdeenko w Bydgoszczy i Toruniu. Poznaj autorkę książki ‘Kolory wolności. Rok życia Białorusinki w Polsce’
'Kolory wolności. Rok życia Białorusinki w Polsce' to opowieść o ucieczce z kraju, w którym codzienność podporządkowana jest dyktaturze. Julia Avdeenko postawiła wszystko na jedną kartę, wyjeżdżając z Białorusi. Na stronach książki, która powstała przy współpracy z Ambasadą Kobiet Quiosque, opisała swoją historię. Zapraszamy na spotkania z tą wyjątkową autorką, podczas którego przybliży kulisy powstawania książki oraz podzieli się wspomnieniami życia w państwie opresyjnego reżimu.
czytaj więcej
Natalia Janoszek na banknocie pamiątkowym w sukni za 100 tys. zł – rusza akcja „Kobiety na banknoty”
Kobiety na banknotach pojawiają się rzadko, a na polskich współczesnych banknotach obiegowych nie ma ich wcale – projekt „Kobiety na banknoty” zwraca uwagę na tę sytuację i inicjuje jej zmianę. Podczas inauguracji akcji 15 marca zaprezentowano promujący ją międzynarodowy spot z udziałem Natalii Janoszek oraz banknot pamiątkowy z jej wizerunkiem. Aktorka wystąpiła w sukni znanego projektanta Michaela Cinco, której wartość przekracza 100 tys. zł. Część środków ze sprzedaży banknotu zostanie przeznaczona na rzecz wybranej organizacji charytatywnej, ze szczególnym uwzględnieniem pomocy dla matek z dziećmi z ogarniętej wojną Ukrainy.
czytaj więcej
Udane życie? Nowe, poetyckie oblicze Marianny Schreiber
„Emocje, które mną zawładnęły, spotkały się z kartką”. Mam na imię Marianna, a te wiersze to opowieść o mnie. Od dziecka nienawidziłam swojego imienia. Teraz je ubóstwiam. Nienawidziłam siebie. Teraz się akceptuję. Mam 29 lat. Jestem żoną, matką… sobą. To ja, to moje myśli.
czytaj więcej
Wszędzie, ale razem! W całej Polsce będą ćwiczyć, żeby pomóc małej Kai wygrać z rakiem
Na rolkach, na rowerach, biegiem, spacerem, a nawet chodząc po schodach. Już ponad 700 osób zadeklarowało, że 2 maja wyjdzie z domu żeby spalić nadmiar kalorii po kwarantannie. I przy okazji pomóc dwuletniej dziewczynce zebrać pieniądze na leczenie wyjątkowo złośliwego nowotworu nowoczesną terapią w klinice Przylądek Nadziei we Wrocławiu.
czytaj więcej
ROKSANA WĘGIEL& ST.RIGHT z muzyczną kolekcją Earphones by Roxie
Na rynek wchodzi nowa kolekcja artykułów tekstylnych i papierniczych współprojektowana przez Roksanę Węgiel. Earphones by Roxie to zestaw akcesoriów marki ST.RIGHT, której ambasadorką jest młoda gwiazda, pierwsza w historii polska zwyciężczyni Eurowizji Junior. W skład designerskiej, inspirowanej muzyką kolekcji wchodzą m.in. plecaki, saszetki, a także zeszyty oraz cekinowy pamiętnik – niezbędnik każdej nastolatki. Produkty te to idealna propozycja na mikołajkowy prezent dla każdego fana muzyki.
czytaj więcej
707 kilometrów na rolkach. Para rolkarzy jedzie przez Polskę dla chorego chłopca
Rolki Reggae Rajd startuje 30 czerwca w Lublinie. Po 12 dniach Agata i Wojtek Miszewscy, rolkarskie małżeństwo z Oleśnicy na Dolnym Śląsku, planują zameldować się na mecie w Ostródzie. Na Mazurach. Trasę liczącą 707 kilometrów pokonają w całości na rolkach, żeby pomóc 9-letniemu Czarkowi, cierpiącemu na porażenie mózgowe i zespół Westa.
czytaj więcej
Śliwka Nałęczowska sponsorem Róż Gali
Śliwka Nałęczowska znana z tego, że smakuje wybornie została sponsorem tegorocznej gali finałowej plebiscytu Róże Gali, jaka odbyła się 19 listopada w Warszawie. Marka zaprezentowała się na tym prestiżowym wydarzeniu, podkreślając tym samym swoją przynależność do segmentu premium.
czytaj więcej
Meghan Markle i książę Harry w ślubnej edycji gry Top Trumps
Specjalnie z okazji okazji ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego powstała limitowana edycja kart Top Trumps, wydana przez Winning Moves. Nowa gra karciana nadała Meghan status kultowej postaci, królowej ludzkich serc i ikony stylu. O grze napisali m.in.: Daily Mirror, Daily Mail i Windsor Observer.
czytaj więcej
12

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top