Znajdź informacje

Kultura, Sztuka


Prawie połowa młodych Polek nie wie, czy pójdzie na wybory. Premiera singla wspierającego głos kobiet
Singiel „Echo” to głos Oyki – głos sprzeciwu wobec odbierania godności i życia kobietom. Singlowi, którego premiera odbyła się 20 września, towarzyszy klip oraz angielska wersja pt. „Don’t Shush Me”. Z badań wynika, że nawet 40 proc. uprawnionych Polek nie zamierza iść na wybory.
czytaj więcej
2023-09-17, 22:45
Pan Wydawca
„Niczyje” Dominiki Refus to rozmowa jakiej nam brakuje
„Niczyje” jest listowną rozmową dwóch dotąd nieznanych sobie osób. Głównymi bohaterami są Marta i Tomasz, którzy swoją znajomość opierają na słowie pisanym – w ten sposób również się poznają. W listach poruszają tematy ogólnospołeczne, bliskie nam i bliskie naszym sercom, ale też takie, o których każdy myśli, ale mało kto mówi.
czytaj więcej
2023-09-17, 22:38
Pan Wydawca
Najczęściej nie do śmiechu, czyli damsko-męskie relacje w autoironicznym zwierciadle
„Patrzyła w sposób, w jaki tylko niekiedy dumna i świadoma swej urody kobieta patrzy na mężczyznę. Stąd też wydawało mi się to zbyt piękną bajką, by mogło być prawdą. Ale czy można się było nie poddać urokowi bajki, choćby w niej nawet za sznurki pociągał ukryty bożek przemian i permutacji, gdy kobieca zjawa ubrana w letnią jasną suknię, smukła i zgrabna podążała, szła lekko i swobodnie przez szpitalny park, a burzę jej płomieniście rudych, kręconych włosów złociło słońce?” – rozdział drugi „Moja nieco dziwna znajoma”.
czytaj więcej
2023-09-17, 22:22
Pan Wydawca
Nonsens i pikanteria w Limerykach Michała Ksawerego Malawskiego - dozwolone tylko od lat 18!
Pikantny żart i prześmiewcze ujęcie ludzkich spraw, charakterystyczne dla tego rodzaju poezji, są obecne i w wierszach umieszczonych w „Limerykach. Dozwolone od lat osiemnastu” Michała Ksawerego Malawskiego. Nonsensowne gry słowne zarówno rozbawią czytelnika, jak i skłonią go do myślenia.
czytaj więcej
2023-08-31, 12:47
Glosel
TopKa - bestsellery księgarni TaniaKsiazka.pl - sierpień 2023
Zmiany na podium “TopKa” - zestawienia najlepiej sprzedających się tytułów księgarni TaniaKsiazka.pl.
czytaj więcej
2023-08-29, 08:18
Projekt77
Festiwal muzyczny dla osób niesłyszących? To możliwe!
Festiwal muzyczny "Sounds of the Dolomites", odbywający się w malowniczym rejonie Dolomitów, przez ponad miesiąc oferuje rozbrzmiewającą wśród zapierających dech w piersiach górskich krajobrazów muzykę na żywo. Od 23 sierpnia do 1 października 2023, podczas eventu prezentowane będą różnorodne gatunki muzyczne: muzyka klasyczna, jazz, muzyka świata, a nawet teatr muzyczny. Festiwal jest otwartą imprezą, z bezpłatnym wstępem na koncerty. Łączy artystów, widzów i naturę, tworząc niezapomniane wspomnienia. W tym roku część występów będzie również przystosowanych dla osób niesłyszących, umożliwiając im aktywny udział w wydarzeniu.
czytaj więcej
Ponad 42 proc. badanych chce bardziej dbać o swój dobrostan. Zapowiedź trasy Oyka „Power Hour”
Jedynie 16,1 proc. badanych uważa, że wystarczająco dba o swój wellbeing, a osoby dbające o dobrostan częściej planują dzień pracy, aby w ten sposób rozdzielać ją od życia osobistego. Aż 28,8 proc. respondentów czas na dodatkowe aktywności poza pracą ma tylko w weekendy. Okazuje się, że im mniej mamy czasu na inne zajęcia poza pracą, tym rzadziej poświęcamy go na rozwój osobisty i hobby. Badanie towarzyszy trasie Oyka „Power Hour. Pielęgnuj swoją siłę”, będącej połączeniem motywacyjnych wystąpień z akustycznymi koncertami w wykonaniu Olgi Kozierowskiej.
czytaj więcej
2023-07-28, 11:13
Glosel
TopKa - bestsellery księgarni TaniaKsiazka.pl - lipiec 2023
Zestawienie najchętniej kupowanych tytułów w księgarni TaniaKsiazka.pl TopKa ponownie otwiera seria “Rodzina Monet” Weroniki Anny Marczak.
czytaj więcej
MAGIC CHRISTMAS CONCERT - premiera 2023!
Zapraszamy na magiczny, spektakularny i otulający koncert największych świątecznych hitów w przepięknych orkiestrowych aranżacjach.
czytaj więcej
Kultowe koncerty ZADZWOŃCIE PO MILICJĘ powracają! [MIEJSCA I DATY]
Największe polskie gwiazdy rocka. Koncert z klimatem PRL-u, upamiętniający okres stanu wojennego i pierwsze wolne wybory w Polsce. Blisko 4,5 godziny doskonałego grania. Materiały archiwalne na wielkim, kinowym ekranie LED.
czytaj więcej
123456789...272829

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top