Znajdź informacje

Gospodarka, Przemysł


2023-08-01, 11:38
Waterdrop
Polscy konsumenci coraz chętniej sięgają po roślinne alternatywy. Rynek jest warty 782 mln zł
Polska staje się coraz bardziej aktywnym graczem na rynku żywności wegańskiej. Według prognoz jego globalna wartość przekroczy 162 mld dol. w 2030 roku. Zajmujemy obecnie szóste miejsce na liście europejskich rynków produktów plant-based. W obliczu rosnącego kryzysu klimatycznego Polacy oraz firmy coraz częściej stawiają na ekologiczne jedzenie, oraz napoje. Waterdrop wprowadza nową edycję wegańskiego Microdrinka KOKO PIÑA.
czytaj więcej
Materiały i sprzęt spawalniczy
Przemysł, zwłaszcza ten związany z produkcją i budową, opiera się na wykorzystaniu materiałów i sprzętu spawalniczego. Spawanie to proces łączenia materiałów poprzez nagrzanie ich do odpowiedniej temperatury i połączenie ich na stałe. Wymaga to jednak odpowiedniego sprzętu i materiałów, które zapewnią jakość połączenia oraz bezpieczeństwo pracowników.
czytaj więcej
Kartony wielkogabarytowe warszawa
Karton wielkogabarytowy to opakowanie o dużych wymiarach, które służy do transportu i przechowywania dużych przedmiotów. Ten rodzaj opakowania jest bardzo popularny w branżach logistycznych i przemysłowych, gdzie transportowanie dużych przedmiotów jest niezbędne.
czytaj więcej
Jak szybko i sprawnie planować czas pracy na produkcji?
Grafiki czasu pracy już dawno przestały być tylko prezentacją planu pracy dla zbioru pracowników, a stały się jednym z kluczowych elementów aktywnie włączonych w planowanie procesów produkcyjnych. Punktem wyjścia do rozpatrywania grafików czasu pracy w znacznie szerszym kontekście są podstawowe założenia systemów do harmonogramowania procesów produkcji (APS).
czytaj więcej
Kartony do pakowania Warszawa
Karton to jeden z najpopularniejszych materiałów, używanych do produkcji opakowań. Wykorzystuje się go w wielu branżach, m.in. w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, kosmetycznym czy elektronicznym. Dlaczego kartony są tak uniwersalne i popularne? Oto kilka powodów.
czytaj więcej
Pudła tekturowe warszawa
Pudełka tekturowe to jedno z najpopularniejszych opakowań stosowanych w różnych branżach. Są one wykorzystywane w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, elektronicznym oraz wielu innych. Dlaczego pudełka tekturowe są tak uniwersalne i popularne? Oto kilka powodów.
czytaj więcej
kartony wysyłkowe warszawa
W dzisiejszych czasach wiele firm działa w świecie e-commerce, czyli handlu internetowym. Aby dostarczyć produkty do klientów, potrzebne są odpowiednie opakowania. Kartonowe pudełka wysyłkowe to jedno z najpopularniejszych rozwiązań, które cieszą się dużym uznaniem wśród przedsiębiorców.
czytaj więcej
Hurtownia opakowań Warszawa
Hurtownia opakowań to miejsce, w którym można zaopatrzyć się w różnego rodzaju opakowania, od kartonów i pudełek po folie stretch i worki foliowe. W Warszawie działa wiele hurtowni opakowań, ale jak znaleźć tę najlepszą?
czytaj więcej
Kartony do przeprowadzki Warszawa
Przeprowadzka to proces, który zawsze kojarzy się z chaosem i zamieszaniem. Ważne jest, aby przygotować się na nią odpowiednio wcześniej, a w tym kontekście bardzo istotnym elementem są opakowania, czyli kartony, do pakowania swojego dobytku. W jaki sposób wybrać najlepsze kartony do przeprowadzki?
czytaj więcej
Właściwie po co nam MES?
Systemy zarządzania produkcją (MES) istnieją od prawie dwóch dekad, więc nie są już czymś nowym. Pojawiły się jako naturalne dostrzeżenie faktu, że technologia komputerowa może być zintegrowana z inżynierią mechaniczną po to, aby produkować więcej, szybciej, wydajniej i z wyższą jakością niż kiedykolwiek wcześniej. Brzmi banalnie? Nie bardziej niż pytanie „po co w ogóle monitorować produkcję”, na którego odpowiedź warto jednak poświęcić trochę czasu i spojrzeć na proces z dwóch perspektyw: operacyjnej i długofalowej.
czytaj więcej
123456789...373839

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top