Znajdź informacje

Transport i Logistyka


Co to jest łańcuch dostaw? Elementy i budowa supply chain. Przykłady łańcucha dostaw w firmie
Współczesne środowisko biznesowe stawia przed firmami coraz większe wyzwania związane z efektywnym zarządzaniem łańcuchem dostaw. W dynamicznym i globalnym rynku, gdzie oczekiwania klientów rosną, a konkurencja jest coraz bardziej zacięta, skuteczne planowanie, koordynacja i kontrola przepływu towarów i informacji stają się kluczowe dla sukcesu organizacji. Właśnie tutaj wkracza łańcuch dostaw – strategiczny i kompleksowy system, który obejmuje wszystkie etapy, od surowców po końcowego klienta.
czytaj więcej
2023-07-11, 10:33
Poli
Jak wykorzystać tace z tworzyw sztucznych?
Dlaczego tace z tworzyw sztucznych to podstawowy produkt, z którego korzystają nie tylko firmy logistyczne ale i przedsiębiorstwa z innych gałęzi gospodarki? Przeczytaj!
czytaj więcej
Rosjanie ponownie atakują europejskie instytucje. Ofiarą tym razem Eurocontrol
Europejska Organizacja ds. Bezpieczeństwa w Lotnictwie (Eurocontrol) stała się celem ataków typu DDoS ze strony pro-rosyjskich cyberprzestępców. W rezultacie funkcjonalność strony internetowej organizacji została zakłócona na kilka godzin. W ciągu ostatnich 16 miesięcy nastąpił niebezpieczny wzrost liczby ataków na lotniska i ruch lotniczy– ostrzegają eksperci Check Point Research.
czytaj więcej
Toyota Material Handling Europe otrzymała platynowy medal EcoVadis po raz 4. z rzędu
Mimo że konkurencja gwałtownie wzrosła, Toyota Material Handling Europe po raz kolejny uzyskała platynowy poziom EcoVadis.
czytaj więcej
Toyota Material Handling Europe wesprze Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie w Paryżu w 2024 roku jako oficjalny dostawca urządzeń do transportu materiałowego
Spółka Toyota Material Handling Europe poinformowała, że zaangażuje się w organizację Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich w Paryżu w 2024 roku. Na podstawie zawartej z organizatorami Olimpiady umowy, Toyota Material Handling Europe dostarczy wyposażenie do transportu materiałowego, umożliwiając tym samym obsłużenie wydarzenia w nowoczesny i przyjazny dla środowiska sposób.
czytaj więcej
2022-09-15, 11:33
Kolporter
Paczki DHL w salonach Kolportera
DHL Parcel rozpoczął współpracę z największym w kraju dystrybutorem prasy. Przesyłki można odbierać w ponad 500 salonikach Kolportera, które włączone do sieci Punktów Obsługi Paczek DHL zwiększyły ich liczbę do 14 tysięcy. Integrację technologiczną DHL Parcel i Kolportera zapewniła firma Smart Points.
czytaj więcej
Paweł Wierzbicki nowym Dyrektorem Zarządzającym w Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
Z dniem 1 sierpnia 2022 r. Paweł Wierzbicki dołączył do TMHPL obejmując stanowisko Dyrektora Zarządzającego.
czytaj więcej
Toyota Material Handling Polska dostarcza flotę wózków widłowych do Raben Logistic Polska w Rudzie Śląskiej
Toyota Material Handling Polska rozpoczęła dostawy floty nowych wózków widłowych do Raben Logistics Polska w Rudzie Śląskiej. Dostawy obejmują pełną gamę wózków wspierających operację centrum logistycznego. Rozwiązania Toyota wpływają na wzrost wydajności pracy, bezpieczeństwo oraz redukcję kosztów operacji.
czytaj więcej
Konferencja ,,Green Way in Logistics” objęta patronatem GlobKurier.pl
W czwartek, 2 czerwca w hotelu The Bridge Wrocław odbyła się konferencja ,,Green Way in Logistics” organizowana przez Panattoni i Polski Instytut Transportu Drogowego.
czytaj więcej
Transport niskopodwoziowy - wyjaśniamy, czym to jest!
Dział logistyki bogaty jest w terminy, które nie zawsze są jasne dla kogoś, kto nie posiada doświadczenia w tej branży. W tym artykule zajmiemy się terminem "transport niskopodwoziowy" i wyjaśnimy po kolei, czym jest ten typ transportu.
czytaj więcej
123456789101112

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top