Znajdź informacje

Transport i Logistyka


Toyota Material Handling Europe wesprze Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie w Paryżu w 2024 roku jako oficjalny dostawca urządzeń do transportu materiałowego
Spółka Toyota Material Handling Europe poinformowała, że zaangażuje się w organizację Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich w Paryżu w 2024 roku. Na podstawie zawartej z organizatorami Olimpiady umowy, Toyota Material Handling Europe dostarczy wyposażenie do transportu materiałowego, umożliwiając tym samym obsłużenie wydarzenia w nowoczesny i przyjazny dla środowiska sposób.
czytaj więcej
2022-09-15, 11:33
Kolporter
Paczki DHL w salonach Kolportera
DHL Parcel rozpoczął współpracę z największym w kraju dystrybutorem prasy. Przesyłki można odbierać w ponad 500 salonikach Kolportera, które włączone do sieci Punktów Obsługi Paczek DHL zwiększyły ich liczbę do 14 tysięcy. Integrację technologiczną DHL Parcel i Kolportera zapewniła firma Smart Points.
czytaj więcej
Paweł Wierzbicki nowym Dyrektorem Zarządzającym w Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
Z dniem 1 sierpnia 2022 r. Paweł Wierzbicki dołączył do TMHPL obejmując stanowisko Dyrektora Zarządzającego.
czytaj więcej
Toyota Material Handling Polska dostarcza flotę wózków widłowych do Raben Logistic Polska w Rudzie Śląskiej
Toyota Material Handling Polska rozpoczęła dostawy floty nowych wózków widłowych do Raben Logistics Polska w Rudzie Śląskiej. Dostawy obejmują pełną gamę wózków wspierających operację centrum logistycznego. Rozwiązania Toyota wpływają na wzrost wydajności pracy, bezpieczeństwo oraz redukcję kosztów operacji.
czytaj więcej
Konferencja ,,Green Way in Logistics” objęta patronatem GlobKurier.pl
W czwartek, 2 czerwca w hotelu The Bridge Wrocław odbyła się konferencja ,,Green Way in Logistics” organizowana przez Panattoni i Polski Instytut Transportu Drogowego.
czytaj więcej
Transport niskopodwoziowy - wyjaśniamy, czym to jest!
Dział logistyki bogaty jest w terminy, które nie zawsze są jasne dla kogoś, kto nie posiada doświadczenia w tej branży. W tym artykule zajmiemy się terminem "transport niskopodwoziowy" i wyjaśnimy po kolei, czym jest ten typ transportu.
czytaj więcej
„Mobility 2032. Czy jesteś gotowy?” – najnowszy raport PITD objęty patronatem przez GlobKurier.pl
Raport „Mobility 2032. Czy jesteś gotowy?” odpowiada na pytania, jak będzie wyglądał transport drogowy w 2032 roku. Odnosi się do wyzwań technologicznych, celów polityki klimatycznej względem transportu, a także tego, jak nowoczesna flota wpływa na walkę z emisją CO2. Zrealizowany we współpracy z Webfleet Solutions.
czytaj więcej
LTL transport - co to jest?
W terminologii logistycznej istnieje wiele nazw, które brzmią enigmatycznie, a stanowią ważny proces całego procesu transportowego. W tym artykule pochylimy się nad tym, co kryje się za pojęciem LTL transport.
czytaj więcej
Toyota Material Handling Europe otrzymała trzy nagrody iF DESIGN AWARDS
Toyota Material Handling osiągnęła wspaniałe wyniki dzięki trzem nagrodom, w tym prestiżowej złotej nagrodzie dla wózka wysokiego składowania BT Reflex serii E.
czytaj więcej
Jak powinien wyglądać transport do Luksemburga
Transport do Luksemburga wydaje się być bardzo atrakcyjną opcją, biorąc pod uwagę, jak ważny węzeł logistyczny to jest. Dlatego warto zdecydować się na usługi specjalistów w tej dziedzinie!
czytaj więcej
123456789101112

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top