Znajdź informacje

Media


2023-09-18, 16:18
TESLA
TESLA zaprezentowała nowości smart home podczas targów IFA 2023
Targi IFA w Berlin Messe to wydarzenie, podczas którego producenci elektroniki prezentują nowe urządzenia, jak również pomysły, które zostaną zrealizowane w przyszłości. W tym roku impreza trwała od 1 do 5 września. Wśród wystawców pojawiła się również TESLA, które zaprezentowała wiele różnych nowości z kategorii smart home.
czytaj więcej
2023-09-08, 16:12
TESLA
Piękny uśmiech ze szczoteczką Tesla! Nowość: Smart Toothbrush Sonic TS200
Dwie minuty szczotkowania zębów to podstawa zasada prawidłowej pielęgnacji. Masz dość sprawdzania, ile zostało jeszcze do końca? Mamy nowość od marki Tesla - Smart Toothbrush Sonic TS200, która Ci w tym pomoże.
czytaj więcej
2023-08-18, 17:51
TESLA
Inteligentne nowości od marki Tesla
Marka Tesla, która jakiś czas temu weszła na polski rynek, prezentuje dwie nowości - wagę TESLA Smart Composition Scale SC100 oraz Baby Smart Camera B200.
czytaj więcej
Niemal połowa wypowiedzi na temat Threads pochodzi z… Twittera. Gigantyczny sukces w cieniu sporów o prywatność użytkowników. Komentarz eksperta
Uruchomienie przez Meta nowej aplikacji stanowiącej konkurencję dla Twittera - Threads - okazało się ogromnym sukcesem, a w ciągu zaledwie pięciu dni zaczęło z niej korzystać ponad 100 mln użytkowników. Jednocześnie jednak budzi ona wiele kontrowersji ze względu na swoją agresywną politykę gromadzenia danych oraz niejasne zasady ochrony prywatności użytkowników. Z tych powodów nie jest obecnie dostępna na rynku europejskim. Powody popularności aplikacji oraz problemy aplikacji z dostosowaniem się do przepisów unijnych komentuje Wojciech Łuszczyński, Head of Marketing w SentiOne, polskiej firmie, która od 11 lat buduje zaawansowane modele sztucznej inteligencji do monitorowania Internetu i automatyzacji obsługi klienta.
czytaj więcej
2023-07-12, 12:14
TESLA
Pierwsze kroki z inteligentnym domem
Inteligentny dom to podstawa współczesnego życia, która oszczędza czas, pieniądze i podnosi komfort na wyższy poziom. Dowiedz się, czym jest inteligentny dom i jak może Ci pomóc w codziennym funkcjonowaniu.
czytaj więcej
2023-06-26, 15:32
TESLA
Marka Tesla weszła na polski rynek
Mówiąc Tesla, większość z nas myśli o jednym Jednak do Polski wkracza właśnie czeska Tesla - marka urządzeń smart home.
czytaj więcej
2023-04-17, 11:39
Maki FM
Naucz się, jak nosić muchę do garnituru
Chcesz dowiedzieć się, jak nosić muchę do garnituru, aby ten dodatek prezentował się szykownie? W tym artykule przedstawiamy kilka porad, które Ci to ułatwią. Pamiętaj o kontrastach i dopasowaniu do stylizacji, a zawsze będziesz wyglądał stylowo i elegancko.
czytaj więcej
2023-04-17, 09:04
Hurtel
Konkurs sklepu hurtel.com. Wygraj zegarki sportowe od Joyroom!
Już po raz kolejny sklep internetowy z akcesoriami GSM - hurtel.com organizuje konkurs w serwisie Facebook. Tym razem do zdobycia jest zestaw dwóch zegarków sportowych marki Joyroom. Przed internautami łatwe zadanie: wystarczy określić, z kim chcą spędzać wolny czas.
czytaj więcej
Polacy pokochali Disney+ za cenę i dostępne seriale, chociaż krytykują go za błędy w aplikacji i jakość obrazu. Nowa analiza SentiOne
Od dwóch tygodni Polacy nareszcie mogą legalnie korzystać z platformy streamingowej Disney+. Według analizy polskiego SentiOne aprobatę internautów wzbudziły zwłaszcza cena abonamentu oraz bogata zawartość biblioteki nowego serwisu - szczególnie cieszą się fani starych animacji oraz produkcji ze świata Marvela i Star Wars. W tej sytuacji część odbiorców deklaruje rezygnację z dwukrotnie droższego Netflixa, mimo że zdaniem internautów ma lepszą jakość obrazu.
czytaj więcej
2022-04-19, 18:00
Festiwal Fantastyki Pyrkon
Start formularza akredytacji medialnych na Pyrkon 2022
Gorąco zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń!
czytaj więcej
123456

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top