Znajdź informacje

Media


2023-11-22, 14:57
TESLA
Oferty na Black Friday od marki Tesla
Przed nami czas zakupowych szaleństw! Wielkimi krokami zbliża się do nas Black Friday, który zwiastuje czas największych wyprzedaży. W tym roku ten dzień wypada 24 listopada. Sprawdź, jakie promocje przygotowała dla Ciebie marka Tesla! Może warto skorzystać i już teraz zakupić prezenty dla najbliższych?
czytaj więcej
2023-10-24, 11:05
TESLA
Tesla zapowiedziała kolejne nowości w swojej ofercie!
Tesla Smart w swoim portfolio posiada oczyszczacze powietrza, kamery, inteligentne produkty dla zwierząt domowych, nawilżacze powietrza, czujniki, przełączniki, inteligentne wagi, a nawet inteligentne ogrzewanie. Portfolio inteligentnych produktów stale się rozwija - marka poszerza swój asortyment o produkty dbające o włosy, kamerę 4G wraz z panelem słonecznym oraz robot sprzątający AI200.
czytaj więcej
2023-10-19, 13:53
TESLA
5 produktów smart, które musisz mieć jesienią
Wraz z nadejściem jesieni spędzamy więcej czasu w domach - wolimy z okna obserwować pogarszającą się pogodę. Rozpoczyna się sezon grzewczy w budynkach, w których zamontowane są standardowe grzejniki. Wzbudzają one ruch powietrza, a wraz z nim kurzu, który osadzony jest w ich wnętrzu oraz na powierzchniach. To właśnie wtedy wielu alergików zauważa zaostrzenie objawów – katar, kichanie, łzawienie oczu, drapanie w gardle. Zwiększa się codzienne zużycie energii elektrycznej przy pojawiających się chłodach. Dla niektórych jest to piękny czas roku, pełen kolorów i spokoju, podczas gdy dla innych może być to okres wyzwań i trudności.
czytaj więcej
2023-09-18, 16:18
TESLA
TESLA zaprezentowała nowości smart home podczas targów IFA 2023
Targi IFA w Berlin Messe to wydarzenie, podczas którego producenci elektroniki prezentują nowe urządzenia, jak również pomysły, które zostaną zrealizowane w przyszłości. W tym roku impreza trwała od 1 do 5 września. Wśród wystawców pojawiła się również TESLA, które zaprezentowała wiele różnych nowości z kategorii smart home.
czytaj więcej
2023-09-08, 16:12
TESLA
Piękny uśmiech ze szczoteczką Tesla! Nowość: Smart Toothbrush Sonic TS200
Dwie minuty szczotkowania zębów to podstawa zasada prawidłowej pielęgnacji. Masz dość sprawdzania, ile zostało jeszcze do końca? Mamy nowość od marki Tesla - Smart Toothbrush Sonic TS200, która Ci w tym pomoże.
czytaj więcej
2023-08-18, 17:51
TESLA
Inteligentne nowości od marki Tesla
Marka Tesla, która jakiś czas temu weszła na polski rynek, prezentuje dwie nowości - wagę TESLA Smart Composition Scale SC100 oraz Baby Smart Camera B200.
czytaj więcej
Niemal połowa wypowiedzi na temat Threads pochodzi z… Twittera. Gigantyczny sukces w cieniu sporów o prywatność użytkowników. Komentarz eksperta
Uruchomienie przez Meta nowej aplikacji stanowiącej konkurencję dla Twittera - Threads - okazało się ogromnym sukcesem, a w ciągu zaledwie pięciu dni zaczęło z niej korzystać ponad 100 mln użytkowników. Jednocześnie jednak budzi ona wiele kontrowersji ze względu na swoją agresywną politykę gromadzenia danych oraz niejasne zasady ochrony prywatności użytkowników. Z tych powodów nie jest obecnie dostępna na rynku europejskim. Powody popularności aplikacji oraz problemy aplikacji z dostosowaniem się do przepisów unijnych komentuje Wojciech Łuszczyński, Head of Marketing w SentiOne, polskiej firmie, która od 11 lat buduje zaawansowane modele sztucznej inteligencji do monitorowania Internetu i automatyzacji obsługi klienta.
czytaj więcej
2023-07-12, 12:14
TESLA
Pierwsze kroki z inteligentnym domem
Inteligentny dom to podstawa współczesnego życia, która oszczędza czas, pieniądze i podnosi komfort na wyższy poziom. Dowiedz się, czym jest inteligentny dom i jak może Ci pomóc w codziennym funkcjonowaniu.
czytaj więcej
2023-06-26, 15:32
TESLA
Marka Tesla weszła na polski rynek
Mówiąc Tesla, większość z nas myśli o jednym Jednak do Polski wkracza właśnie czeska Tesla - marka urządzeń smart home.
czytaj więcej
2023-04-17, 11:39
Maki FM
Naucz się, jak nosić muchę do garnituru
Chcesz dowiedzieć się, jak nosić muchę do garnituru, aby ten dodatek prezentował się szykownie? W tym artykule przedstawiamy kilka porad, które Ci to ułatwią. Pamiętaj o kontrastach i dopasowaniu do stylizacji, a zawsze będziesz wyglądał stylowo i elegancko.
czytaj więcej
123456

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top