Znajdź informacje

Marketing, Reklama, PR


Darymex — polski producent tekstyliów domowych rozpoczyna współpracę z agencją Harbingers
Darymex, jedna z wiodących firm w branży wystroju wnętrz, polski producent pościeli, narzut i kocy, od marca 2024 rozpoczyna współpracę z agencją digital marketingową Harbingers.
czytaj więcej
Warszawski mural promuje „Familijne Wieczory Filmowe"
Prace nad wyjątkowym muralem promującym tegoroczne „Familijne Wieczory Filmowe – Premiery właśnie dobiegły końca. To kolejna inicjatywa marki Familijne, która po szeroko zakrojonych działaniach w kinach, rusza z najnowszą, czwartą już odsłoną aktywacji konsumenckiej.
czytaj więcej
Agencja Harbingers otrzymała prestiżowy status Google Premier Partnera
Z ogromną dumą ogłaszamy, że agencja marketingowa Harbingers została wyróżniona statusem Premium — Google Premier Partnera, co stanowi potwierdzenie najwyższej jakości świadczonych przez nas usług w dziedzinie performance marketingu.
czytaj więcej
Zdaniem prawie 70 proc. Polaków influencerzy zarabiają za dużo, a u 54 proc. budzą najmniejszą sympatię ze wszystkich zawodów. Za mało zarabiają pielęgniarki oraz… rolnicy. Nowy raport No Fluff Jobs
Zawody związane z polityką nie cieszą się w Polsce sympatią - według najnowszego raportu No Fluff Jobs „Ranking zawodów 2024. Jak Polki i Polacy oceniają wybrane profesje?” 86 proc. badanych uważa, że politycy i polityczki zarabiają za dużo, a u 70 proc. zawód ten budzi negatywne skojarzenia. Zdaniem 39 proc. ta praca ma małe znaczenie dla społeczeństwa. Najwięcej sympatii budzą natomiast zawody medyczne - lekarski oraz pielęgniarski – które jednocześnie zajmują wysokie miejsca na liście profesji uznawanych za zbyt nisko opłacane.
czytaj więcej
Brubeck, lider w dziedzinie odzieży termoaktywnej, nawiązał współpracę z agencją Harbingers
Brubeck, uznany lider na polskim rynku odzieży termoaktywnej, współpracuje z agencją marketingową Harbingers. Ta synergia łączy innowacyjność i doświadczenie obu firm, co ma na celu dalsze umacnianie pozycji Brubeck na rynku oraz optymalizację ich działań marketingowych.
czytaj więcej
2024-02-13, 14:46
Poli
Wykorzystanie wkładów szufladowych w organizacji przestrzeni biurowej
W dzisiejszych czasach efektywne zarządzanie przestrzenią biurową jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w biznesie. Jednym z kluczowych elementów organizacji biura jest właściwe wykorzystanie mebli i akcesoriów, które mogą pomóc w utrzymaniu porządku i efektywności pracy.
czytaj więcej
Zoo24.pl współpracuje z krakowską agencją Harbingers — E-commerce #GameChangers
Zoo24.pl, jeden z wiodących sklepów internetowych oferujących szeroki asortyment produktów dla zwierząt, nawiązał współpracę z agencją Harbingers. Współpraca ta ma na celu zwiększenie efektywności kampanii PPC obejmujących — Google Ads, Facebook Ads oraz Instagram Ads.
czytaj więcej
2024-02-07, 12:28
Kolporter
Sieć saloników Kolportera się zmienia
Jedenaście nowych lokalizacji, 36 saloników z nowym wnętrzem i zmiany w wyposażeniu w 382 punktach – to bilans prac w sieci saloników Kolportera w 2023 roku.
czytaj więcej
Jak depozycjonowanie stron może pomóc w poprawie wizerunki firm?
Depozycjonowanie stron to proces prowadzący do zmniejszenia widoczności stron internetowych w wynikach wyszukiwarek, takich jak Google. Depizycjonowanie w Google wywołuje wiele dyskusji w branży SEO. Wykorzystywanie praktyk Black Hat SEO przez konkurencję jest nieodpowiednie i prowadzi do obniżenia pozycji strony w wynikach wyszukiwania. Niemniej jednak nie wszystkie działania związane z usuwaniem stron mogą być szkodliwe.

Zastanawiasz się, jak depozycjonowanie stron może pomóc w rozwoju Twojej firmy i poprawić jej wizerunek w Internecie? Negatywne SEO można skutecznie wykorzystać, aby na przykład zmniejszyć widoczność negatywnych opinii o firmie i wyeksponować te pozytywne. Jak to zrobić? Tego dowiesz się z mojego artykułu dostępnego pod linkiem https://kordianminkina.pl/depozycjonowanie-stron/
czytaj więcej
Joanna Szklarczyk — z x-kom do Harbingers — nowa Content Marketing Manager w agencji #GameChangers
Joanna związana jest z branżą e-commerce od ponad 7 lat. Przez ten okres przyczyniła się do znaczącego rozwoju sektora dzięki swoim umiejętnościom i doświadczeniu zdobytemu m.in. w x-kom, al.to i Combat. Na przestrzeni ostatnich lat, pełniąc role kierownicze i team-leadera w Offer Department, odegrała kluczową rolę w kształtowaniu i zarządzaniu treścią produktową dla wszystkich sklepów spółki.
czytaj więcej
123456789...777879

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top