Znajdź informacje

Marketing, Reklama, PR


2022-11-28, 11:03
Kolporter
Konsument chce więcej
Pandemia diametralnie zmieniła zwyczaje zakupowe Polaków – również w zakresie oczekiwań w stosunku do producentów. Współczesny konsument chce więcej wiedzieć o marce, poznać produkt przed zakupem, ocenić, porównać. Oczekuje kontaktu z firmą, precyzyjnych informacji, ale też oczywiście bonusów za lojalność. To stawia zupełnie nowe wyzwanie przed marketerami i agencjami promocyjnymi – zwłaszcza w zakresie działań w kanale tradycyjnym.
czytaj więcej
Czym są meble kolonialne?
Interesują Cię meble kolonialne? Nie wiesz, skąd wziął się ten styl i czym jest zainspirowany? Jeśli tak, to przeczytaj tego bloga!
czytaj więcej
Antyperspiranty na nadpotliwość
Czy wiesz, jak działają antyperspiranty na nadpotliwość? Z tego artykułu dowiesz się tego oraz kilku innych ciekaowstek na temat potu!
czytaj więcej
2022-11-22, 12:55
Kolporter
Mikołajkowa promocja w Kolporterze
Ponad miesiąc promocji na wybrane zabawki – na to mogą liczyć klienci sieci saloników Kolportera. Akcja promocyjna rozpoczęła się 21 listopada i potrwa do 31 grudnia 2022 roku.
czytaj więcej
2022-11-21, 14:58
Hurtel
Konkurs w hurtel.com. Pokaż swoje hobby i wygraj akcesoria gamingowe
Rusza konkurs, w którym do zdobycia są słuchawki gamingowe lub podświetlana podkładka pod mysz marki #tronsmart. Zabawa przebiega w serwisie TikTok i trwa do 5.12. Organizatorem konkursu jest sklep GSM Hurtel.
czytaj więcej
2022-11-21, 10:07
JMDI
JMDI ogłasza ofertę specjalną na Święta!
Firma JMDI stworzyła specjalną ofertę świąteczną na ostatnie miesiące 2022 roku i początek Nowego Roku. Pakiety telewizyjne i internetowe bez limitu to jedynie część bonusów dla Klientów JMDI.
czytaj więcej
Konsorcjum Grupy Eura7 z hi GRUPĄ
Warszawska hi GRUPA oraz krakowska Grupa Eura7 podpisały umowę konsorcyjną. Sygnatariuszami umowy są Marek Szabrański, CEO hi GRUPY oraz Łukasz Wołek, CEO Grupy Eura7.
czytaj więcej
Komu można podarować kosze świąteczne?
Kosze świąteczne to świetny pomysł na upominek. Pytanie tylko brzmi - dla kogo? Dowiedz się tego z poniższego artykułu!
czytaj więcej
Jak bezpiecznie stosować suplementy diety?
Jeśli zastanawia cię kwestia suplementów diety a bezpieczeństwa konsumenta, to zapraszamy do lektury artykułu na temat prawnych regulacji i obowiązków, które spoczywają na producentach czy dystrybutorach suplementów.
czytaj więcej
Wycinarnia - czyli polski dystrybutor ploterów
Przeczytaj wpis i sprawdź jak i gdzie operuje polski dystrybutor ploterów, jakim jest Wycinarnia. Tutaj dowiesz się też czym dokładniej jest ploter tnący.
czytaj więcej
123456789...697071

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top