Znajdź informacje

Marketing, Reklama, PR


Zespół HiBrands dla marki Sonko
Agencja HiBrands przeprowadziła redesign opakowań produktów Sonko
czytaj więcej
Kampania reklamowa BIC Kids „Wszystko czego potrzebuje Twój Mały Artysta”
Wystartowała ogólnopolska kampania marki BIC Kids pod hasłem „Wszystko czego potrzebuje Twój Mały Artysta”. Komunikacja zaplanowana od 25 lipca do 10 września obejmie m.in. działania w kanałach digitalowych oraz współpracę z influencerami.
czytaj więcej
Dlaczego reklama zewnętrzna może być odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie?
W naszym artykule opisujemy jakie zalety prezentuje reklama zewnętrzna. Jeśli zastanawiasz się nad stworzeniem odpowiednich działań marketingowych dla swojej firmy, przeczytaj nasz artykuł.
czytaj więcej
2022-07-20, 10:07
EasyToys
Agencja marketingu internetowego Seeders stawia na rozwój.
Agencja marketingu online przekracza granice rozwijając swoją działalność w Polsce i w
Danii.
czytaj więcej
Domy energooszczędne - co warto o nich wiedzieć?
Prąd drożeje i większość ze smutkiem akceptuje ten fakt. Są jednak rozwiązania takie jak domy energooszczędne, które pozwalają na minimalizowanie kosztów energii. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj do nas!
czytaj więcej
Okolicznościowe imprezy w whisky bar!
Czy wiesz jakie imprezy świetnie nadadzą się na whisky bar? Takie miejsce może oczarować wszystkich Twoich gości, tak, że będą z radością wspominać Twoją imprezę! Dowiedz się więcej o whisky barze w poniższym artykule.
czytaj więcej
Do czego używane są formy dekoracyjne?
Formy dekoracyjne to nie tylko ciasta i babeczki. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak ciekawie możesz je wykorzystać w swoim domu, to zajrzyj do poniższego wpisu!
czytaj więcej
2022-07-04, 13:05
Airly PL
Jak mapa jakości powietrza pomaga dbać o nasze zdrowie?
Czy wiesz czym jest mapa jakości powietrza? Jeśli nie, to koniecznie powinieneś się dowiedzieć, ponieważ może to znacząco wpłynąć na Twoje codzienne zdrowie!
czytaj więcej
Jaki projekt biura będzie sprzyjał efektywności pracowników?
Projekt biura powinien być przemyślany i dobrze rozplanowany, ponieważ to jak urządzimy miejsce pracy będzie znacząco wpływało na późniejsze efekty działań pracowników. Jeśli chcesz dowiedzieć się tego, na co zwracać uwagę przy aranżacji biura, to zapraszamy do lektury!
czytaj więcej
Popularni Twórcy pomagają #StanąćNaNogi OnkoMamom. Kampania "Mama Ma Siłę" na Instagramie
Instagramowi Twórcy solidaryzują się z mamami, które każdego dnia opiekują się chorymi dziećmi w szpitalach onkologicznych. Na swoich profilach publikują zdjęcia obrócone do góry nogami - na znak wsparcia dla OnkoMam.
czytaj więcej
123456789...676869

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top