Znajdź informacje

Energetyka


2023-03-20, 10:09
Smart Eco
Wysokie rachunki za prąd - jak z nimi walczyć?
Wysokie rachunki za prąd to powszechny problem dla wielu gospodarstw domowych. Niestety, coraz wyższe ceny energii elektrycznej wymuszają na obywatelach naszego kraju wprowadzenie licznych ograniczeń w swoim życiu. Czy to jednak konieczne? Czy z wysokimi rachunkami za prąd da się walczyć?
czytaj więcej
2023-03-20, 09:40
Energia Taniej
Jak działa fotowoltaika? | Wprowadzenie do technologii solarnych
Fotowoltaika, czyli technologia umożliwiająca pozyskiwanie energii elektrycznej z promieniowania słonecznego, staje się coraz bardziej popularna w Polsce i na świecie. Dzięki niej można generować prąd bez emisji szkodliwych gazów, co wpływa na zmniejszenie stopnia zanieczyszczenia powietrza i spowolnienie rozwoju globalnego ocieplenia. Na czym opiera się wspomniana technologia? Jak działa fotowoltaika? Wyjaśniamy!
czytaj więcej
2023-02-14, 14:01
Smart Eco
Czy fotowoltaika się opłaca w 2023?
Fotowoltaika to technologia pozyskiwania energii elektrycznej z promieniowania słonecznego. W ostatnich latach cieszy się ona coraz większym zainteresowaniem, a sama decyzja o zainstalowaniu paneli fotowoltaicznych na dachu domu lub firmy od zawsze wydawała się korzystna z ekonomicznego punktu widzenia. Jednakże, czy fotowoltaika nadal będzie się opłacać w 2023 roku?
czytaj więcej
2023-02-12, 13:40
Energia Taniej
Czym są pompy ciepła i w jaki sposób działają?
Jeśli chodzi o systemy grzewcze, w ostatnich latach to pompy ciepła niewątpliwie zdominowały rynek w Polsce. Urządzenia te są nie tylko opłacalne ekonomicznie i ekologicznie, ale również wygodne w użytkowaniu, co stanowi główny atut dla większości użytkowników. Czym tak dokładnie są pompy ciepła i w jaki sposób działają?
czytaj więcej
Credit Agricole sfinansuje budowę sieci biogazowni realizowanych przez agriKomp
Credit Agricole i agriKomp Polska nawiązały współpracę, na podstawie której bank sfinansuje budowę, a także modernizację i rozbudowę biogazowni rolniczych na terenie całej Polski. AgriKomp będzie oferował produkty finansowe Credit Agricole swoim klientom.
czytaj więcej
Podpisanie umowy między Atremem i PGE Dystrybucja
Sfinalizowano umowę pomiędzy Atremem, a PGE Dystrybucja, o której informowaliśmy już na etapie wyboru oferty na początku stycznia. Należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE spółka, zmodernizuje stację elektroenergetyczną w Czarnej Białostockiej.
czytaj więcej
2023-01-11, 15:20
Smart Eco
Jak oszczędzić na rachunkach za prąd, czyli fotowoltaika dla domu
Ceny energii elektrycznej stale galopują w górę - doskonale zdają sobie z tego sprawę zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne zmuszone płacić comiesięczne rachunki za prąd. Wysokich kosztów można jednak uniknąć - pomocna w tym będzie fotowoltaika dla domu.
czytaj więcej
Atrem i Enea poprawią stan zasilania w Poznaniu
Atrem S.A. która pod koniec września informowała o wyborze jej oferty przez Enea Operator Sp. z o.o., dokonała aktualizacji informacji, informując o zawarciu 14 października ostatecznej umowy na poprawę stanu zasilania Miasta Poznania.
czytaj więcej
Atrem poprawi stan zasilania miasta Poznań - wybór oferty przez Enea Operator
Atrem S.A. podzieliła się z rynkiem pozytywnymi informacjami ze spółki, informując, że jej oferta wybrana została przez Enea Operator Sp. z o.o. w postępowaniu związanym z inwestycją poprawiającą zasilanie miasta Poznania.
czytaj więcej
2022-06-01, 09:35
Royal Brand
Rola szkła w transformacji energetycznej
Świat w najbliższych latach czeka transformacja energetyczna. Zmniejszy się udział paliw kopalnych w miksie energetycznym, a wzrośnie znaczenie energetyki odnawialnej. Wielką rolę do odegrania w nadchodzących zmianach ma sektor szklarski.
czytaj więcej
1234567

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top