Znajdź informacje

Energetyka


Atrem i Enea poprawią stan zasilania w Poznaniu
Atrem S.A. która pod koniec września informowała o wyborze jej oferty przez Enea Operator Sp. z o.o., dokonała aktualizacji informacji, informując o zawarciu 14 października ostatecznej umowy na poprawę stanu zasilania Miasta Poznania.
czytaj więcej
Atrem poprawi stan zasilania miasta Poznań - wybór oferty przez Enea Operator
Atrem S.A. podzieliła się z rynkiem pozytywnymi informacjami ze spółki, informując, że jej oferta wybrana została przez Enea Operator Sp. z o.o. w postępowaniu związanym z inwestycją poprawiającą zasilanie miasta Poznania.
czytaj więcej
2022-06-01, 09:35
Royal Brand
Rola szkła w transformacji energetycznej
Świat w najbliższych latach czeka transformacja energetyczna. Zmniejszy się udział paliw kopalnych w miksie energetycznym, a wzrośnie znaczenie energetyki odnawialnej. Wielką rolę do odegrania w nadchodzących zmianach ma sektor szklarski.
czytaj więcej
UE pomoże uniezależnić się od Rosji. Czy skorzystają na tym takie spółki jak Atrem?
Komisja Europejska odpowiada na patową sytuację na globalnym rynku energetycznym. Szefowa KE Ursula von der Leyen przedstawiła zarys planu uniezależnienia się od Rosyjskich surowców, który zaangażować ma znaczne środki finansowe na wsparcie tego celu. Czy beneficjentami tej sytuacji będą także polskie spółki sektora energetycznego i pokrewnych?
czytaj więcej
2022-04-29, 16:17
DACPOL
Czym wyróżniają się węże podgrzewane elektrycznie?
Aby dowiedzieć się więcej na temat tego czym wyróżniają się węże podgrzewane elektrycznie zachęcamy do przeczytania naszego artykułu!
czytaj więcej
Atrem wybrany do realizacji projektu za prawie 200 mln złotych.
W minionym tygodniu Atrem S.A. poinformował o wyborze oferty Konsorcjum z udziałem Atremu przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, na wykonanie zadania pn: „Modernizacja i wdrożenie systemów pomiarów hydrologicznych, sterowania i teletechnicznych na obiektach hydrotechnicznych RZGW Kraków i RZGW Wrocław”. To zadanie z segmentu automatyki, która obok elektroenergetyki, jest jedną z dwóch podstawowych działalności Atrem S.A.
czytaj więcej
Znaczna poprawa wyników i solidny portfel zamówień na nowy rok – Atrem publikuje wyniki 2021
Atrem S.A., działająca w branży automatyki i elektroenergetyki oraz realizująca kontrakty w zakresie OZE i gazownictwa, opublikowała wyniki za rok 2021. Przychody Spółki w tym okresie wyniosły 100,6 mln PLN i wzrosły o 14,1 mln PLN w stosunku do roku 2020 (wzrost przychodów o 16%). EBITDA wyniosła 9,0 mln PLN.
czytaj więcej
Selfa - Polski producent modułów fotowoltaicznych
Fotowoltaika cieszy się coraz większą popularnością w naszym kraju. Sprawdź dlaczego!
czytaj więcej
5 rzeczy, dzięki którym zapłacisz mniej za ogrzewanie w chłodne dni
Dni i noce robią się coraz chłodniejsze, dlatego też niemal intuicyjnie podkręcamy temperaturę w pomieszczeniach. A wyższa temperatura to niestety też wyższe koszty ogrzewania, które aktualnie już utrzymują się na bardzo wysokim poziomie. W jaki sposób znaleźć kompromis między oszczędnością a komfortem cieplnym? Oto 5 sposobów.
czytaj więcej
Panele fotowoltaiczne marki Longi Solar
Panele fotowoltaiczne od marki longi Solar to doskonałe rozwiązanie zarówno dla przedsiębiorstw jak i dla klientów indywidualnych. Wysoka jakość produktów w atrakcyjnych cenach.
czytaj więcej
123456

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top