Znajdź informacje

Społeczności


Globalna konferencja opieki wytchnieniowej ISBA tym razem we Wrocławiu
Ponad 200 specjalistów i osób zaangażowanych w działania na rzecz przerwy wytchnieniowej spotka się w Concordia Design we Wrocławiu. Wymiana doświadczeń, panele dyskusyjne z udziałem decydentów, wspólne bycie ze sobą – tak w paru słowach można opisać zbliżające się wydarzenie.
czytaj więcej
2023-06-19, 10:35
Waterdrop
Butelki Rainbow od Waterdrop oraz Conchity Wurst
Miesiąc Dumy to radosny czas dla całej społeczności LGBTQ+. Najnowsze badania pokazują, że Europa oraz Polska coraz mocniej opowiadają się za tolerancją. Waterdrop wraz ze swoją ambasadorką Conchitą Wurst wspierają walkę o brak dyskryminacji oraz oferują nową edycję uniwersalnej butelki termicznej Rainbow w kolorze tęczy, a 10 proc. zysku ze sprzedaży każdej butelki na rzecz dwóch organizacji wspierających różnorodność i równość.
czytaj więcej
2023-05-05, 15:59
Rum Love Festiwal
Najbardziej Aromatyczny Festiwal w Polsce już we Wrocławiu po raz 4
Rum Love Festiwal vol.4. Festiwal jest cyklicznym wydarzeniem, które zapisało się na mapie Wrocławia w pamięci nie tylko uczestnikom z Polski ale również zza granicy. Można powiedzieć, że Najbardziej Aromatyczny Festiwal w Polsce jest już światowej klasy festiwalem dla osób zainteresowanych tematyką rumu i poznawaniem kultury krajów, w których jest produkowany.

W tym roku festiwal odbędzie się w równie wyjątkowym miejscu jak poprzednio - Zajezdni Dąbie - Centrum Kultury Czasoprzestrzeni w dniach 23 i 24 czerwca 2023. Podczas dwóch dni festiwalowych organizatorzy przewidzieli: możliwość udziału w Master Class ( wykładach o rumach prowadzonych przez ambasadorów danych rumów ) , muzyczne atrakcje, degustacje, wyjątkowe niszowe rumy lub niespotykane w sprzedaży w Polsce.
czytaj więcej
2023-01-30, 08:00
Grupa RENEX
Portofino partnerem 31 Finału WOŚP
Portofino już po raz kolejny zostało partnerem finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem oprócz wsparcia organizacji miejskiego finału we Włocławku, restauracja przekazała również na aukcję nie jeden, a dwa vouchery na swoje usługi!
czytaj więcej
2023-01-18, 13:37
Soul & Mind Group
Biblioteka Gminy Nowe Miasto nad Wartą zorganizuje cukrowe warsztaty
Znamy wyniki 5. edycji programu grantowego Dobre Działania Diamant. Mieszkańcy okolicznych cukrowni zgłaszali swoje potrzeby, które aktywizują i sprawiają, by w regionie żyło się lepiej. W ramach zakończonej w zeszłym roku edycji nagrodę otrzymała m.in. Biblioteka Publiczna Gminy Nowe Miasto nad Wartą, ktora zorganizuje cukrowe warsztaty glamour.
czytaj więcej
Wsparcie dla uczniów z Ukrainy. Rusza akcja Chodźmy razem do szkoły!
Prawie trzystu uczniów z Ukrainy będzie się uczyć od września w powstających właśnie we Wrocławiu i Gdańsku klasach przygotowawczych, tworzonych przez fundację Ogólnopolski Operator Oświaty. To dzieci, które razem z mamami uciekły przed wojną do Polski. Zapisy uczniów już trwają. Fundacja zaprasza mieszkańców i firmy z Wrocławia i Gdańska: „Stwórzmy dzieciom z Ukrainy warunki do bezpiecznej, skutecznej nauki”.
czytaj więcej
2022-07-25, 10:30
Dadelo S.A.
Najnowsze dane dotyczące sytuacji rowerzystów w Polsce. Raport: miasta dla rowerzystów 2022
Czy infrastruktura rowerowa w największych polskich miastach się rozwija? Czy ma ona wpływ na bezpieczeństwo uczestników ruchu? W jakim stopniu ratusze, jak i sami mieszkańcy angażują się we wspieranie społeczności rowerowej? Na te i inne pytanie CentrumRowerowe.pl postanowiło odpowiedzieć w najnowszym raporcie.
czytaj więcej
2022-05-10, 11:43
Nofsza
Nofsza i Tarnowskie Góry rozlosują auto wśród mieszkańców
Miasto Tarnowskie Góry oraz spółka Nofsza, specjalizująca się we wdrażaniu i prowadzeniu akcji aktywizacyjnych konsumentów, ogłaszają start loterii promocyjnej „PIT w Tarnowskich Górach!”
czytaj więcej
2022-03-23, 09:51
Nofsza
Mieszkasz w Gdańsku? Wygraj auto z Nofszą
Miasto Gdańsk oraz spółka Nofsza ogłaszają start szóstej edycji loterii promocyjnej „PIT w Gdańsku. Się opłąca!”, w której do wygrania jest elektryczny Peugeot e-208, 10 smartfonów Motorola oraz 15 rowerów trekkingowych Indiana X-Road 3.0 M19.
czytaj więcej
SkyCash przyłącza się do darmowych przejazdów autostradami dla obywateli Ukrainy
Przez cały marzec dzięki SkyCash samochody z ukraińskimi numerami rejestracyjnymi mogą za darmo przejeżdżać płatnym odcinkiem autostrady A4 Katowice-Kraków.
czytaj więcej
1234567891011

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top