Znajdź informacje

Społeczności


2024-03-27, 21:00
Zegarownia.pl
Ogromny sukces WOŚP! Dołożyliśmy się!
W tym roku Finał WOŚP zgromadził aż 281 879 118,07 zł! Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć się do tego sukcesu!
czytaj więcej
Barometr Dobroczynności: Polacy dużo rozmawiają w Internecie o organizacjach dobroczynnych, jednak liczba osób przekazujących odsetek podatku na te cele spadła
Polskim internautom fundacje i zbiórki kojarzą się głównie z działaniami na rzecz dzieci i młodzieży, ale największą popularność zyskują informacje o pomocy dla zwierząt, jak wynika z najnowszych danych Fundacji Dr Clown. Natomiast słowo „dobroczynność” często kojarzy się z religią i, jako jedyny z tych tematów, częściej jest omawiany na portalach internetowych, niż na Facebooku. W pierwszym kwartale roku dużo mówi się o możliwości odliczenia odsetka podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego - w zeszłym roku, dzięki zmianom w przepisach, przekazana w ten sposób kwota osiągnęła rekordowe 1,53 mld zł, ale z tej możliwości skorzystało o 3 mln mniej podatników niż rok wcześniej.
czytaj więcej
Według 63 proc. Polaków organizacje pozarządowe są potrzebne, ale prawie 40 proc. nie zna zasad ich działalności. Fundacja Dr Clown chce to zmienić
Ponad 60 proc. Polek i Polaków ma zaufanie do organizacji pozarządowych, jednak poziom wiedzy na temat ich działalności i sytuacji jest niski, a w działania w ramach wolontariatu angażuje się tylko 4 proc. Tymczasem tego typu działania nie tylko niosą wsparcie potrzebującym i dają poczucie wspierania wyższej idei, ale też pomagają rozwijać kompetencje przyszłości, jak kreatywność i umiejętność budowania relacji. Fundacja Dr Clown wspólnie z agencją Rocket Science Communications chcą to zmienić.
czytaj więcej
2024-02-01, 13:10
Gamescape
Bezpłatna zabawa w Adventure Roomie – zgłoszenia tylko do 6 lutego br.
Do 6 lutego br. będzie można zgłaszać rodziny z Małopolski do bezpłatnej zabawy w ramach akcji „Nominuj Rodzinę do Adventure Room w ferie”.
czytaj więcej
Wolontariusze Credit Agricole działają w całej Polsce
W Credit Agricole wierzymy, że wspólnymi siłami możemy osiągać niezwykłe rzeczy i sprawiać by świat stawał się lepszy. Dlatego stale rozwijamy działalność dobroczynną, w którą angażują się pracownicy z Wrocławia, Warszawy i placówek bankowych w całej Polsce. W 2023 r. nasi pracownicy poświęcili na wolontariat łącznie blisko 200 dni pracy.
czytaj więcej
Bonore dla WOŚP 2024: Licytacja złotego naszyjnika z kolekcji LOVE
Bonore wspiera WOŚP w walce z chorobami płuc po pandemii.

Marka Bonore przyłącza się do tej szczytnej inicjatywy, oferując na aukcję wyjątkowy złoty naszyjnik z kolekcji LOVE. Przekazując ten wartościowy przedmiot, Bonore nie tylko wzbogaca ofertę aukcji, ale także przyczynia się do zwiększenia świadomości o tym, jak ważne jest pomaganie innym.
czytaj więcej
2024-01-23, 12:06
Kanga
Kanga Foundation zbiera środki dla Leny
Pierwsza zbiórka Kanga Foundation zakończyła się sukcesem, dzięki czemu Maja otrzymała bieżnię. Teraz fundacja kontynuuje swoją misję pomocy i zbiera fundusze dla Leny, która cierpi na zespół Retta i potrzebuje tabletu do komunikacji alternatywnej.
czytaj więcej
2023-12-20, 18:34
Kanga
Ruszyła pierwsza zbiórka Kanga Foundation: pomoc dla Mai, dziewczynki ze spektrum autyzmu i niepełnosprawnością intelektualną
Kanga Foundation ogłosiła rozpoczęcie pierwszej zbiórki środków na rzecz Mai, dziewczynki ze spektrum autyzmu i niepełnosprawnością intelektualną. Fundacja, którą niedawno otworzyła giełda Kanga, jest zaangażowana w pomoc dzieciom z niepełnosprawnością, dostarczając niezbędny sprzęt niezbędny do codziennego życia.
czytaj więcej
2023-12-05, 19:37
Kanga
Kanga Foundation – nowa inicjatywa pomocy dzieciom z niepełnosprawnością
Kanga, znana giełda kryptowalutowa, ogłosiła uruchomienie swojej fundacji - Kanga Foundation, z misją wspierania dzieci z niepełnosprawnościami. To wyjątkowe przedsięwzięcie zakłada, że pomoc nie zna granic, a nawet kryptowaluty mogą stać się narzędziem dobra.
czytaj więcej
Globalna konferencja opieki wytchnieniowej ISBA tym razem we Wrocławiu
Ponad 200 specjalistów i osób zaangażowanych w działania na rzecz przerwy wytchnieniowej spotka się w Concordia Design we Wrocławiu. Wymiana doświadczeń, panele dyskusyjne z udziałem decydentów, wspólne bycie ze sobą – tak w paru słowach można opisać zbliżające się wydarzenie.
czytaj więcej
123456789101112

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top