Znajdź informacje

Społeczności


2023-01-30, 08:00
Grupa RENEX
Portofino partnerem 31 Finału WOŚP
Portofino już po raz kolejny zostało partnerem finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem oprócz wsparcia organizacji miejskiego finału we Włocławku, restauracja przekazała również na aukcję nie jeden, a dwa vouchery na swoje usługi!
czytaj więcej
2023-01-18, 13:37
Soul & Mind Group
Biblioteka Gminy Nowe Miasto nad Wartą zorganizuje cukrowe warsztaty
Znamy wyniki 5. edycji programu grantowego Dobre Działania Diamant. Mieszkańcy okolicznych cukrowni zgłaszali swoje potrzeby, które aktywizują i sprawiają, by w regionie żyło się lepiej. W ramach zakończonej w zeszłym roku edycji nagrodę otrzymała m.in. Biblioteka Publiczna Gminy Nowe Miasto nad Wartą, ktora zorganizuje cukrowe warsztaty glamour.
czytaj więcej
Wsparcie dla uczniów z Ukrainy. Rusza akcja Chodźmy razem do szkoły!
Prawie trzystu uczniów z Ukrainy będzie się uczyć od września w powstających właśnie we Wrocławiu i Gdańsku klasach przygotowawczych, tworzonych przez fundację Ogólnopolski Operator Oświaty. To dzieci, które razem z mamami uciekły przed wojną do Polski. Zapisy uczniów już trwają. Fundacja zaprasza mieszkańców i firmy z Wrocławia i Gdańska: „Stwórzmy dzieciom z Ukrainy warunki do bezpiecznej, skutecznej nauki”.
czytaj więcej
2022-07-25, 10:30
Dadelo S.A.
Najnowsze dane dotyczące sytuacji rowerzystów w Polsce. Raport: miasta dla rowerzystów 2022
Czy infrastruktura rowerowa w największych polskich miastach się rozwija? Czy ma ona wpływ na bezpieczeństwo uczestników ruchu? W jakim stopniu ratusze, jak i sami mieszkańcy angażują się we wspieranie społeczności rowerowej? Na te i inne pytanie CentrumRowerowe.pl postanowiło odpowiedzieć w najnowszym raporcie.
czytaj więcej
2022-05-10, 11:43
Nofsza
Nofsza i Tarnowskie Góry rozlosują auto wśród mieszkańców
Miasto Tarnowskie Góry oraz spółka Nofsza, specjalizująca się we wdrażaniu i prowadzeniu akcji aktywizacyjnych konsumentów, ogłaszają start loterii promocyjnej „PIT w Tarnowskich Górach!”
czytaj więcej
2022-03-23, 09:51
Nofsza
Mieszkasz w Gdańsku? Wygraj auto z Nofszą
Miasto Gdańsk oraz spółka Nofsza ogłaszają start szóstej edycji loterii promocyjnej „PIT w Gdańsku. Się opłąca!”, w której do wygrania jest elektryczny Peugeot e-208, 10 smartfonów Motorola oraz 15 rowerów trekkingowych Indiana X-Road 3.0 M19.
czytaj więcej
SkyCash przyłącza się do darmowych przejazdów autostradami dla obywateli Ukrainy
Przez cały marzec dzięki SkyCash samochody z ukraińskimi numerami rejestracyjnymi mogą za darmo przejeżdżać płatnym odcinkiem autostrady A4 Katowice-Kraków.
czytaj więcej
2022-03-10, 18:20
MojaSocjologia.pl
„Mam 100 kanapek – gdzie brakuje?” Dzisiaj każdy jest wolontariuszem
Wojna prowadzona na terytorium Ukrainy spowodowała bezprecedensowy napływ uchodźców do Polski. Dwa tygodnie po rozpoczęciu rosyjskiej inwazji jest to już ponad 1 mln osób.
czytaj więcej
2021-10-25, 07:00
Projekt PR
UrbanLab Gdynia zaprasza na drugą edycję konferencji Miasta Świadome - Globalne wyzwania, lokalne rozwiązania.
Jak pandemia wpłynęła na życie w miastach? Czego nauczyły nas urbanlaby? Jakie wyzwania
czekają miasta w przyszłości? 17 i 18 listopada na te pytania spróbują odpowiedzieć eksperci
uczestniczący w II. edycji konferencji „Miasta Świadome - Globalne wyzwania, lokalne
rozwiązania” organizowanej przez UrbanLab Gdynia.
czytaj więcej
Rusza Ambasada Kobiet Quiosque
Rusza Ambasada Kobiet Quiosque, wyjątkowy projekt marki modowej Quiosque, którego celem jest przedstawienie życia kobiet z różnych stron świata. – Chcemy pokazać, że pomimo różnic wynikających chociażby z miejsca zamieszkania, w myśl naszego hasła „Jesteśmy różne, jesteśmy piękne”, wiele nas łączy – mówi Agnieszka Krzywańska, Dyrektor Zarządu PBH S.A.
czytaj więcej
1234567891011

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top