Znajdź informacje

Polityka, Samorząd


Kolejne „Dobre Działania” nagrodzone – grant trafia do Konopek, Lubiatowa, Miejskiej Górki oraz Mieczewa
Po rozstrzygnięciu IX edycji programu grantowego dofinansowanie trafiło do Ochotniczej Straży Pożarnej w Konopkach, Stowarzyszenia na rzecz wspierania aktywności lokalnej w Gminie Dolsk, Towarzystwa Turystycznego TRAMP w Miejskiej Górce oraz Koła Gospodyń Wiejskich w Mieczewie. Marka Diamant regularnie nagradza inicjatywy, które m.in. wzmacniają rozpoznawalność regionu oraz aktywizują lokalną społeczność.
czytaj więcej
Rosjanie zaatakowali strony Naczelnego Sądu Administracyjnego!
Hakerzy z rosyjskiej grupy KillNet, łączonej z rosyjskim rządem, zaatakowali w środę (15.02.2023) serwery dwóch polskich urzędów państwowych w Poznaniu i Warszawie – poinformowali analitycy firmy Check Point Research, którzy monitorują działalność cybernetycznych grup przestępczych na terenie krajów, wspierających Ukrainę. Jednym z potwierdzonych celów ataków rosyjskich hakerów były serwery Naczelnego Sądu Administracyjnego.
czytaj więcej
Muzułmańscy hakerzy chcą zrewanżować się za obraźliwe słowa o Mahomecie!
Nie milkną echa po obraźliwych słowach rzeczniczki Indyjskiej Partii Ludowej (BJP) na temat Mahometa, które wywołały poruszenie i stanowczą reakcję ze strony państw muzułmańskich, manifestacji ulicznych, ale także działania ze strony haktywistów. W ostatnim tygodniu znacząco wzrosła liczba cyberataków na indyjskie strony internetowe i instytucje rządowe. Haktywiści działają jednak po obu stronach: zarówno ci, których celem są Indie, jak i ci, którzy bronią Indii - wykorzystują Twittera i Telegram do nagłaśniania i zwiększania zasięgu swoich działań – zauważają eksperci Check Point Research.
czytaj więcej
Irańscy hakerzy zaatakowali izraelskich i amerykańskich urzędników!
Irańscy cyberprzestępcy przeprowadzili ka mpanię spear-phishingową wymierzoną w izraelskich i amerykańskich urzędników oraz kadrę kierowniczą. Hakerzy byli w stanie przechwycić korespondencję e-mail, a następnie wykorzystali ją do namierzenia urzędników wysokiego szczebla w celu kradzieży danych osobowych – informują badający sprawę analitycy bezpieczeństwa z Check Point Research.
czytaj więcej
2022-02-25, 08:39
Nofsza
Toyota Yaris do wygrania w Loterii PIT w Pruszczu Gdańskim
Pruszcz Gdański po raz trzeci organizuje loterię „Rozlicz PIT w Pruszczu Gdańskim”. Za jej przeprowadzenie drugi rok z rzędu odpowiada spółka Nofsza, specjalizująca się we wdrażaniu i prowadzeniu akcji aktywizacyjnych konsumentów.
czytaj więcej
MIASTECZKO ZDROWIA 2021 FUNDACJI VERITAS ZAWITA DO RYBNIKA!
Miasteczko Zdrowia 2021 to ogólnopolska inicjatywa organizowana przez Fundację Veritas, której przyświeca idea szerzenia wśród społeczeństwa profilaktyki zdrowotnej i szeroko rozumianego dbania o siebie i swoje zdrowie. Już 17 września Miasteczko Zdrowia zawita do Rybnika a dokładniej pod Galerię Handlową Focus Park (ul. Rynkowa)! Z jakich badań będzie można skorzystać w najbliższy piątek?
czytaj więcej
2021-03-29, 13:43
InsERT
e-rezerwacje spotkań stają się standardem w administracji publicznej
Aplikacja zarezerwuj.pl wykorzystywana jest przez wielu użytkowników z różnych obszarów działalności: firmy, fundacje, a ostatnio również przez instytucje administracji publicznej. Szczególnie dobrze sprawdza się w umawianiu spotkań z petentami, np. w wydziałach komunikacji w sprawach dotyczących rejestracji pojazdów czy wydawania praw jazdy.
czytaj więcej
Jak wygląda Białoruś po wyborach prezydenckich?
W 2020 roku u naszych wschodnich sąsiadów odbyły się wybory, które wzbudziły ogromne kontrowersję oraz wzbudziły poruszenie w mieszkańcach. W naszym artykule przyjrzymy się jak radzi sobie Białoruś po wyborach prezydenckich.
czytaj więcej
2020-08-28, 09:13
Projekt neOS
NEOS zawiesza kontakt z mediami
Wszelkie informacje będą podawane wyłącznie przez własne kanały NEOS Media.
czytaj więcej
2020-08-13, 08:22
Projekt neOS
Uważają rząd za grupę przestępczą, Covid19 za metodę kontroli, a sami budują Nowy System
Na ulicach miast, a zwłaszcza w Internecie, można znaleźć ulotki i naklejki z nazwą NEOS. Rozwinięcie tej nazwy można znaleźć na stronie internetowej, którą promują, to Nowy System dla Polski. Filmy na kanale YouTube lidera nowego ruchu cieszą się rosnącą popularnością, a pod wieloma z nich rozgorzała dyskusja liczona w tysiącach komentarzy i polubień.
czytaj więcej
123456

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top