Znajdź informacje

Prawo


2023-09-11, 12:37
NieruchomosciSzybko.pl
Ulga mieszkaniowa nie dla flippera - dlaczego?
Ulga mieszkaniowa zapewnia spore korzyści, ale nie dla flipperów. Wyjaśniamy, dlaczego próba wykorzystania tej ulgi przez inwestora skończy się kłopotami.
czytaj więcej
2023-08-11, 11:16
NieruchomosciSzybko.pl
Podatek od najmu: kolejne zmiany są korzystne?
Wcześniejsze zmiany podatkowe dla wynajmujących nie były korzystne. Jednak niedawna modyfikacja przepisów zmierza w zupełnie innym kierunku.
czytaj więcej
2023-07-12, 12:23
NieruchomosciSzybko.pl
Zakaz deweloperskich cesji będzie nieskuteczny?
Zakaz cesji dotyczących nowych mieszkań na ogół wzbudza pozytywne reakcje. Sprawdzamy, czy to rozwiązanie może być skuteczne w praktyce.
czytaj więcej
2023-03-30, 12:40
Czyścimy Internet
Zachowania w internecie a kampania przeciw hejtowi
Dlaczego podejmowanie działań mających na celu walkę z mową nienawiści w sieci to ważna kwestia? Czy kampania przeciw hejtowi działa? Czytaj!
czytaj więcej
Kryptowaluty a PIT – jak poprawnie rozliczyć waluty wirtualne w PIT-38?
Podatnicy, którzy kupują i sprzedają kryptowaluty muszą pamiętać, aby do 2 maja br. złożyć roczne zeznanie podatkowe na formularzu PIT38. Jednak - jak widać po ilości wydawanych w tym temacie interpretacji indywidualnych - zasady opodatkowania tych wartości wirtualnych stanowią nie lada problem. Jak poprawnie rozliczyć kryptowaluty i jakie możliwe niedogodności podatkowe czyhają na podatników?
czytaj więcej
Prawo spadkowe Warszawa. Co warto wiedzieć ?
Podział spadku jest jednym z najważniejszych elementów procesu dziedziczenia majątku po zmarłej osobie. W Polsce obowiązują określone zasady podziału spadku, które reguluje Kodeks cywilny. Jednakże, często zdarza się, że dziedziczenie i podział spadku stają się przedmiotem sporu, szczególnie w przypadku gdy dziedziców jest wielu, a spadkodawca nie zostawił testamentu.
czytaj więcej
Rzecznik Generalny TSUE stwierdza, że banki nie mogą pobierać wynagrodzenia za korzystanie z kapitału
Rzecznik Generalny Trybunału Sprawiedliwości wydał opinię stwierdzającą, że banki nie mają prawa pobierać wynagrodzenia za korzystanie z kapitału. Opinia ta może mieć wpływ na sprawy dotyczące kredytów hipotecznych, w których banki pobierają opłaty za korzystanie z kapitału.
czytaj więcej
Nieuczciwa konkurencja a naśladowanie produktów innych przedsiębiorców.
Naśladowanie produktów jest w niektórych branżach powszechne i może być legalne, jeśli nie narusza prawa własności intelektualnej ani nie wprowadza klientów w błąd. W takim przypadku jest to uczciwa konkurencja, a przedsiębiorcy rywalizujący na rynku mają szansę na zdobycie klientów dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i korzystaniu z dobrych praktyk biznesowych.
czytaj więcej
2023-02-16, 08:45
Fundacja Girls Code Fun
Kobieco przy kawie o sprawie?
Pro kobiece wydarzenie pod patronatem Girls Code Fun
czytaj więcej
2022-09-12, 23:58
NieruchomosciSzybko.pl
Wspólnota już teraz musi podnieść koszty ogrzewania?
Bezprecedensowy wzrost kosztów eksploatacji mieszkań to ostatnio bardzo głośny temat. Wyjaśniamy, dlaczego wyższe koszty ogrzewania już teraz są odczuwalne.
czytaj więcej
12345678

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top