Znajdź informacje

Prawo


Prawo spadkowe Warszawa. Co warto wiedzieć ?
Podział spadku jest jednym z najważniejszych elementów procesu dziedziczenia majątku po zmarłej osobie. W Polsce obowiązują określone zasady podziału spadku, które reguluje Kodeks cywilny. Jednakże, często zdarza się, że dziedziczenie i podział spadku stają się przedmiotem sporu, szczególnie w przypadku gdy dziedziców jest wielu, a spadkodawca nie zostawił testamentu.
czytaj więcej
Rzecznik Generalny TSUE stwierdza, że banki nie mogą pobierać wynagrodzenia za korzystanie z kapitału
Rzecznik Generalny Trybunału Sprawiedliwości wydał opinię stwierdzającą, że banki nie mają prawa pobierać wynagrodzenia za korzystanie z kapitału. Opinia ta może mieć wpływ na sprawy dotyczące kredytów hipotecznych, w których banki pobierają opłaty za korzystanie z kapitału.
czytaj więcej
Nieuczciwa konkurencja a naśladowanie produktów innych przedsiębiorców.
Naśladowanie produktów jest w niektórych branżach powszechne i może być legalne, jeśli nie narusza prawa własności intelektualnej ani nie wprowadza klientów w błąd. W takim przypadku jest to uczciwa konkurencja, a przedsiębiorcy rywalizujący na rynku mają szansę na zdobycie klientów dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i korzystaniu z dobrych praktyk biznesowych.
czytaj więcej
2023-02-16, 08:45
Fundacja Girls Code Fun
Kobieco przy kawie o sprawie?
Pro kobiece wydarzenie pod patronatem Girls Code Fun
czytaj więcej
2022-09-12, 23:58
NieruchomosciSzybko.pl
Wspólnota już teraz musi podnieść koszty ogrzewania?
Bezprecedensowy wzrost kosztów eksploatacji mieszkań to ostatnio bardzo głośny temat. Wyjaśniamy, dlaczego wyższe koszty ogrzewania już teraz są odczuwalne.
czytaj więcej
Fundacja rodzinna, czy warto założyć!
Fundacja rodzinna może okazać się bardzo przydatna dla każdego przedsiębiorcy. Sprawdź sam, w czym może Ci pomóc!
czytaj więcej
2022-05-24, 14:34
ApexNet
Doradztwo w zakresie zamówień publicznych
Potrzebujesz doradztwa w zakresie zamówień publicznych? Dowiedz się w jaki sposób je dostać i czym się kierować przy wyborze eksperta!
czytaj więcej
Gdzie przenieść firmę z Polski?
Są pytania na które nie ma łatwych odpowiedzi, jednym z nich jest gdzie przenieść firmę z Polski? Jest to dosyć ryzykowny ruch, który jednak może wiązać się z wielkim zyskiem.
czytaj więcej
2022-05-05, 20:32
TPA Poland
Katarzyna Koszel-Zawadka dołącza do Partnerów Baker Tilly Legal Poland
Do grona Partnerów Baker Tilly Legal Poland dołączyła Katarzyna Koszel-Zawadka. Ta nominacja to podkreślenie wagi długoterminowych relacji biznesowych, opartych na zaufaniu i szacunku.
czytaj więcej
2022-05-02, 08:35
ApexNet
Kontrola udzielania zamówień publicznych - co warto wiedzieć?
Prezes Urzędu Zamówień Publicznych jest organem, którego zadaniem jest kontrola udzielania zamówień publicznych.Sprawdź na czym polega kontrola!
czytaj więcej
12345678

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top