Znajdź informacje

Prawo


KWKR doradzało NIF ASI przy pozyskaniu milionowego finansowania dla WEALTHON
Kancelaria KWKR Konieczny Wierzbicki i Partnerzy doradzała przy kolejnej wspólnej inwestycji NCBR Investment Fund ASI S.A. oraz funduszu 4Growth VC. Projekt dotyczył spółki WEALTHON S.A., która dzięki zakończonej transakcji otrzymała kapitał, który pozwoli na dalszy rozwój produktów spółki i umocnienie jej pozycji rynkowej.
czytaj więcej
Jak chronić swoje dane osobowe? Poradnik specjalistów KWKR dla Rzeczpospolitej
Ochrona danych osobowych to dziedzina prawa nadal uznawana za niedostępną dla zwykłego Kowalskiego. Niektórzy wierzą, że konieczność ochrony danych przed dostaniem się w niepowołane ręce, właściwie ich nie dotyczy. Dlaczego każdy powinien zagłębić się w temat ochrony danych osobowych? Między innymi nad tym tematem na łamach najnowszego dodatku Rzeczpospolitej pochylają się specjaliści naszej kancelarii.
czytaj więcej
2023-09-11, 12:37
NieruchomosciSzybko.pl
Ulga mieszkaniowa nie dla flippera - dlaczego?
Ulga mieszkaniowa zapewnia spore korzyści, ale nie dla flipperów. Wyjaśniamy, dlaczego próba wykorzystania tej ulgi przez inwestora skończy się kłopotami.
czytaj więcej
2023-08-11, 11:16
NieruchomosciSzybko.pl
Podatek od najmu: kolejne zmiany są korzystne?
Wcześniejsze zmiany podatkowe dla wynajmujących nie były korzystne. Jednak niedawna modyfikacja przepisów zmierza w zupełnie innym kierunku.
czytaj więcej
2023-07-12, 12:23
NieruchomosciSzybko.pl
Zakaz deweloperskich cesji będzie nieskuteczny?
Zakaz cesji dotyczących nowych mieszkań na ogół wzbudza pozytywne reakcje. Sprawdzamy, czy to rozwiązanie może być skuteczne w praktyce.
czytaj więcej
2023-03-30, 12:40
Czyścimy Internet
Zachowania w internecie a kampania przeciw hejtowi
Dlaczego podejmowanie działań mających na celu walkę z mową nienawiści w sieci to ważna kwestia? Czy kampania przeciw hejtowi działa? Czytaj!
czytaj więcej
Kryptowaluty a PIT – jak poprawnie rozliczyć waluty wirtualne w PIT-38?
Podatnicy, którzy kupują i sprzedają kryptowaluty muszą pamiętać, aby do 2 maja br. złożyć roczne zeznanie podatkowe na formularzu PIT38. Jednak - jak widać po ilości wydawanych w tym temacie interpretacji indywidualnych - zasady opodatkowania tych wartości wirtualnych stanowią nie lada problem. Jak poprawnie rozliczyć kryptowaluty i jakie możliwe niedogodności podatkowe czyhają na podatników?
czytaj więcej
Prawo spadkowe Warszawa. Co warto wiedzieć ?
Podział spadku jest jednym z najważniejszych elementów procesu dziedziczenia majątku po zmarłej osobie. W Polsce obowiązują określone zasady podziału spadku, które reguluje Kodeks cywilny. Jednakże, często zdarza się, że dziedziczenie i podział spadku stają się przedmiotem sporu, szczególnie w przypadku gdy dziedziców jest wielu, a spadkodawca nie zostawił testamentu.
czytaj więcej
Rzecznik Generalny TSUE stwierdza, że banki nie mogą pobierać wynagrodzenia za korzystanie z kapitału
Rzecznik Generalny Trybunału Sprawiedliwości wydał opinię stwierdzającą, że banki nie mają prawa pobierać wynagrodzenia za korzystanie z kapitału. Opinia ta może mieć wpływ na sprawy dotyczące kredytów hipotecznych, w których banki pobierają opłaty za korzystanie z kapitału.
czytaj więcej
Nieuczciwa konkurencja a naśladowanie produktów innych przedsiębiorców.
Naśladowanie produktów jest w niektórych branżach powszechne i może być legalne, jeśli nie narusza prawa własności intelektualnej ani nie wprowadza klientów w błąd. W takim przypadku jest to uczciwa konkurencja, a przedsiębiorcy rywalizujący na rynku mają szansę na zdobycie klientów dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i korzystaniu z dobrych praktyk biznesowych.
czytaj więcej
12345678

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top