Znajdź informacje

Edukacja, Nauka


2015-12-07, 18:41
Anita Zielke
Jaką książkę kupić, aby można było częściej do niej wracać?
Dobra książka, to jest lepsza niż dobre ciastko, bo można częściej niż raz z niej korzystać, a w dodatku nie tyje się od tego. Wartościowa książka, została napisana przez człowieka, którego pasją jest jej tematyka.
Z dobrej książki można się wiele nauczyć, tego co akurat jest nam potrzebne.
czytaj więcej
2015-12-06, 14:05
Anita Zielke
Mikołajki i prezent e-book mojego autorstwa pt. INNOWACYJNE ZARABIANIE
Z okazji Mikołajek dziś rozdajemy e-booka mojego autorstwa pt. INNOWACYJNE ZARABIANIE
czytaj więcej
2015-11-28, 09:37
Anita Zielke
Ucz się tańca przez internet. Chodź brzmi nieprawdopodobnie, jest możliwe!
Bez względu na tu, jaki taniec chcesz zgłębiać, możesz skorzystać ze specjalnej platformy nauki. Znajdziesz na niej przydatne wskazówki, a także filmiki wideo z nauką tańca.
czytaj więcej
Akademia Trenera - studia nastawione na sukces
Ruszyły studia podyplomowe Akademia Trenera na WSB w Chorzowie.
czytaj więcej
Szkolenia w Gdańsku
Gdańsk jest miastem, które oferuje ciekawe możliwości zawodowe. Jeśli więc tylko mamy odpowiednie kwalifikacje, prędzej czy później znajdziemy atrakcyjną pracę.
czytaj więcej
XXIX Konferencja Paliwa dla Energetyki – Mix Energetyczny
Efektem współpracy między Otawa Group - Grupą Doradczą a Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Górnictwa było przeprowadzenie badań oraz raport 'Zagrożenia i szanse przedsiębiorstw około górniczych. Diagnoza stanu.' Raport został zaprezentowaliśmy podczas tegorocznej Konferencji w Zakopanem*.
czytaj więcej
"Pamiętajcie o ogrodach" I Seminarium Ogrodowe PWSZ w Sulechowie – 16 października 2015 r.
Inicjatywa pracowników i studentów PWSZ w Sulechowie oraz mieszkańców Kalska na rzecz parku przypałacowego i Ogrodu Dydaktycznego.
czytaj więcej
„Einfach imkern” dr Gerharda Liebiga już wkrótce po polsku!
Gerhard Liebig to ceniony niemiecki naukowiec i pszczelarz z wieloletnim doświadczeniem. Jego książka „Einfach Imkern: Leitfaden zum Bienen halten”, doskonałe vademecum wiedzy dla początkujących i zaawansowanych pszczlarzy, cieszy się ogromną popularnością. Wszystkich zainteresowanych z pewnością ucieszy fakt, że publikacja już wkrótce zostanie wydana w języku polskim.
czytaj więcej
„Nie dla szkoły, ale dla życia”
Uroczyste Gaudeamus Igitur zabrzmiało 2 października 2015 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sulechowie i oficjalnie zainaugurowano nowy rok akademicki 2015/2016.
czytaj więcej
123...242526272829303132

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top