Znajdź informacje

Dom, Ogród, Wnętrza


2016-06-29, 09:56
flypr
ArmaComfort AB i ArmaComfort AB Alu od Armacell – redukcja szumu wody i wyjątkowa ochrona przed pożarem
ArmaComfort AB i ArmaComfort AB Alu firmyArmacell to wyjątkowe rozwiązania w zakresie ochrony przed hałasem dochodzącym z rur deszczowych oraz kanalizacyjnych. Innowacyjne produkty efektywnie zapobiegają kondensacji pary wodnej, a ponadto nie stanowią zagrożenia w przypadku pożaru i pozwalają na wszechstronne zastosowanie.
czytaj więcej
Efektowna murawa – bez wysiłku
Wiele osób czeka do weekendu, żeby użyć kosiarki i przystrzyc trawnik przed domem, w ogrodzie, na działce. Są też tacy, którzy bronią się przed tym, jak przed ogniem. To właśnie im dedykowane jest praktyczne i atrakcyjne rozwiązanie – sztuczna trawa, nie wymagająca koszenia i podlewania: MultiGrass.
czytaj więcej
2016-06-21, 11:03
flypr
Dobroplast z okuciami Winkhaus
Firma Dobroplast, mając na uwadze wieloletnie zadowolenie klientów, niezmiennie dba o najwyższą jakość oferowanych produktów i nieustannie udoskonala stosowane rozwiązania. Materiały wysokiej klasy, innowacyjne technologie okienne i wysoki komfort użytkowania to słowa, którymi opisać można asortyment firmy Dobroplast. Teraz znakiem rozpoznawczym okien Dobroplast staną się również cenione na rynku nowoczesne okucia marki Winkhaus.
czytaj więcej
2016-06-17, 13:23
flypr
Nowość! Akcent na kolor – deszczownia Kameleon firmy Invena
Nowoczesna łazienka przestała być pomieszczeniem typowo sanitarnym, zyskując wręcz miano salonu kąpielowego. Aby podnieść jej standard nie tylko z nazwy, należy ją wyposażyć w sprzęty zapewniające komfort i zaaranżować jej przestrzeń zgodnie z najnowszymi trendami. Doskonale w takim wnętrzu sprawdzi się deszczownia Kameleon marki Invena, która nie tylko zmieni zwykły prysznic w kąpiel rodem ze SPA, ale także wprowadzi intrygujący motyw kolorystyczny - najgorętszy trend tego sezonu!
czytaj więcej
2016-06-15, 12:13
flypr
Kolekcja FACTORY marki Nowodvorski Lighting – blask nowoczesności
Oświetlenie poza swoją oczywistą funkcją stanowi także wyjątkową dekorację, która tworzy klimat oraz uzupełnia aranżację wnętrza. W nowoczesnym mieszkaniu urządzonym w stylu industrialnym idealnie sprawdzi się lampa FACTORY z oferty marki Nowodvorski Lighting.
czytaj więcej
Jak radzić sobie z wysoką temperaturą w pomieszczeniach ?
W lecie uciążliwym problem staje się wysoka temperatura w pomieszczeniach. Odpowiednia izolacja ścian i dachu, zadbanie o klimatyzację oraz dobrą wentylację zapobiegnie nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń. Rozwiązania te złagodzą skutki letnich upałów zapewniając odpowiedni komfort mieszkańcom budynków.
czytaj więcej
2016-06-13, 12:00
flypr
Gra w kolory, czyli nowa odsłona ramek dla osprzętu z kolekcji KARO firmy Ospel
Kolorowe dodatki to jedna z najmodniejszych koncepcji w dziedzinie aranżacji wnętrz. Firma Ospel, wychodząc naprzeciw tym trendom, poszerzyła właśnie gamę ramek dla osprzętu elektrycznego z kolekcji KARO o siedem intrygujących odcieni: wenge, tytan strukturalny, satynowy turkus, perłową czerwień, a także limonkę, lawendę i burgund.
czytaj więcej
2016-06-11, 20:11
flypr
Bateria umywalkowa Merida Exe ^ - komfort i oszczędność w każdej łazience
Wybór baterii umywalkowej bardzo często pozostawiany jest kwestii przypadku. Tymczasem odpowiednio dobrany model z jednej strony może stanowić prawdziwą ozdobę łazienki, z drugiej natomiast – przyczynić się do zmniejszenia rachunków za wodę. Osobom poszukującym wysokiej klasy produktów, gwarantujących jednocześnie komfort użytkowania i oszczędność, z pewnością przypadnie do gustu bateria Merida Exe marki Invena.
czytaj więcej
2016-06-11, 19:20
flypr
Nowość! Mata wyciszająca wineo silentPREMIUM – cicha alternatywa dla kleju
Eleganckie i funkcjonalne panele winylowe stanowią jeden z oryginalniejszych pomysłów na zmianę wyglądu wnętrza. Wybierając produkt przeznaczony do klejenia do tej pory trzeba było jednak liczyć się z tym, że montaż podłogi zabierze sporo czasu. Sprawdzonym sposobem na przyspieszenie prac wykończeniowych jest wykorzystanie maty wyciszającej wineo silentPREMIUM ze specjalną warstwą samoprzylepną.
czytaj więcej
2016-06-03, 13:31
flypr
Izolacja wolna od bakterii - AF/Armaflex firmy Armacell
Instalacje klimatyzacyjne stosowane w obiektach użyteczności publicznej wymagają izolacji, która przede wszystkim zapobiegnie zjawisku kondensacji pary wodnej. Istotną kwestią jest także zabezpieczenie przed rozwojem mikroorganizmów w wilgotnym i ciepłym środowisku, jakie powstaje wokół rur i przewodów wentylacyjnych. Pomocna w tym względzie jest elastyczna izolacja AF/Armaflexz ochroną antybakteryjną firmy Armacell.
czytaj więcej
1...25262728293031...39

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top