Znajdź informacje

Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia


Prezes Deutsche Boerse gościem specjalnym seminarium GEMS
Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie jest gospodarzem 19. dorocznego seminarium Global Equity and Derivatives Markets Seminar (GEMS). GEMS to unikalna wiedza w połączeniu z możliwością bezpośredniej wymiany doświadczeń z praktykami rynku kapitałowego z całego świata. Gościem specjalnym tegorocznej edycji GEMS jest Reto Francioni, prezes Deutsche Boerse
czytaj więcej
Bezpieczna pożyczka w 4 krokach
Polacy coraz częściej korzystają z mikropożyczek (czyli tzw. chwilówek) udzielanych przez instytucje finansowe. Jednakże nadal wiele osób ma wątpliwości co do wiarygodności firm oraz zasad udzielania pożyczek. Tymczasem większość klientów, którzy już raz skorzystali z pożyczki przekonała się, że jest to optymalne rozwiązanie, gdy pojawia się nagła potrzeba szybkiej gotówki. Stosując się do kilku prostych zasad, dzięki którym każdy stanie się świadomym swoich praw pożyczkobiorcą oraz zapoznając się z obowiązkami, jakie spoczywają na firmie pożyczkowej – klienci unikną niepotrzebnych stresów i pozbędą się obaw. Poniższa infografika ilustruje, na co należy zwrócić uwagę, wybierając konkretną ofertę pożyczki tak, aby podjąć dobrą decyzję.
czytaj więcej
Grupa Redan w maju poprawiła sprzedaż w obu segmentach
O 7,4% do 40,7 mln zł wzrosły w maju 2014 r. szacunkowe obroty Grupy Kapitałowej Redan, właściciela marek Top Secret, Troll, Drywash oraz sieci TextilMarket, w porównaniu do tego samego miesiąca 2013 r. W segmencie dyskontowym sprzedaż w ujęciu r./r. zwiększyła się o 12%, a w modowym o 2,1%.
czytaj więcej
Księgowi potrzebują rozbudowanych funkcjonalnie i łatwych w obsłudze systemów komputerowych
Współcześni księgowi nie wyobrażają sobie pracy bez systemu komputerowego. Najważniejsze dla nich jest, by wykorzystywane narzędzie było w efektywne, łatwe w obsłudze i wszechstronne.
czytaj więcej
Jak krok po kroku wybrać pośrednika kredytowego?
Przy podejmowaniu decyzji o zaciągnięciu kredytu hipotecznego zastanawiamy się czy samemu udać się do banku czy też skorzystać z usług doradcy finansowego. Wybór dobrego specjalisty pozwoli zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy, które w przeciwnym razie stracimy na poszukiwanie i wybór oferty niedopasowanej do naszych potrzeb i możliwości.
czytaj więcej
Prudential rozszerza ofertę i wprowadza nowe ubezpieczenia
Ubezpieczyciel zwiększa zakres ubezpieczeń, wychodząc poza tradycyjne na polskim rynku polisy na wypadek poważnego zachorowania i zwiększając do 54 chorób zakres poważnych zachorowań obejmowanych przez polisę. To samo ma miejsce w odniesieniu do uszczerbku na zdrowiu – lista możliwych urazów obejmuje  aż 29 pozycji, zapewniając ubezpieczonemu jeden z najszerszych zakresów ochrony ubezpieczeniowej dostępnych na rynku, włączając w zakres zdarzeń  zarówno nieszczęśliwe wypadki jak i choroby. Sprzedaż nowych ubezpieczeń poprzedzona wywiadami z klientami i potencjalnymi nabywcami rozpoczęła się 26 maja.
czytaj więcej
GTF oferuje SEO Agencjom Kredytowym
Górnośląskie Towarzystwo Finansowe GTF Sp. z o.o., wiodąca na rynku sieć pośrednictwa kredytowego, rozpoczął unikalną akcję promocyjno-marketingową dla swoich partnerów – Agencji Kredytowych. Każda, współpracująca z GTF Agencja, która wyrazi zainteresowanie otrzyma profesjonalne strony wizytowe i marketingowe w domenie gtf.pl. Ponadto, GTF wesprze partnerów usługą pozycjonowania.
czytaj więcej
Najdroższy laptop w Polsce w kuzniewski.pl
Dla typowego klienta bariera 3-4 tysięcy złotych za nowego laptopa to limit, przy którym zaczyna mieć wątpliwości, czy warto inwestować tyle pieniędzy w sprzęt komputerowy. Profesjonalni użytkownicy są gotowi wydać znacznie więcej w zamian za podwyższoną wydajność, funkcjonalność czy jakość wykonania. Najdroższy laptop w Polsce kosztuje ponad 27 tysięcy złotych i znajduje się w ofercie kuzniewski.pl
czytaj więcej
Zmiany personalne w GTF
8 maja 2014 Górnośląskie Towarzystwo Finansowe wprowadziło zmiany w strukturze organizacyjnej Spółki. Decyzją Zarządu GTF operacyjne kierowanie pracami powierzono dyrekcji zarządzającej w składzie Dyrektor Generalny - Dawid Słomian, Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju - Cezary Borek oraz Dyrektor Marketingu - Dariusz Polak.
czytaj więcej
Nie dyskryminujmy Tomasza Adamka
Niebawem pójdziemy do urn, aby wybrać naszych przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego. Naszych tzn. takich, którym dajemy nasze umocowanie, aby radzili i decydowali w naszych sprawach, rozstrzyganych właśnie na tym forum.
czytaj więcej
123...343536373839404142

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top