Znajdź informacje

Inna tematyka


Kamuflaże Andropolu na targach przemysłu obronnego
Maskujące ubranie zimowe i innowacyjne tkaniny mundurowe prezentuje na XXII Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach spółka Andropol S.A.
czytaj więcej
Warsztaty dobrego smaku. Atuty integrują i uczą
Nie tylko uczą gotowania pod okiem najlepszych kucharzy, ale też integrują i przede wszystkim bawią. Atuty Studio Kulinarne to nowe miejsce na gastronomicznej mapie Białegostoku.
czytaj więcej
Szkodliwy i kosztowny hałas
Powszechnym problemem przy hodowli zwierząt jest kwestia nadmiernego hałasu, który jest przyczyną wielu chorób związanych z wywoływaniem stresu u chowu. Narażone na jego działanie stworzenia bardzo często mają problem z przyrostem masy ciała, rozrodem, a w skrajnych przypadkach może on doprowadzić nawet do śmierci. Co możemy zrobić, aby ustrzec naszą hodowlę przed skutkami zbyt dużego wzrostu decybeli?
czytaj więcej
Sierpniowa edycja akcji „Pomoc dla Schronisk”
Około 15 tysięcy złotych to kwota, którą może otrzymać schronisko, które weźmie udział w akcji „Pomoc dla schronisk”. Dzięki temu cyklicznemu głosowaniu organizowanemu przez firmę KrakVet udało się przekazać ponad 90 ton karmy za kwotę blisko 800 tysięcy złotych. Aby dołożyć swoją cegiełkę do pomocy najbardziej potrzebującym zwierzakom, wystarczy wejść na forum internetowe firmy i oddać głos na wybraną instytucję.
czytaj więcej
Istota BHP
Wielu pracodawców, na organizację szkolenia BHP, spotyka się z pytaniami czy takie szkolenie w ogóle jest potrzebne. Szkolenia BHP zazwyczaj są bagatelizowane przez pracowników, a także - co gorsza - przez pracodawców. Dzieję się tak, ponieważ nie zdają sobie sprawy z istoty tych szkoleń.
czytaj więcej
Jaka drabina do ogrodu?
Ogród, jak wszystkie otwarte przestrzenie, to zupełnie inne środowisko pracy na drabinie niż praca pod dachem. Miękki, nierówny i grząski teren, brak oparcia - to tylko niektóre problemy. Problemy jak najbardziej do rozwiązania.
czytaj więcej
Wystawa 7 Nowych Cudów Polski w Poznaniu. Najpiękniejsze polskie zakątki na fotografiach
Pięć miast, szesnastu kandydatów i siedem nowych cudów Polski to zapowiedź plebiscytu organizowanego przez National Geographic Traveler. W dniach 23 - 29 sierpnia br. w Poznań City Center będzie można podziwiać wystawę zdjęć przedstawiających nagrodzone w ubiegłych latach zakątki Polski.
czytaj więcej
Podopieczni Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami liczą na wsparcie
Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami może otrzymać około 15 tysięcy złotych na karmę lub inne niezbędne artykuły dla zwierząt będących pod ich opieką. Wystarczy oddać na nie głos w sierpniowej odsłonie akcji „Pomoc dla schronisk” organizowanej przez firmę KrakVet.
czytaj więcej
Schronisko w Toruniu zwycięzcą w lipcowej akcji „Pomoc dla schronisk”
Ponad siedemnaście tysięcy złotych, to kwota którą Schronisko w Toruniu może przeznaczyć na ok. 400 kg karmy. Zostało ono zwycięzcą w lipcowej odsłonie akcji „Pomoc dla schronisk” organizowanej przez KrakVet. Karma będzie znaczącym wsparciem dla Schroniska. Wygranej nie było by jednak bez determinacji sympatyków tej instytucji, którzy do ostatnich chwil oddawali głosy na swojego faworyta.
czytaj więcej
Przyśpiesz pracę swojego komputera z Bitdefender 2015!
Czy Twój komputer odpala się wolno? Bitdefender Startup Optimizer sprawi, że komputer przyśpieszy już przy uruchamianiu.
czytaj więcej
1...78910111213...18

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top