Znajdź informacje

Inna tematyka


Istota BHP
Wielu pracodawców, na organizację szkolenia BHP, spotyka się z pytaniami czy takie szkolenie w ogóle jest potrzebne. Szkolenia BHP zazwyczaj są bagatelizowane przez pracowników, a także - co gorsza - przez pracodawców. Dzieję się tak, ponieważ nie zdają sobie sprawy z istoty tych szkoleń.
czytaj więcej
Jaka drabina do ogrodu?
Ogród, jak wszystkie otwarte przestrzenie, to zupełnie inne środowisko pracy na drabinie niż praca pod dachem. Miękki, nierówny i grząski teren, brak oparcia - to tylko niektóre problemy. Problemy jak najbardziej do rozwiązania.
czytaj więcej
Wystawa 7 Nowych Cudów Polski w Poznaniu. Najpiękniejsze polskie zakątki na fotografiach
Pięć miast, szesnastu kandydatów i siedem nowych cudów Polski to zapowiedź plebiscytu organizowanego przez National Geographic Traveler. W dniach 23 - 29 sierpnia br. w Poznań City Center będzie można podziwiać wystawę zdjęć przedstawiających nagrodzone w ubiegłych latach zakątki Polski.
czytaj więcej
Podopieczni Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami liczą na wsparcie
Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami może otrzymać około 15 tysięcy złotych na karmę lub inne niezbędne artykuły dla zwierząt będących pod ich opieką. Wystarczy oddać na nie głos w sierpniowej odsłonie akcji „Pomoc dla schronisk” organizowanej przez firmę KrakVet.
czytaj więcej
Schronisko w Toruniu zwycięzcą w lipcowej akcji „Pomoc dla schronisk”
Ponad siedemnaście tysięcy złotych, to kwota którą Schronisko w Toruniu może przeznaczyć na ok. 400 kg karmy. Zostało ono zwycięzcą w lipcowej odsłonie akcji „Pomoc dla schronisk” organizowanej przez KrakVet. Karma będzie znaczącym wsparciem dla Schroniska. Wygranej nie było by jednak bez determinacji sympatyków tej instytucji, którzy do ostatnich chwil oddawali głosy na swojego faworyta.
czytaj więcej
Przyśpiesz pracę swojego komputera z Bitdefender 2015!
Czy Twój komputer odpala się wolno? Bitdefender Startup Optimizer sprawi, że komputer przyśpieszy już przy uruchamianiu.
czytaj więcej
Weekendowa promocja: Galaxy Tab S za pół ceny
W redcoon.pl promocja jakiej jeszcze nie było.  Wakacyjne temperatury widocznie  topią ceny. Warto tu zajrzeć i przekonać się o tym osobiście. Już teraz najlepszy tablet na świecie Samsung Galaxy Tab S o połowę  taniej.  Akcja trwa tylko do niedzieli.
czytaj więcej
Taksówka „na już” nawet w godzinach szczytu
Godziny szczytu zazwyczaj kojarzą się z tłokiem na ulicach oraz w środkach komunikacji miejskiej. W pracy taksówkarza określenie to ma jednak zupełnie inne znaczenie. Dla taksówek godziny szczytu przypadają w nocy, gdy komunikacja miejska praktycznie nie funkcjonuje, a na szybki powrót do domu liczą osoby wracające z barów, klubów, restauracji czy imprez masowych. Jak zatem skutecznie złapać taryfę gdy duża liczba zainteresowanych nie ułatwia znalezienia wolnego pojazdu?
czytaj więcej
Piwo Grimbergen – z czym to się je?
Sztuka łączenia piwa z jedzeniem staje się coraz popularniejsza wśród smakoszy złotego trunku. O tym, jak ciekawy dla naszego podniebienia może być tzw. Foodpairing, przekonali się  uczestnicy lipcowych warsztatów kulinarnych, zorganizowanych przez Bractwo Feniksa, które zrzesza fanów wyśmienitego belgijskiego piwa Grimbergen.
czytaj więcej
Zmiana w Zarządzie Redan SA
W dniu 18 lipca 2014 roku Radosław Wiśniewski, Prezes Zarządu Redan SA, złożył rezygnację z pełnionego przez siebie stanowiska. Nie będzie to miało wpływu na działania operacyjne Grupy, zaś od strony strategicznej dotychczasowy Prezes gwarantuje dalsze wsparcie.
czytaj więcej
1...78910111213...18

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top