Znajdź informacje

Sport, Fitness, Kulturystyka


Adventure Media idzie na rekord
Adventure Media wspiera próbę pobicia Rekordu Guinnessa w nordic walking.
czytaj więcej
Tomasz Jabłoński - nadzieja polskiego boksu
 Każdy z zawodników występujących w Rafako Hussars Poland ma potencjał, by stać się najlepszym bokserem w swojej kategorii wagowej. Razem tworzą drużynę, której przewodzi  Tomasz Jabłoński. Jako kapitan poprowadzi swoich kolegów do walki w kolejnym sezonie WSB.  25-letni gdańszczanin to jeden z najlepiej wyszkolonych technicznie bokserów w Polsce. Jego największym marzeniem jest zdobycie złotego medalu olimpijskiego. Stoczył już wiele walk, ale każda kolejna to nowe wyzwanie i niepokój. Kibicuje mu pięć starszych sióstr i narzeczona dla których Tomasz już teraz jest mistrzem.
czytaj więcej
Sixt podczas międzynarodowych zawodów jeździeckich
W sierpniu polskie Pomorze stało się areną międzynarodowych zmagań w skokach przez przeszkody. W samym środku sezonu wakacyjnego na terenie stadniny koni Ciekocinko rozegrane zostały prestiżowe zawody jeździeckie z udziałem reprezentantów 29 krajów świata. Do dyspozycji zawodników oraz zaproszonych gości Sixt rent a car przekazał szoferów, którzy świadczyli usługi transportowe samochodami marki Mercedes.
czytaj więcej
Nauka pływania dla każdego w H2Ostróg
Korzyści z pływania są ogromne, zarówno fizyczne jak i psychiczne. Umiejętność utrzymania się na powierzchni wody można uzyskać już po 10 godzinach nauki. Dokładnie tyle bezpłatnych zajęć odbywa się w raciborskim aquaparku H2Ostróg.
czytaj więcej
Ewa Bugdoł na podium w Gdyni
Ewa Bugdoł, utalentowana triathlonistka z Rud w niedzielę, 10 sierpnia zajęła III miejsce podczas zawodów HERBALIFE TRIATHLON Gdynia. Teraz zawodniczka sponsorowana przez RAFAKO zaczyna intensywne treningi, bo już we wrześniu czeka ją start na Mistrzostwach Świata w Chinach.
czytaj więcej
Rodzinny Piknik z Mistrzami na I urodziny akcji ''Mistrza nie zatrzymasz - Sportowcy dzieciom''
We wtorek (12 sierpnia) w Warszawie odbędzie się Piknik z Mistrzami, do udziału w którym zapraszamy wszystkie dzieci bez względu na wiek. Nietuzinkowe wydarzenie z licznymi atrakcjami, a przede wszystkim - z udziałem utytułowanych polskich sportowców, odbędzie się z okazji I urodzin akcji ''Mistrza nie zatrzymasz – Sportowcy dzieciom''.  
czytaj więcej
Rafako bije rekord Guinnessa
30 sierpnia w Szymocicach odbędzie się próba pobicia rekordu Guinnessa w liczbie osób biorących udział w nordic walking. Impreza ma charakter otwarty. Każdy może więc wziąć udział w ustanowieniu nowego rekordu.
czytaj więcej
Odzież SmartWool, czyli dlaczego wełna latem
Od kilku już lat odzież z wełny merino zyskuje coraz większe grono zagorzałych fanów. Włókna do jej produkcji pozyskuje się od specjalnej odmiany owiec pochodzących z terenów o trudnych warunkach klimatycznych. Obecnie większość najlepszych jakościowo hodowli znajduje się w Australii, Nowej Zelandii i Argentynie. Najbardziej doceniają tę bielizną termoaktywną miłośnicy sportów zimowych. Chwalą jej właściwości grzewcze, a przede wszystkim to, że nawet zmoczona, np. potem, nadal grzeje. Ale również na sezon letni polecamy bluzeczki specjalizującej się w produkcji odzieży i skarpet z wełny merino marki SmartWool. W opinii wielu użytkowników wełna sprawdza się również w ciepłe dni.
czytaj więcej
II Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej
W ubiegły weekend w Warszawie zostały rozegrane II Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka. W rywalizacji wzięło udział 28 drużyn i ponad 300 zawodników z całego świata. Zgłosiły się nawet drużyny z tak egzotycznych zakątków jak Zimbabwe, Tajlandia czy Mongolia. Organizatorem Mistrzostw była fundacja „Nadzieja na Euro” wspierająca wychowanków domów dziecka, a patronat objął Polski Związek Piłki Nożnej.
czytaj więcej
Na upalne lato - sandały sportowe marki Teva
Gdy nadchodzą prawdziwie upalne dni, nic nie sprawdzi się lepiej na nogach niż sandały. Im bardziej prosta konstrukcja, tym większy komfort użytkowania obuwia w wysokich temperaturach.
czytaj więcej
123...313233343536373839

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top