Znajdź informacje

Sport, Fitness, Kulturystyka


Najciekawsze nowe modele obuwia Aku na sezon wiosna/lato 2014
Od ponad 30 lat włoska firma AKU dostarcza turystom i ludziom gór produkty najwyższej jakości, spełniające wymogi współczesnego rynku i konsumentów. Zaangażowanie w badania naukowe, rozwój technologii oraz doskonalenie materiałów powoduje, że obuwie firmy Aku to gwarancja najwyższej wydajności w zakresie oddychalności, stabilności i ochrony stopy. W ofercie AKU na sezon wiosna/lato 2014 znalazło się kilka nowych produktów, stworzonych według najlepszej włoskiej tradycji. Przedstawiamy najciekawsze z nich.
czytaj więcej
Ujawnić pełen potencjał MMA, czyli plan działań Professional MMA Challenge na 2014 rok
Debiutująca organizacja PROMMAC dała się poznać jako profesjonalny gracz na rynku MMA. Wrocławska gala udowodniła potencjał i aspiracje organizacji do stania się jedną z wiodących sił na polskiej scenie mieszanych sztuk walki. Kolejna wielka gala odbędzie się w listopadzie 2014 roku, a już teraz organizatorzy zapraszają na niezwykły cykl imprez PROMMAC: Po prostu walcz! Będzie to promocja młodych zawodników oraz MMA w mniejszych miastach. Pierwsza odsłona PROMMAC: Po prostu walcz!  już 27 czerwca w Lublinie!
czytaj więcej
Acro Joga w Warszawie
Acro Joga to połączenie dynamiki akrobatyki, mądrości jogi i kojącej mocy masażu tajskiego. Do niedawna była to dyscyplina nieznana Polakom i można ją było ćwiczyć jedynie poza granicami Polski. Obecnie działa już kilka grup, które aktywnie promują tą ciekawą formę ruchu.
czytaj więcej
600 km górskich tras rowerowych na Słowacji
Park Narodowy Terchovska Dolina w słowackich górach Mała Fatra posiada 600 km oznaczonych tras rowerowych. Znajdują się one tylko 58 km od granicy polsko-słowackiej w Zwardoniu. Aby na miejscu nie trzeba było przemieszczać się autem trasy opracowano tak, aby tworzyły pętlę z początkiem i końcem w Terchovej.
czytaj więcej
Coś dla aktywnych zimą
Długo kazała na siebie czekać, ale jednak się zjawiła. Zima, bo o niej mowa, tradycyjnie zaskakuje drogowców, denerwuje kierowców i niezmiennie cieszy dzieci. Warto przyłączyć się do entuzjazmu najmłodszych i razem z nimi skorzystać z uroków tej najzimniejszej pory roku. Wystarczy znaleźć w okolicy górkę lub odpowiedni spadek terenu, a zabawa będzie gwarantowana. Dawniej zjeżdżało się korzystając z tego, co akurat było dostępne, zaczynając od drewnianych lub metalowych  sanek, poprzez plastikowe tacki (tak zwane gruszki), kończąc na własnej, szanownej końcówce pleców, której nazwy nie wspomnę.
czytaj więcej
Rusza wspólna kampania marek Kettler oraz Polar
Od listopada tego roku rusza nowa kampania reklamowa, która łączy dwie świetne marki sportowe: Kettler oraz Polar. Jedynie w sklepie redcoon.pl będzie można zakupić zestawy produktów obu tych producentów, które pomogą Wam osiągać jeszcze lepsze wyniki treningów.
czytaj więcej
Skok po rekord 12-letniego Janka
Janek Działowski z KKL Kielce osiągnął najlepszy wynik w skoku o tyczce wśród swoich rówieśników, ustanawiając nieoficjalny rekord Polski 12-latków w historii tej dyscypliny. Fundatorem tyczki, która wyniosła Janka do rekordowej wysokości, jest Grupa Edukacyjna S.A., największy polski wydawca podręczników, który zapowiedział kolejne wsparcie dla młodego sportowca.
czytaj więcej
Jak zadbać o lepsze samopoczucie po wakacjach
Powrót do pracy i szkoły po wakacjach bywa trudny i wiąże się ze wzrostem poziomu stresu, który negatywnie wpływa nie tylko na nasze samopoczucie, ale i ogólną kondycję organizmu. Zmniejszona ekspozycja na słońce pozbawia nas tak cennej witaminy D a wiele godzin spędzonych za biurkiem czy w ławce szkolnej zdecydowanie rozleniwia nasze ciało. Powoli zaczynamy tęsknić za długimi spacerami, wycieczkami rowerowymi, spływami kajakowymi i wspinaczką. Nad głowami zamiast czystego nieba mamy sufity, a zamiast słońca- lampy. U wielu z nas taki nagły przeskok może doprowadzić do znacznego obniżenia nastroju a nawet depresji.
czytaj więcej
Hokejowy wynik piłkarskiego meczu na Stadionie Narodowym!
W piątek 7 września w Uniejowie rozpoczęło się dwudniowe zgrupowania Drużyny Słuchaczy Radia Zet, która przygotowywała się do rozegrania meczu przeciwko dziennikarzom Radia Zet na Stadionie Narodowym. Trenerem został piosenkarz Rafał Brzozowski, który tak mówił o zawodnikach i swojej roli: „chłopcy z całej Polski, słuchacze, którzy zostali wybrani przez Radio Zet do tego wielkiego meczu - moim zadaniem jest skonstruowanie z nich drużyny i zmotywowanie tych chłopaków”.
czytaj więcej
Kamery sportowe w nowej odsłonie na redcoon.pl
Dla wszystkich entuzjastów sportu i ekstremalnych wyzwań, mamy doskonałą wiadomość. Na naszym rodzimym rynku kamer sportowych pojawiła się niedawno nowa marka- REDLEAF. Istniejąca od 2001 roku firma, dopiero w ubiegłym roku wkroczyła ze swoimi produktami  do Polski, a proponowane przez nich rozwiązania, od razu zyskały rzesze zwolenników. Dlaczego?
czytaj więcej
123...313233343536373839

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top