Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Finał kampanii Księga Rozwoju Dziecka
Po 15 intensywnych tygodniach kampania społeczna „Księga Rozwoju Dziecka” dobiegła końca. Rodzice i opiekuni maluchów mogą już czerpać wiedzę z jej efektów: z 80 stron darmowego e-booka i 8 filmów edukacyjnych bogatych w ćwiczenia i propozycje rozwojowych zabaw.
czytaj więcej
Ziółko dla Małych Serc w Krakowie
– Jak nasze dzieci reagowały na leki i szczepionki? Gdzie udać się po pomoc? Takim doświadczeniem chcemy się dzielić z innymi rodzicami – mówi założycielka Stowarzyszenia Rodziców „Serduszka” i pomysłodawczyni akcji Wielki Rock dla Małych Serc – Agnieszka Węgrzynek-Owcarz. W najbliższą niedzielę 3. edycja charytatywnego koncertu dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Tym razem Mateusz Ziółko wystąpi w Kinie w Kijów.
czytaj więcej
2016-09-02, 13:37
flypr
Ciepło dobrze zaizolowane, czyli jak zamocować ocieplenie ze styropianu
Ocieplenie ze styropianu to jeden z popularniejszych sposobów izolacji termicznej budynku i ochrony przed niepotrzebnymi stratami energii. Jest to materiał stosunkowo łatwy w obróbce, a jego montaż nie przysparza większych problemów. Tomasz Mazurkiewicz, Specjalista Produktu firmy Den Braven podpowiada, jak w prosty sposób przy użyciu specjalistycznych klejów mocować styropianowe płyty.
czytaj więcej
2016-09-02, 13:12
flypr
Bloczki akustyczne SILIKAT A12 Grupy SILIKATY – ciche, bezpieczne, stabilne
Ściany działowe w mieszkaniu spełniają dwie podstawowe role: dzielą przestrzeń na mniejsze obszary funkcjonalne oraz zapewniają domownikom poczucie komfortu i intymności w wydzielonych pomieszczeniach. Przegrody muszą być zatem nie tylko stabilne i wytrzymałe, ale również powinny cechować się wysoką izolacyjnością akustyczną. Spełnienie tych wymogów jest możliwe dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów budowlanych, a do takich zaliczyć należy bloczki akustyczne SILIKAT A12 od Grupy SILIKATY.
czytaj więcej
2016-09-02, 12:06
Cantaramusic.pl
Music Inspired By Alchemy w reportażu o Czarnobylu
Muzyka projektu Music Inspired By Alchemy została wykorzystana w jednym z ostatnich wydań "Pytania na Śniadanie" w TVP2.
czytaj więcej
2016-09-02, 10:43
flypr
Nieskończona harmonia – nowa kolekcja INFINITY od marki Magnificora
Koniec lata przywodzi na myśl tajemniczą aurę, odrobinę melancholii i zamyślenia. Tuż przed niezwykle klimatyczną jesienią marka Magnificora oferuje linię zmysłowych perfum o intrygującej nazwie INFINITY. W ofercie znajdziemy aż osiem nowych zapachów, dzięki którym łatwiej będzie pożegnać się z wakacyjnym słońcem.
czytaj więcej
2016-09-01, 16:18
Veturo.pl
Plastik zalewa oceany…
Wzrasta społeczna wiedza na temat szkodliwego dla środowiska naturalnego wpływu stale wzrastającej produkcji przemysłowej. Flagowym przykładem jest są ogromne ilości plastiku generowanego przez globalny przemysł, w coraz większym stopniu zatruwającym lądy i oceany. Wiadomo, iż na dnie Pacyfiku istnieje wyspa śmieci wielkości Teksasu. Przykład brandu Patagonia pokazuje, jak godzić masową produkcję przemysłową z poszanowaniem środowiska naturalnego.
czytaj więcej
2016-09-01, 15:51
Veturo.pl
Apel samorządowców do premier Beaty Szydło
W projekcie Krajowego Programu Kolejowego do 2023 roku budowa linii kolejowej Podłęże - Szczyrzyc / Mszana Dolna - Tymbark/ i modernizacji linii 104 Nowy Sącz - Chabówka została podzielona na III etapy.
czytaj więcej
2016-09-01, 15:19
Veturo.pl
4. edycja Festiwalu Nowej Scenografii
Spektakle, warsztaty mistrzowskie dla młodych twórców, wystawy oraz debaty z wybitnymi przedstawicielami współczesnej sceny teatralnej – to tylko niewielka część programu czwartej edycji Festiwalu Nowej Scenografii łączącego najlepsze cechy święta sztuki, teatru i public art. Od 22 do 25 września 2016 r. scenografia zawładnie przestrzenią siedziby Muzeum Śląskiego przy al. W. Korfantego 3 w Katowicach, miejskim rynkiem i Strefą Kultury. Rozpoczniemy jednak nieco wcześniej – od 14 września warsztatami oraz spektaklem. Podczas tegorocznej edycji festiwalu pokazujemy, że scenografię można postrzegać w szerszym kontekście, wychodząc poza gmach teatru w przestrzeń publiczną.
czytaj więcej
Płatki ryżowe marki Halina - infografika
Płatki ryżowe są idealną propozycją na śniadanie.
czytaj więcej
1...395396397398399400401...760

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top