Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2016-05-20, 11:48
Metrohouse
Co wiemy o programie Mieszkanie plus?
W ostatnich dniach premier Beata Szydło zapowiedziała opracowanie założeń do programu Mieszkanie plus. Program miałby umożliwić budowę niedrogich mieszkań w budynkach stawianych na gruntach samorządowych. Co wiemy o propozycjach i jak program może wpłynąć na rodzimy rynek mieszkaniowy?
czytaj więcej
Nowa firma odbierająca odpady z Cieszkowa
Od 15 maja br. odpady z terenu gminy Cieszków (powiat milicki) odbiera firma ZOiGO ,,MZO'' S.A. z Ostrowa Wielkopolskiego.
czytaj więcej
2016-05-20, 11:13
Meble gabinetowe
Różnorodne zastosowania wózków przez firmy i osoby prywatne
Stosowanie odpowiedniego sprzętu do podnoszenia i przenoszenia ładunków ma kluczowe
znaczenie w kontekście unikania urazów fizycznych. Wózki na kółkach i widłowe są najczęściej
stosowanym sprzętem do przenoszenia ładunków. Istnieją różne zastosowania wózków
w zależności od potrzeb, dlatego przed zakupem tego typu sprzętu należy rozważyć jego
późniejsze wykorzystanie.
czytaj więcej
2016-05-20, 09:54
Grupa MEDIUM
Okup krwi... czyli o współczesnych piratach. Kim naprawdę są?
Po raz pierwszy w historii marynarki wojenne wszystkich światowych supermocarstw zjednoczyły się w walce przeciwko wspólnemu wrogowi – kilku tysiącom niedożywionych, zabiedzonych mężczyzn i chłopców. Ludzie ci ściśnięci w malutkich, otwartych łodziach oddalają się od rodzinnych brzegów na odległość nawet półtora tysiąca kilometrów.
czytaj więcej
Kiwi 4 - Nowy projekt wśród domów parterowych
Wiele można by mówić o zaletach domów parterowych, między innymi krótki czas budowy, co jest zasługą prostej bryły takich obiektów. W ślad za zaletami domów parterowych idą również pewne minusy. Domy parterowe z reguły zajmują więcej miejsca na działce niż domy z użytkowym poddaszem, bowiem musimy zmieść to co jest rozłożone na dwóch kondygnacjach w jednej płaszczyźnie parteru. W kolekcji MTM STYL pojawił się nowy projekt domu parterowego, który dzięki niedużej powierzchni nie zajmie dużo miejsca na działce, ale posiada bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń.
czytaj więcej
2016-05-20, 08:00
inspirujemy.eu
Praca i kariera 2.0 a mity, którymi karmili Cię rodzice.
Z danych raportu opublikowanego niedawno przez Work Services wynika, że niemal co piąty Polak (19%) rozważa wyjazd do pracy za granicę. Jako motywy wyjazdów podawane są najczęściej m.in.: wyższe zarobki niż w Polsce i wyższy standard życia za Zachodzie. Z drugiej strony, jak podaje inny raport aż 32% polskich pracodawców, ma problemy ze znalezienie pracowników. Najwyraźniej wzajemne oczekiwania pracowników i pracodawców na rynku pracy mocno aktualnie się rozmijają. A być może słowa praca i kariera w dzisiejszych czasach znaczą już coś zupełnie innego, niż miało to miejsce kilkanaście lat wcześniej?
czytaj więcej
Czas na Wilgę
W najbliższą sobotę czeka nas 29. kolejka IV ligi mazowieckiej, grupy południowej. Hutnik Warszawa zagra z Wilgą Garwolin.
czytaj więcej
2016-05-19, 16:10
NEONET
NEONET nie rozdaje za darmo iPhone’ów! Uwaga na oszustów w Internecie
19 maja został utworzony na Facebooku fałszywy profil firmy NEONET S.A. Właściciel witryny podszywa się pod spółkę NEONET, aby uwiarygodnić swój przekaz, a następnie pozyskuje użytkowników poprzez płatną subskrypcję SMS. NEONET oświadcza: „Informujemy, że ten profil nie należy do naszej spółki".
czytaj więcej
Jak rozpocząć przygodę z tańcem?
Moda na taniec trwa w najlepsze. Wszystko zaczęło się od programów telewizyjnych w stylu „You Can Dance” i „Taniec z gwiazdami”, dzięki którym mnóstwo osób odkryło w sobie poczucie rytmu i potrzebę ruchu. Potem dołączyła do tego moda na zumbę oraz inne odmiany łączące taniec i fitness.
czytaj więcej
2016-05-19, 15:08
flypr
Tubolit Split i DuoSplit firmy Armacell – bezproblemowa instalacja klimatyzacji
Coraz powszechniejsze wykorzystywanie urządzeń klimatyzacyjnych sprawia, że montaż zarówno ich, jak i całych systemów instalacyjnych, wymaga innowacyjnych rozwiązań. Preizolowane rury łączące zewnętrzne i wewnętrzne jednostki to nie tylko pewność i łatwość wykonania połączeń, ale także wysoki poziom szczelności.
czytaj więcej
1...396397398399400401402...715

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top