Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Nowe tendencje w księgowości – odczytywanie papierowych faktur i elektroniczne archiwum dokumentów
Nieustające zmiany wpisane są w zawód księgowego. Dotyczą nie tylko przepisów, ale i oprogramowania na którym pracuje. Kiedyś powstanie programów księgowych teraz możliwość odczytywania faktur i tworzenia elektronicznego archiwum z dokumentami wyznaczają kierunek rozwoju w branży księgowej.
czytaj więcej
Kasza Gryczana Prażona marki Halina – składnik zbilansowanej diety
Kasza Gryczana Prażona Halina, produkowana z najwyższej jakości gryki, charakteryzuje się złocisto-brązową barwą oraz wyrazistym smakiem. Bogata w węglowodany i białko będzie doskonałym dodatkiem do obiadu oraz kolacji.
czytaj więcej
Płatki Owsiane Zwykłe Halina – smak natury
Naturalne w smaku Płatki Owsiane Zwykłe marki Halina to wartościowe oraz sycące dopełnienie zbilansowanej diety. Wytwarzane z pełnego ziarna owsa, smakują doskonale podawane w formie pożywnej owsianki, a także jako składnik ciast i deserów.
czytaj więcej
Dlaczego zapory ogniowe w budynkach są tak ważne?
Sprawnie działająca bierna ochrona przeciwpożarowa to nie tylko odpowiedniej klasy przegrody między pomieszczeniami oraz kondygnacjami. Dla zachowania wymogów bezpieczeństwa w razie pożaru, konieczne są również właściwie zastosowane i wytrzymałe materiały uszczelniające instalacje oraz miejsca ich montażu.
czytaj więcej
Iluzjonistyczne sztuczki – kolekcja mebli Unico firmy Unimebel
Nie wszystkie mieszkania są idealne. Niektóre wydają nam się za małe, inne zbyt przestronne, za wysokie lub za niskie. Czasem ciężko dogodzić naszym upodobaniom i potrzebom, które potrafią zmieniać się w czasie. Na szczęście nie zawsze potrzebny jest generalny remont czy zmiana lokum. Złudzenie optyczne można uzyskać przez zastosowanie sprytnych sztuczek. Drewniane meble z kolekcji Unico firmy Unimebel potrafią wyczarować magiczny i oryginalny klimat w każdym wnętrzu – w zależności od aktualnych potrzeb.
czytaj więcej
Piwo Wielkanocne, czyli wiosenna nowość od Browaru Okocim
Wielkanoc to czas, który wymaga wyjątkowej oprawy. Nie wahajmy się więc, jeśli nabierzemy ochoty na coś specjalnego. Niezwykłe wrażenia sensoryczne zapewni nam piwo Wielkanocne z linii piw Sezonowych Browaru Okocim, stworzone specjalnie na okres świąt Wielkanocnych.
czytaj więcej
Rozwiązania Kaspersky Lab zajmują pierwsze miejsce pod względem łącznych wyników
Kaspersky Lab nalazł się na pierwszym miejscu w „TOP3” - rankingu rozwiązań, które konsekwentnie uzyskiwały bardzo dobre wyniki w niezależnych testach w 2013 r., według danych statystycznych dostarczonych przez najbardziej prestiżowe organizacje testowe.
czytaj więcej
Goclever- nowa marka w sklepie redcoon.pl
Sklep redcoon.pl rozszerza ofertę o nowe produkty! Do pokaźnego grona producentów dołączyła kolejna marka Goclever. To polska firma, która od dłuższego czasu produkuje smartfony i tablety oparte na systemie Android. W ofercie tej marki dostępne są również inne atrakcyjne cenowo i innowacyjne urządzenia. To wszelkiego typu nawigacje i systemy GPS, kamery HD i full HD, a także wyświetlacze LCD, akcesoria do klawiatury, czy okablowanie.
czytaj więcej
Pozytywne opinie klientów Profi Credit o pożyczkach online
Z bankowości elektronicznej korzysta już 35% konsumentów w Polsce. W odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie usługami online Profi Credit wprowadziło do swojej oferty możliwość zaciągnięcia pożyczek w sieci. Opinie klientów Profi Credit zwracają szczególną uwagę na szybki dostęp do gotówki oraz formalności sprowadzone do niezbędnego minimum.
czytaj więcej
1...587588589590591592593...646

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top