Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Redan negocjuje sprzedaż mniejszościowego pakietu akcji Adesso za 35 mln zł
Grupa Kapitałowa Redan opublikowała skonsolidowane wyniki za pierwsze półrocze br. Redan negocjuje sprzedaż inwestorowi finansowemu mniejszościowego pakietu spółki Adesso zarządzającej działalnością dyskontowej sieci TextilMarket.
czytaj więcej
Wystawa 7 Nowych Cudów Polski w Poznaniu. Najpiękniejsze polskie zakątki na fotografiach
Pięć miast, szesnastu kandydatów i siedem nowych cudów Polski to zapowiedź plebiscytu organizowanego przez National Geographic Traveler. W dniach 23 - 29 sierpnia br. w Poznań City Center będzie można podziwiać wystawę zdjęć przedstawiających nagrodzone w ubiegłych latach zakątki Polski.
czytaj więcej
Podopieczni Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami liczą na wsparcie
Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami może otrzymać około 15 tysięcy złotych na karmę lub inne niezbędne artykuły dla zwierząt będących pod ich opieką. Wystarczy oddać na nie głos w sierpniowej odsłonie akcji „Pomoc dla schronisk” organizowanej przez firmę KrakVet.
czytaj więcej
Tomasz Jabłoński - nadzieja polskiego boksu
 Każdy z zawodników występujących w Rafako Hussars Poland ma potencjał, by stać się najlepszym bokserem w swojej kategorii wagowej. Razem tworzą drużynę, której przewodzi  Tomasz Jabłoński. Jako kapitan poprowadzi swoich kolegów do walki w kolejnym sezonie WSB.  25-letni gdańszczanin to jeden z najlepiej wyszkolonych technicznie bokserów w Polsce. Jego największym marzeniem jest zdobycie złotego medalu olimpijskiego. Stoczył już wiele walk, ale każda kolejna to nowe wyzwanie i niepokój. Kibicuje mu pięć starszych sióstr i narzeczona dla których Tomasz już teraz jest mistrzem.
czytaj więcej
Nieestetyczny brzuch? Wsparciem służy medycyna estetyczna
Nieestetycznie wyglądający brzuch jest dla wielu kobiet źródłem kompleksów. Zdarza się bowiem, że po przebytych porodach, albo po schudnięciu skóra jest nazbyt rozciągnięta i jej powrót do poprzedniego stanu w sposób naturalny nie jest możliwy. Można jednak sprawić, że fałdy znikną, brzuch stanie się płaski, a mięśnie wzmocnione. Z pomocą idzie medycyna estetyczna.
czytaj więcej
Sixt podczas międzynarodowych zawodów jeździeckich
W sierpniu polskie Pomorze stało się areną międzynarodowych zmagań w skokach przez przeszkody. W samym środku sezonu wakacyjnego na terenie stadniny koni Ciekocinko rozegrane zostały prestiżowe zawody jeździeckie z udziałem reprezentantów 29 krajów świata. Do dyspozycji zawodników oraz zaproszonych gości Sixt rent a car przekazał szoferów, którzy świadczyli usługi transportowe samochodami marki Mercedes.
czytaj więcej
Który deweloper zaczeka na płatność za mieszkanie
Czy klienci deweloperów znajdą teraz inwestycje z harmonogramem wpłat, w którym  większa część płatności za mieszkanie odroczona jest do momentu zakończenia budowy? Analitycy portalu nieruchomości Dompress.pl sprawdzili, jakie systemy wpłat za lokale proponują dziś firmy deweloperskie.
czytaj więcej
APS SA. Mocny kwartał i półrocze
Jeszcze wyższe przychody i zysk netto, 12 dużych kontraktów i  prognozowane 22 mln obrotu na koniec roku - notowana na NewConnect spółka Automatyka Pomiary Sterowanie SA ma za sobą bardzo dobre półrocze.
czytaj więcej
Nowy botnet Gameover Zeus rośnie w siłę
Nowe złośliwe oprogramowanie Gameover Zeus zainfekowało już ponad 10000 systemów.
czytaj więcej
Mysz GAMDIAS ZEUS GMS1100
9 lipca 2014 – GAMDIAS prezentuje gamingową mysz ZEUS eSport Edition. Urządzenie oferuje szerokie możliwości personalizacji, wygodę korzystania i świetny design. Firma GAMDIAS jest producentem najwyższej klasy akcesoriów dla graczy.
czytaj więcej
1...588589590591592593594...701

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top