Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Poszerzanie oferty względem klientów, jako najlepsza reklama biura rachunkowego
Coraz większa liczba biur rachunkowych na rynku powoduje, że bardzo wyraźnie widoczna jest konkurencja w tej branży. Wiąże się ona nie tylko z ceną usług księgowych, ale także z ofertą kierowaną do potencjalnych klientów, czyli przedsiębiorców. Z tego powodu standardowe mechanizmy reklamy często nie mają wystarczającej siły, by przekonać firmę do wyboru tego, a nie innego biura.
czytaj więcej
Czekoladowo-mleczna nowość od Solidarności
Bogata oferta cukierków Solidarności powiększyła się o kolejny produkt. Nowe, dwuwarstwowe czekoladki Mister Ron czekoladowo-mleczny są dostępne w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji od lutego br.
czytaj więcej
Strzeż się inżynierii społecznościowej, to ulubione narzędzie oszustów wykorzystujących scam
Inżynieria społecznościowa jest wyjątkowo podstępna, gdyż żeruje na naszej naturalnej chęci bycia uczynnym. Zjawisko to może również grać na ludzkich emocjach, takich jak strach czy współczucie. Oto kilka sztuczek wykorzystywanych w inżynierii społecznościowej w celu zdobycia poufnych danych. Krzysztof Wójtowicz z firmy Check Poit Software Technologies opisuje również metody, które pomagają się bronić przed tymi sztuczkami.
czytaj więcej
Zamieszkaj na swoim w Warszawie za 200-250 tys. zł
Ile musisz zarabiać by pożyczyć na małe, stołeczne dwa pokoje
czytaj więcej
Platforma do zabezpieczania transakcji internetowych
Podczas Mobile World Congress 2014 w Barcelonie firma Kaspersky Lab zaprezentowała swoją nową platformę Kaspersky Fraud Prevention. Rozwiązanie zostało zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie organizacji finansowych oraz firm z sektora handlu elektronicznego, a jego celem jest ochrona elektronicznych płatności dokonywanych za pośrednictwem komputerów i urządzeń mobilnych.  
czytaj więcej
Ruszyła Szkoła Rodziców
Jak rozmawiać z dzieckiem, polepszyć relacje w rodzinie i w codziennym życiu? W Zespole Szkół Społecznych STO przy Fabrycznej w Białymstoku ruszyły zajęcia w ramach Szkoły Rodziców.
czytaj więcej
Najwięcej mieszkań przybędzie na Woli
Nowe stołeczne projekty uruchamiane są przede wszystkim na Woli, Mokotowie,  Bielanach i Ursynowie
czytaj więcej
Den Braven Budowlaną Firmą Roku 2013!
XI edycja prestiżowego konkursu na Budowlaną Firmę Roku, organizowanego rok rocznie przez redakcję magazynu Builder, dobiegła końca. Wśród tegorocznych laureatów nie zabrakło firmy Den Braven, która została wyróżniona tytułem Budowlanej Firmy Roku w kategorii Producent Materiałów Budowlanych. Nagrody zostały wręczone podczas finałowej Gali Buildera w Warszawie.
czytaj więcej
Delektuj się pączkami!
W Tłusty czwartek nie liczymy kalorii, zapominamy o dietach i dajemy się porwać kulinarnemu szaleństwu. Bez umiaru delektujemy się
czytaj więcej
Nowe wcielenie żarówki, czyli Decorative Bulb marki Nowodvorski Lighting
Wybierając lampy zazwyczaj kierujemy się ich walorami estetycznymi i funkcjonalnymi. Ważny jest zatem kształt, kolorystyka, materiał, a następnie sposób montażu, jakość, moc i zakres emitowanego światła. Żarówki natomiast najczęściej stanowią praktyczny element dodatkowy – mają pasować do klosza, dawać odpowiednie światło, charakteryzować się energooszczędnością. Kolekcja Decorative Bulb marki Nowodvorski Lighting łamie ten stereotyp nieodwracalnie.
czytaj więcej
1...588589590591592593594...646

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top