Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Jak w przyszłości będzie wyglądał serwis samochodowy?
Otaczający nas świat zmienia się nieustannie. To, co jeszcze dekadę temu było niewyobrażalne, dziś staje się naszą codziennością. Mimo szybkiego tempa zmian w niemal każdej branży ogólny kierunek rozwoju został już jednak nakreślony. Nie inaczej jest w przypadku warsztatów samochodowych. A skoro wszystko wskazuje na to, że za 10 lat prawdopodobnie nadal będziemy podróżować głównie autami, warto zastanowić się, jak do tego czasu zmieni się sposób serwisowania pojazdów.
czytaj więcej
Rebranding lidera branży zoologicznej na polskim rynku
Lider branży zoologicznej w Polsce, odświeża swój wizerunek. Zmianie uległa strona internetowa firmy KrakVet. Serwis firmowy został zmodyfikowany zarówno pod kątem wizualnym jak i funkcjonalnym. Głównym celem przeprowadzonych działań jest zachowanie spójności komunikacyjnej marki, która jest już obecna na dwunastu europejskich rynkach pod brandem – Zoofast.
czytaj więcej
Nowy produkt Concordii
10 czerwca 2014 r. Concordia wprowadza nowy produkt - Starter Auto. Jest to komunikacyjne ubezpieczenie assistance, które zastępuje dotychczas oferowane - Starter Assistance.
czytaj więcej
Diagnostyka boreliozy
Badania serologiczne i metody PCR pozwalają zdiagnozować , zarówno w organizmie pacjenta, jak i kleszcza, obecność bakterii wywołujących boreliozę. Do zakażenia dochodzi, najczęściej latem, w następstwie ukąszenia przez kleszcza, który może bytować w lesie, na łące, a nawet w ogródku obok domu. Niezdiagnozowana choroba, która rozwinęła się, może doprowadzić do zapalenia stawów, serca, mózgu i opon mózgowo-rdzeniowych.
czytaj więcej
Zadania, które codziennie odwlekamy
Wielu z nas, myśląc o swojej bliższej lub nieco dalszej przyszłości, plany ma na ogół ambitne. Podejmujemy wiele postanowień, które dotyczą zarówno sfery prywatnej, jak i zawodowej. Kłopot w tym, że dużej części owych zamierzeń nigdy nie udaje nam się wdrożyć w życie. Warto zastanowić się, co może być głównym powodem takiego stanu rzeczy i jak w łatwy sposób przejść od myśli do czynu.
czytaj więcej
Bardzo dobre wyniki sprzedaży Inpro w maju 2014 r.
Grupa Inpro w maju br. zrealizowała przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 41 umów, czyli o 46 proc. więcej, niż w maju 2013 roku. Narastająco po pięciu miesiącach br. Grupa Inpro podpisała 170 umów przedwstępnych netto wobec 125 w analogicznym okresie roku ubiegłego (wzrost o 36 proc.).
czytaj więcej
Nowe saloniki Kolportera otwarte w maju
Salon Top-Press, mieszczący się w Centrum Pogodne w Oleśnicy, to jeden z dziewięciu nowych punktów handlowych Kolportera otwartych w maju br. Aktualnie firma dysponuje 809 salonikami prasowymi i 176 Top-Pressami.
czytaj więcej
Przyjaciele schroniska wspólnie świętowali z pracownikami i wolontariuszami jednostki
Pokazy tresury psów, udzielanie pierwszej pomocy zwierzęciu czy porady dotyczące odpowiedniego dopasowywania zabawek dla zwierzaków to tylko niektóre z atrakcji, które można było zobaczyć podczas XX lecia krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Jednak głównym celem wydarzenia było znalezienie domów dla podopiecznych schroniska. W organizację jubileuszu włączyła się również podkrakowska firma Krakvet, która od dawna wspiera Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt.
czytaj więcej
MLP Group pozyskało pierwszego najemcę w Lublinie
Pierwszym najemcą nowego parku logistycznego MLP Lublin będzie spółka ABM Greiffenberger Polska, która wynajęła ok. 9,8 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej.
czytaj więcej
Rewolucyjny system wymiany danych o zagrożeniach: ThreatCloud IntelliStore od Check Point
Jedyna platforma, która analizuje i wymienia informacje o zdarzeniach naruszenia bezpieczeństwa pochodzące z wielu źródeł, została uruchomiona dla wiodących partnerów z branży zabezpieczeń internetowych.
czytaj więcej
1...706707708709710711712...796

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top