Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Kronika cyberkryminalna – maj 2014 r.
W maju wokół hakerów i cyberprzestępców pojawiło się wiele ciekawych informacji, a powstrzymanie haktywistów, zlikwidowanie sieci dystrybucji nielegalnych leków i aresztowanie stu przestępców na raz to tylko niektóre z nich. Eksperci z Kaspersky Lab przygotowali zestawienie majowych sukcesów organów ścigania w walce z ogólnoświatową cyberprzestępczością.
czytaj więcej
Mała dwójka, czy to nadal gorący towar
Hitem sprzedażowym na rynku deweloperskim były dotąd dwa pokoje na 40 mkw. Czy zapotrzebowanie na takie lokale teraz spadło? Gdzie i w jakiej cenie je kupimy? Analitycy portalu nieruchomości Dompress.pl zajrzeli do biur sprzedaży deweloperów, by to sprawdzić.    
czytaj więcej
Complex IQ, Metalzbyt Będzin i CAB na targach ITM 2014
Spółki Complex IQ, Metalzbyt Będzin i CAB zaprezentują swoją ofertę podczas Międzynarodowych Targów ITM, które odbędą się w dniach 3-6 czerwca 2014 r. w Poznaniu.
czytaj więcej
Pierwsza gala z cyklu PROMMAC: Po prostu walcz!
Już 27 czerwca w Lublinie w hali im. Stanisława Niedzieli odbędzie się pierwsza z cyklu Po prostu walcz! gala PROMMAC. Dzięki zestawieniu czołowych zawodników MMA z Polski i Europy widzowie będą świadkami niesamowitych walk na światowym poziomie. Szerokiej widowni podczas amatorskiego turnieju zaprezentują się również młode talenty MMA, dodatkowo fani tego sportu będą mogli zobaczyć znakomicie się zapowiadający pojedynek kobiet.
czytaj więcej
Włókno – cement, czyli dach dla Twojego nowego domu
Dzięki unikalnym właściwościom włókno-cement stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych pokryć dachowych. Architekci coraz chętniej wykorzystują ten materiał w nowo powstałych inwestycjach - nie tylko w budynkach inwentarskich, lecz również w segmencie mieszkaniowym. Idealnym przykładem są inwestycje w Łanach i Oleśnicy.
czytaj więcej
Nowy program konsumencki w salonikach Kolportera
We wszystkich salonikach prasowych Kolportera oraz w salonach Top-Press realizowany jest program konsumencki pn. „100.000 puszek Pepsi w paczkach Lay’s”. Nagrodami dla klientów są puszki Pepsi, które można odbierać w salonikach na terenie całego kraju.
czytaj więcej
Tarasy Dionizosa z gotowymi mieszkaniami
Barc Warszawa SA. zakończył pierwszy etap realizacji swojej inwestycji na warszawskiej Białołęce i przygotowuje się do budowy kolejnego budynku        
czytaj więcej
Zmiany strukturalne w Grupie COLIAN
Z dniem 21 maja br. COLIAN SA ogłasza nową nazwę holdingu oraz wprowadza zmiany, zmierzające do zakończenia konsolidacji spółek. 
czytaj więcej
Smartwool na Brand Strength Index - liście najbardziej rozpoznawalnych marek
Smartwool, amerykański producent skarpet i odzieży z wełny merino, został po raz pierwszy sklasyfikowany w Brand Strength Index, czyli pośród 50 najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek w segmencie Sport i Outdoor.
czytaj więcej
2014-06-05, 21:55
Wirtualne Biuro Prasowe
Dobry rok ostrowskiego MZO
Zmieniona ustawa śmieciowa, uruchomiony PSZOK, nowe inwestycje, ekspansja terytorialna, a także konkursy ekologiczne dla dzieci i wre s zcie nagrody. To w dużym skrócie przegląd ostatniego roku w Zakładzie Oczyszczania i Gospodarki Odpadami w Ostrowie Wielkopolskim i elementy podsumowania pracy Zarządu i wszystkich pracowników Spółki podczas Walnego Zgromadzania Akcjonariuszy.
czytaj więcej
1...707708709710711712713...796

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top